JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?
Raspravljah se s ovcama! Bar_left62%Raspravljah se s ovcama! Bar_right 62% [ 107 ]
Raspravljah se s ovcama! Bar_left20%Raspravljah se s ovcama! Bar_right 20% [ 35 ]
Raspravljah se s ovcama! Bar_left18%Raspravljah se s ovcama! Bar_right 18% [ 31 ]

Ukupno glasova : 173

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Raspravljah se s ovcama! EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Raspravljah se s ovcama! EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Raspravljah se s ovcama! EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Raspravljah se s ovcama! EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Raspravljah se s ovcama! EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Raspravljah se s ovcama! EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Raspravljah se s ovcama! EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Raspravljah se s ovcama! EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Raspravljah se s ovcama! EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Raspravljah se s ovcama! EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Raspravljah se s ovcama! EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Raspravljah se s ovcama! EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Raspravljah se s ovcama! EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Raspravljah se s ovcama! EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Raspravljah se s ovcama! EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Raspravljah se s ovcama! EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

March 2024

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


2 posters

    Raspravljah se s ovcama!

    Anketa

    Da li je ovo bio pametan potez? (Glasajte nakon citanja rasprave).

    [ 5 ]
    Raspravljah se s ovcama! Bar_left71%Raspravljah se s ovcama! Bar_right [71%] 
    [ 2 ]
    Raspravljah se s ovcama! Bar_left29%Raspravljah se s ovcama! Bar_right [29%] 

    Ukupno glasova: 7
    Back
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Raspravljah se s ovcama! Empty Raspravljah se s ovcama!

    Komentar by Internetlija Fri Aug 28, 2009 9:19 pm

    Na Facebook-u sam se preko naloga svog rodjaka Salke na radje primitivan nacin raspravljao s grupom srpskih nacionalista, cisto da vidim sta ce reci i kako ce reagovati, te da vidim njihovo shvatanje Ratka Mladica (raspravu sam poceo davanjem komentara na sliku R. Mladica u vojnom odijelu s osmijehom na licu).

    Salko Sofic
    Moj rodjak Mirza kaze da se taj sa slike jebaje u guzicu.

    Раде Јокић
    е твој рођак је будала!!!

    Salko Sofic
    moj rodjak je vise bice.

    Јован Соломун
    одакле си ти Салко...

    Salko Sofic
    iz Slovenije.

    Радојко Глођовић
    Па то је код вас у Словенији нормално, зар не! Ти и Мирза то најбоље знате!
    Само ви то радите и не дирајте друге!

    Јован Соломун
    оооо видим разумеш ћирилицу свака част...боље ти остани где си немој пуно паметовати...

    Salko Sofic
    Mirza zivi u Bijeljini i idalje misli da se ovaj sa slike jebaje u guzicu.

    Svetozar Ristanovic
    SVI SU SRBI RATKOVI VOJNICI!!!!

    Salko Sofic
    Savo Kovacevic nije.

    Svetozar Ristanovic
    UZALUD TE TRAZE GENERALE KUKAVICE I IZDAJICE U BRDIMA OKO MAJEVICE!!!

    Јован Соломун
    ма који бре Сава Ковачевић тај је био комуњара...

    Salko Sofic
    On nije bio komunista, bio je komadant partizana. Postoji razlika!

    Јован Соломун
    а у чему је разлика између партизана и комуниста мајке ти...иста су то говна...

    Svetozar Ristanovic
    salko jal bolan supak koje si ti nacionalnosti?

    Salko Sofic
    Komunista je onaj koji ima dublje razumijevanje ideologija komunizma. To su npr. Marx, Engels, Staljin, Mao, Tito i slicni.

    Partizan je onaj koji brani odredjen lokalitet od agresije neke spoljasne, nedomace sile.

    Jednacenje komunista s partizanima je posljedica i indikacija indoktrinacije kao i niskog KI.

    Dijana Simikic
    EEE Salko jedi gowna hahahahahahahahahahu ♥️

    Salko Sofic
    Ja sam srbin, hrvat, bosnjak, slovenac, crnogorac i makedonac. Sve od jednom i nista od ponudjenog!
    Ja ne stavljam oznaku na osobu prema njegovoj "nacionalnosti" nego prema karakternim osobinama.

    Salko Sofic
    EEE dijana lezi mi na tanjir!

    Vesna Aleksic
    СТВАРНО МИ НИЈЕ ЈАСНО ТО НЕ ВАСПИТАЊЕ, ДА ЛИ ТО ИДЕ ИЗ КУЋЕ? КАКО БИ БИЛО ДА САМ ЈА РЕКЛА ДА СЕ АЛИЈА Ј*** У Г*****? БОЛЕСНО! УОСТАЛОМ ТУРЦИ СУ ИЗМИСЛИЛИ КУПАТИЛА САМО ЗА МУШКАРЦЕ!

    Salko Sofic
    Kakve veze turci imaju? :S
    A Alija se i jeste jebavo u guzicu. Cuo sam da postoji sextape, Franjo, Aljo i Ratko u analnoj ekspediciji.

    Dijana Simikic
    hahaha da si SRBIN - razmislila bih Wink... ono brate JA SAM TESHKA SRPKINJA ♥️

    Salko Sofic
    Ono sestro, ti si nacionalista.


    Dijana Simikic
    ono brate fulllll!!! ne diraj mi Srbe, inace... ujedam!!!

    Salko Sofic
    Ono brate, ne diram Srbe, diram nacionaliste.

    Dijana Simikic
    shta si ti bre? u shta ti werujesh?

    Zorana Vukovic
    Ratko Mladic je covjek velikih sposobnosti, koga nije razumjeo svijet i kome prijeti zaborav u sopstvenom narodu. On je pod progonom krivica za sve sto nam se dogadjalo, i cak i da ne vjerujem u cestitost i nevinost Ratka Mladica , bila bih na njegovoj strani....covjek je genije....veci je od Misica i ostalih...samo mi toga jos nismo svjesni...



    Erl Vejal : "General koji dozvoli da ga vezu i ometaj propisi ima malo izgleda da dobije bitku " .

    Svetozar Ristanovic
    sta si ti nasao da kom.neznas koje si nacionlnosti,prvo moras to da razjasnis,a onda da kom,i sta si ti neki knjizevnik pa neke karak.osobine spominjes,jesi li ti neki pjesnik,umjetnik,i vidim koliko poznajes istoriju manje od makovog zrna,ipostedi nas tvojih glupih kom,smao nerazumijem zasto kom,sliku jednog od najvecih srpskih generala,zasto nekom.sliku nekog vaseg kom,sigurno je razlog sto ih nemate?

    Salko Sofic
    @Dijana: Napisao sam gore sta sam.
    @Zorana: Ratko Mladic, genije s velikim sposobnostima, na svojoj dusi nosi 8000 mrtvih civila. Bas je nevin Smile

    Vesna Aleksic
    НАЦИОНАЛИСТА ВОЛИ СВОЈУ НАЦИЈУ, КАО СВАКИ ФРАНЦУЗ, НЕМАЦ, ГРК ИТД. ТО НЕМА ВЕЗЕ СА НАЦИЗМОМ И МРЖЊОМ ПРЕМА ДРУГИМ НАРОДИМА. КО НЕ ВОЛИ СВОЈЕ НЕ МОЖЕ ДА ВОЛИ НИ ТУЂЕ!
    НИ ЈЕДАН ПРАВИ ВЕРНИК НИЈЕ ЛОШ ЧОВЕК, ПРОБЛЕМ ЈЕ ШТО ЈЕ МАЛО ВЕРНИКА А ЈОШ ВИШЕ ИЗДАЈНИКА.

    Јован Соломун
    аууууу јеси ти неки паметан Југословен...

    Milan Radovic
    ...четврта је дио мене волим лепе жене! Упс.......погрешна расправа.....
    Пардон.

    Salko Sofic
    Postovani Svetozare, napisao sam sta mislim o svrstavanja prema slucajnoj naciji u kojoj si rodjen. To je jedna jako primitivna stvar koja za uzrok ima jaku roditeljsku indoktrinaciju.

    Pjesnik dakako nisam, samo sam obrazovan.

    Za moje poznavanje istorije, potkrijepi svoj argument dokazom da makovo zrno posjeduje vise znanja od mene!...
    Ne znam... Mozda da intervjuisemo to zrno?

    Nemamo najveceg srpskog generala, ali imamo Tita, Kovacevica, Ivu, Pijadeta i mnoge, mnoge druge. Ti ljudi su istinski veliki jer su krivi za to sto smo ti i ja danas zivi kao slobodni ljudi, a ne prasinari neke njemacke kolonije.

    Dijana Simikic
    nije on Jugoslowen on je budala hahahahahah Wink ne zna ni ko je, ni shta je, izgleda frishko pushten iz ludare Wink... brate izwadi rodni list, na sredini pishe "nacionalnost" pogledaj shta pishe pa nam jawi OK? inace ne nosi 8000 na dushi, nego 8 000 000 haha kad bi se zaratilo ja bih 1. ubijala swakoga ko nije Srbin..... tebe prwog!

    Salko Sofic
    @Jovan: Hvala. Razz
    @Vesna: Nacionalista zapravo opravdava zlocine drugih samo zato sto ti drugi pripadaju stadu tog nacionaliste i zato sto su potegli noz na one koji pripadaju drugom stadu nekog drugog nacionaliste.
    @Milan: Imam... cetiri... lose strane... moglo bi se reci da su mane! Smile

    Milan Radovic
    Ашикујте ђецо....ашикујте.... Smile

    Salko Sofic
    Dijana... na mom rodnom listu pod nacionalnost pise slovenac.

    Zorana Vukovic
    Ne misli da su drugi neobrazovani!

    Svetozar Ristanovic
    Svaka cast tim napomenutim istor.licnostima,zahvaljujuci njima mi sto tu gdje jesmo,i zivimo u vremunu u kome zivimo,jesmo mi slobodni ljudi,kao takvi imamo svi pravo glasa i komentara,ali nerazumijem jednu stvar,ti meni pricas o nekom vaspitanju,i nekom roditeljskom obrazovanju,ali zasto onda pocinjes prvi raspravu kom,MOJ RODJAK MIRZA KAZE DA SE TAJ JEBAJE U GUZICU,gdje vam je sada to vase cuveno obrazovanje????neznas ni srpski kako treba a pocinjes raspravu!!!

    Јован Соломун
    Салко мисли да је неки Европљанин па дошао да нас учи...де дете можемо му и без тебе а чујем да је у Словенији велика незапосленост...хахаха Razz

    Radomir Marković
    ole ole Very Happy

    Salko Sofic
    @ Zorana: To nisam ni rekao. Ta pretpotavka potice od tebe.
    @ Svetozar: Gdine Svetozare, ja sam samo naveo sta je moj rodjak, Bijeljinac, rekao o liku sa slike. I taj rodjak zna srpski podobro, tamo u BN je i osnovnu i srednju zavrsio i uvijek iz srpskog imao 4 ili 5.

    Salko Sofic
    Jovane, u Sloveniji je zakriziralo ulaskom u EU. Euro pojeb'o stvar. Prije 1990. je bilo fantasticno!


    Dijana Simikic
    jak si mi Slowenac kad pishesh malim slowom hahahhah... ja 18 godina ziwim u Schwajcarskoj imam druga na poslu Janez pedercina haha... ja obozawam da se swadjam sa onima koji nisu Srbi..... pre mesec sam istukla SHiptarku zamalo da me izbacde iz Schwice zato shto je Srbiju dirala, al SRBIJA & SRBI su zakon, swi bi wi woleli da ste kao mi ali ne moze bre....

    Salko Sofic
    Zavidim ti, Dijana. Zavidim ti. I ja bih volio da mi je zivot tako prost.

    Dijana Simikic
    i josh neshto Slowenac... idi negde drugo pa komentarishi, suwishan su owde... owo je samo za SRBE!!!

    Salko Sofic
    Hajd' dobro, odoh!
    Moram naci mjesto s intelektualnijim Srbima, upravu si.

    Јован Соломун
    е пошто видим да знаш ћирилицу де мало пиши ћирилицом Салко Србине... латиницу мрзим читати... шта се још дела у Словенији...

    Vesna Aleksic
    https://www.youtube.com/watch?v=KxR_oNwfjyk

    Radomir Marković
    manite corava posla Very Happy

    Salko Sofic
    Jovane, racunar mi nije podesen na cirilicu.

    Svetozar Ristanovic
    srbin daje glavu za naciju,za cast, za postenje,za obraz,za RIJEC,kojom pravi granicu izmedju dvije vere,dvije nacije,dva naroda,a ne kao vi ubija brat brata,i svaka cast dijana,dok bude takvih ljudi,srpska trobojka ce da vije zauvjek

    Dijana Simikic
    Salko ti si musliman! Salko je muslimansko ime!!! Je*o te Alija hahahahaha.....
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Raspravljah se s ovcama! Empty Odgovor

    Komentar by valter Sat Aug 29, 2009 5:52 am

    Postoavni druze Mirza,
    : " Nivo inteligencije, svako ljudsko bice vodi korz zivot, pa je i nacin izrazavnja svakog pojedinca, za taj nivo inteligencije vezan".

    U gore navedenoj raspravi se jasno vidi nivo inteligencije nacionalista.

    Posto se svako dete koje se rodi, rodi sa nasledjenim genima a sva ostalo uci tokom svoga rasta i zivljenja, ce i svi ovi gore navedeni jos puno toga morati da uce, inace ce "tok zivota" osetiti na svojoj kozi.

    Eto jos jednog dokaza, sta ucinise nacionalisticki politicari, poputu "Slobe " i Tudje" svoj rodjeni, tako voljeni narod, unazadise za nekoliko stotina godina.

    Valter
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Raspravljah se s ovcama! Empty Re: Raspravljah se s ovcama!

    Komentar by Internetlija Tue Sep 08, 2009 9:56 am

    Ne kajem se što sam ih malo isprovocirao.
    Priznajem, mjestimično sam bio primitivan ali sve zarad tjeranja da pokažu pravo lice.

    Gore sam se igrao sa 5-6 ljudi i mislim da se može izvući dobra slika prosječnog nacionaliste.
    Tvrdoglavo, neargumentovano, dezinformisano, indoktrinirano, plitko - te riječi su mi padale na pamet tokom diskusije.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Raspravljah se s ovcama! Empty Re: Raspravljah se s ovcama!

    Komentar by valter Wed Sep 16, 2009 5:33 am

    Mirza (citat):Ne kajem se što sam ih malo isprovocirao.
    Priznajem, mjestimično sam bio primitivan ali sve zarad tjeranja da pokažu pravo lice.

    Gore sam se igrao sa 5-6 ljudi i mislim da se može izvući dobra slika prosječnog nacionaliste.
    Tvrdoglavo, neargumentovano, dezinformisano, indoktrinirano, plitko - te riječi su mi padale na pamet tokom diskusije.

    Postoavmi druze Mirza,
    sto se tice tvoje ocene nivoa rasprave ti mogu reci da je moja ocena, kada je u pitanju vecina mladih danas jednaka, bezobzira dali se radi o sirovim nacionalistima ili o obicnoj ostaloj omladini.
    Danas nikoga ( vecinu ) neinteresuje sta je bilo "juce", zasto je to "juce" bilo takvo kakvo je bilo. Danas je samo "sada" bitno i sta ja mogu za mene licno iz toga da izvucem.

    To je nacin odgoja kapitalizma, koji zeli od mase da napravi " Ovce" kojima je bitno da imaju "seno" i nista vise. Razvoj licnosti, nije u interesu kapitalizma, zato sto bi se moglo desiti da se od "Ovce" covek pretvori u "Lava" i ponce buniti protiv sistema, a to kapitalistima neide u prilog.

    Da je to tako, pokazuje i ponasanje najveceg broja amerikanaca kada je u pitanju zdravstvena zastita, koju je pokrenuo njihov predsednik Obama. Amerikanci naime
    ( najveci deo ) smatra da ih njihov predsednik sa takvim akcijama zeli uvuci u komunizam???? To jasno pokazuje u kojoj meri je dosadasnji odgoj sistema u americi izprao mozak gradjanima. Sve gde se mesa drzava je komunisticki.......

    Zato ja smatram da je veoma bitno da se covek razvija i nedopusti da postane "Ovca" i samo obicno orudje za kapitaliste.

    Valter

    Sponsored content


    Raspravljah se s ovcama! Empty Re: Raspravljah se s ovcama!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu Mar 28, 2024 3:43 pm