JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Similar topics

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

April 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+17
T-34
Sofi
dziber13
SAMOUPRAVLJAC
Pavle 100%KOMUNISTA
kingaro
PetokrakA
Vuk
Ambra
Drug Čelik
Hercegovac
Denis_MK
valter
Internetlija
Jugoslav
Vojvođanin
drug Tibor
21 posters

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by drug Tibor Tue Feb 17, 2009 7:10 pm

    First topic message reminder :

    Evo da počnem...jel može li neko da mi kaže zašto je krava sveta životinja u Indiji

    Vuk
    Vodnik
    Vodnik


    Broj komentara : 66
    Registration date : 2009-02-19

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Vuk Tue Mar 10, 2009 10:48 am

    Drug Čelik (citat):
    Drug Čelik (citat):ja sam stavio jedan banner kao potpis, al ga nece prikazati...zbog cega bi to moglo biti...jer kad stavim link te slike, idem na''vidi kako ce izgledati potpis'', i pokaze mi tu sliku, kao da je uredu, ali nema je vamo kad napisem comment...
    haha, kako se ono zove ova tema Very Happy
    2 neodgovorena pitanja Razz Razz Razz
    salim se, pozdrav

    Evo da pokusam da odgovorim i na drugo pitanje koje je kako vidim bez odgovora pa da ispunimo ispravnost naziva teme Very Happy Very Happy Very Happy

    Naime da bi se potpis vidjeo treba otici u PROFIL i tamo odabrati
    Preference

    U tom djelu naci mogucnost "Dodaj uvijek moj potpis :" i tu pritisnuti prvu opciju "DA"

    Poslije toga treba potvrditi promjene pritiskom na dugme na dnu tog prozora.

    I od tog momenta ce sve poruke da imaju potpis u dnu prozora poruke.

    Pozdrav Vuk.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by drug Tibor Tue Mar 10, 2009 10:50 am

    Dali zna neko kako se zove film iz vremena Jugoslavije, koji prikazuje raskid KPJ sa Informbiroom...dali neko zna ime tog filma???
    Vuk
    Vuk
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 66
    Age : 64
    Mjesto : Svedska
    Političko opredjeljenje : Humanista
    Obrazovanje : Dovoljno da mogu misliti svojom glavom
    Registration date : 2009-02-19

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Vuk Tue Mar 10, 2009 10:53 am

    drug Tibor (citat):Dali zna neko kako se zove film iz vremena Jugoslavije, koji prikazuje raskid KPJ sa Informbiroom...dali neko zna ime tog filma???

    E ovo stvarno ne znam. Embarassed
    Vuk
    Vuk
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 66
    Age : 64
    Mjesto : Svedska
    Političko opredjeljenje : Humanista
    Obrazovanje : Dovoljno da mogu misliti svojom glavom
    Registration date : 2009-02-19

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Vuk Fri Mar 13, 2009 8:04 am

    Vuk (citat):
    Drug Čelik (citat):
    Drug Čelik (citat):ja sam stavio jedan banner kao potpis, al ga nece prikazati...zbog cega bi to moglo biti...jer kad stavim link te slike, idem na''vidi kako ce izgledati potpis'', i pokaze mi tu sliku, kao da je uredu, ali nema je vamo kad napisem comment...
    haha, kako se ono zove ova tema Very Happy
    2 neodgovorena pitanja Razz Razz Razz
    salim se, pozdrav

    Evo da pokusam da odgovorim i na drugo pitanje koje je kako vidim bez odgovora pa da ispunimo ispravnost naziva teme Very Happy Very Happy Very Happy

    Naime da bi se potpis vidjeo treba otici u PROFIL i tamo odabrati
    Preference

    U tom djelu naci mogucnost "Dodaj uvijek moj potpis :" i tu pritisnuti prvu opciju "DA"

    Poslije toga treba potvrditi promjene pritiskom na dugme na dnu tog prozora.

    I od tog momenta ce sve poruke da imaju potpis u dnu prozora poruke.

    Pozdrav Vuk.

    Druze Celik jesi li uspjeo da postavis potpis?
    Drug Čelik
    Drug Čelik
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 91
    Age : 32
    Mjesto : Vitez - Zenica
    Političko opredjeljenje : komunist
    Obrazovanje : u toku...
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Drug Čelik Fri Mar 13, 2009 2:18 pm

    Pa i ne znam baš...pogledaj sam Very Happy
    hvala druže Vuk...
    pozdrav


    Drug Čelik: komentar modifikovan dana: Fri Mar 13, 2009 2:21 pm; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : Zaboravio se zahvaliti :D)
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Fri Mar 13, 2009 2:20 pm

    drug Tibor (citat):Dali zna neko kako se zove film iz vremena Jugoslavije, koji prikazuje raskid KPJ sa Informbiroom...dali neko zna ime tog filma???

    Ako mi daš ime nekog glumca, odlomak nekog dijaloga ili slične podatke, možda uspijem naći i ime filma.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by drug Tibor Sat Mar 14, 2009 1:55 am

    Nikola Samardžić igra nekog UDBA-ša, a film prikazuje i dogadjaj iz Sovjetskog ugla, i iz Jugoslovenskog ugla, nisam siguran, ali mislim da je film dobitnik neke nagrade, ovoliko znam...
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Denis_MK Sat Mar 14, 2009 8:16 am

    Tibore da ne je Ljubisa Samardjic?
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Denis_MK Sat Mar 14, 2009 8:24 am

    Ako je Ljuba vidi potsetise na ovaj sajt da nije neko od ovih filmova

    http://sr.wikipedia.org/wiki/Љубиша_Самарџић
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by drug Tibor Sat Mar 14, 2009 11:40 am

    A da Ljubiša Samradžiá se zove, malo sam pobrkao stvari...evo sad ću da pogledam
    PetokrakA
    PetokrakA
    Početnik
    Početnik


    Female
    Broj komentara : 2
    Age : 32
    Mjesto : Vitez
    Registration date : 2009-03-12

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by PetokrakA Sat Mar 21, 2009 9:29 pm

    drug Tibor (citat):Evo da počnem...jel može li neko da mi kaže zašto je krava sveta životinja u Indiji

    Većina smatra da svetost krave počiva na religioznim razlozima: Shiva, Bog uništenja, jaše na biku. Ili, Krishna, heroično božanstvo, je bio pored 8. reinkarnacije Vishne i pastir što je čuvao krave. Ali, takva pojašnjenja nisu ubjedljiva.

    Plauzibilan odgovor je ponudio indijski historičar Dwijendra Narayan Jha u svojoj knjizi "The Holy Cow" - i s tim odgovorom je zakomplikovao svoj život. Od tada živi pod policijskom zaštitom.On je to objasnio ovako:Na osnovu starih zapisa iz istorije, on je dokazao da su Indijci u istoriji klali i jeli svoje krave. Tek prije nekih 1000 godina nastupila je promjena. Ophod prema kravama se promijenio nakon što je vladajuća kasta, Brahmani, uvela stroge kazne u korist zaštite krava. Tko ubije kravu, postaje pripadnikom najniže kaste: nedodirljivih - što je identično isključenju iz društva.

    Takođe i druga dokazana činjenica govori mu u prilog: I nakon zabrane klanja krava, postojale su hinduističke grupe koje su to činili - najniža kasta nedodirljivih. Od 450 oficijelno priznatih nižih kasta, 117 ih i danas jede goveđe meso. "Da li ti ljudi možda nisu hinduisti?", pita profesor Jha. "Krava," zaključuje on, "ustvari nije sveta, već zastićena."

    Antropolog Marvin Harris povlašteni položaj krave povezuje sa porastom Indijske populacije: Prije otprilike 1000 godina, Indijci su se već koristili svim obrađivim zemljištem. Oni sebi više nisu mogli priuštiti luksuz da polja služe govedima kao pašnjaci i kao lokacija njihovog boravka, samo da bi ih kasnije klali i jeli. U takvim situacijama se određene životinje proklinju i proglašavaju nepoželjnima, da bi se na taj način ljudi odvratili od uzgoja. U slučaju krave to nije bilo moguće - ona je potrebna. Svinjsko mlijeko čovjek ne koristi. Stoga je krava proglasena svetom životinjom i postavljena je u povlašteni i zaštićeni položaj.

    Postoji mnogo razlicitih objasnjenja i uvjerenja, koji su podkrepljeni jakim (A neka, i ne tako jakim) argumentima ,ali do individue je sta ce drzati za istinito i pravo objasnjenje... Very Happy pirat
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Sun Mar 22, 2009 9:23 am

    Krave su i ovdje zaštićene!
    Niko ne da svoj odrezak Very Happy
    Drug Čelik
    Drug Čelik
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 91
    Age : 32
    Mjesto : Vitez - Zenica
    Političko opredjeljenje : komunist
    Obrazovanje : u toku...
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Drug Čelik Sun Mar 22, 2009 11:24 am

    Mirza (citat):Krave su i ovdje zaštićene!
    Niko ne da svoj odrezak Very Happy
    hahaha...potpisujem Very Happy
    PetokrakA
    PetokrakA
    Početnik
    Početnik


    Female
    Broj komentara : 2
    Age : 32
    Mjesto : Vitez
    Registration date : 2009-03-12

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by PetokrakA Sun Mar 22, 2009 1:58 pm

    Mirza (citat):Krave su i ovdje zaštićene!
    Niko ne da svoj odrezak Very Happy

    dobro receno. Smile
    Drug Čelik
    Drug Čelik
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 91
    Age : 32
    Mjesto : Vitez - Zenica
    Političko opredjeljenje : komunist
    Obrazovanje : u toku...
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Drug Čelik Thu Mar 26, 2009 6:17 pm

    e ovako, da pitam, KAKO DA DIGNEM KREDIT od oko 500 km
    recimo imam 18 godina, imam 2-3 žiranta, mogu otplacivat rate...KAD DOBIJAM PARE to mi je najvaznije hehe Very Happy
    pozdrav i hvala unaprijed
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Thu Mar 26, 2009 6:37 pm

    Moraš odlepršati do banke ili mikrokreditne organizacije i pitati za detalje.
    Detalji zavise od davaoca kredita (neki traže da imaš stalna primanja, a neki ne itd.).
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by drug Tibor Thu Mar 26, 2009 8:29 pm

    Ali ti druže Čelik, predlažem da to radiš ukoliko je moguće na legalan način...nipošto nemoj da ideš kod zelenaša, jer tamo uvek bude neka frka, i može se lako desiti da oni sami uteraju dug ako su im pare potrebne...
    Ambra
    Ambra
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 96
    Age : 31
    Mjesto : Osijek
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Ambra Fri Mar 27, 2009 1:13 pm

    moj savjet je da nikako nedižeš kredit i probaj to izbjeć kako je god moguće
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Denis_MK Fri Mar 27, 2009 5:22 pm

    Ma ne moze on mislim sa 18 god da dize kredit 1 treba da ide na posao u neka sigurna firma 2 mislim da nece niko prihvatiti da bude zirant posto i oni su u opasnost ak ti ga ne placas ide iz danocno i stvaljaju pod hipoteka kucu,vikendicu bilo sta,samo ako tvoji roditelji ti bude ziranti!!!A 100% sam siguran da ne moze sa 18 da se dize kredit!!!I u pravo je Ambra ne dizi zasto mozes ostati i na ulicu,zajebani su te kredite!!!
    kingaro
    kingaro
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 13
    Age : 42
    Mjesto : Rokycany, CZ
    Političko opredjeljenje : RADNIK
    Obrazovanje : Radnička klasa
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by kingaro Sat Mar 28, 2009 11:25 pm

    Denis_MK (citat):I u pravo je Ambra ne dizi zasto mozes ostati i na ulicu,zajebani su te kredite!!!
    Potpisujem. U svih zemalja su zajebanci kredite Cool
    Drug Čelik
    Drug Čelik
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 91
    Age : 32
    Mjesto : Vitez - Zenica
    Političko opredjeljenje : komunist
    Obrazovanje : u toku...
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Drug Čelik Sun Mar 29, 2009 9:24 am

    ma znam sve to, al kako drugacije da nabavim pare ljudi, necu valjda krast...a radit nema nigdje nista, a treba nama četvorici oko 400 KM do srijede...vrijeme istice...
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Sun Mar 29, 2009 11:23 am

    Do srijede?
    To je malo vremena za mnogo para... Ne znam ti pomoći.
    Drug Čelik
    Drug Čelik
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 91
    Age : 32
    Mjesto : Vitez - Zenica
    Političko opredjeljenje : komunist
    Obrazovanje : u toku...
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Drug Čelik Sun Mar 29, 2009 4:09 pm

    ja sam sam sebi pomogao Very Happy
    stavio sam sve sto sam imao (20 KM) na Bosnu i Hercegovinu, kvota je 5, pa sad pretpostavite kolko sam dobio Very Happy Very Happy Very Happy
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Sun Mar 29, 2009 4:39 pm

    Srdačne čestitke! Very Happy
    kingaro
    kingaro
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 13
    Age : 42
    Mjesto : Rokycany, CZ
    Političko opredjeljenje : RADNIK
    Obrazovanje : Radnička klasa
    Registration date : 2009-02-18

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by kingaro Tue Jul 07, 2009 1:16 pm

    Drugovi, tražim prepis teksta, koji je Tito govorio u Splita 1962. godine. Nigde na mreži nemogu da ga pronaidem. Hvala unaprijed.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Internetlija Tue Jul 07, 2009 5:03 pm

    Izvoli druže Smile
    https://www.youtube.com/watch?v=hGTMl5losXY
    Sada samo prepiši!

    Sponsored content


    Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora! - Page 2 Empty Re: Ni jedno pitanje neće ostati bez odgovora!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Apr 19, 2024 5:16 pm