JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_left62%Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_right 62% [ 107 ]
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_left20%Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_right 20% [ 35 ]
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_left18%Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_right 18% [ 31 ]

Ukupno glasova : 173

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

March 2024

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+7
samir-ko-saki
Tito
Vuk
valter
misha
drug Tibor
Internetlija
11 posters

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Anketa

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    [ 35 ]
    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_left95%Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_right [95%] 
    [ 2 ]
    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_left5%Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Bar_right [5%] 

    Ukupno glasova: 37
    Back
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Wed Feb 18, 2009 2:21 pm

    First topic message reminder :

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Vuk
    Vodnik
    Vodnik


    Broj komentara : 66
    Registration date : 2009-02-19

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Vuk Mon Feb 23, 2009 12:13 pm

    Uskoro dolazi novi graficki prijedlog kapije.
    Radio sam na njemu cijelu noc ali ima jos malo korekcija pa da ga onda postavim na server da ga mozete vidjeti. Naravno i to je samo prijedlog pa moze da se dalje koriguje.
    Kad nademo adekvatni izgled stranice onda mozemo i linkove rasporedivati tako da za sada nece biti linkova.

    Pozdrav Vuk.
    Vuk
    Vuk
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 66
    Age : 64
    Mjesto : Svedska
    Političko opredjeljenje : Humanista
    Obrazovanje : Dovoljno da mogu misliti svojom glavom
    Registration date : 2009-02-19

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Vuk Thu Feb 26, 2009 11:46 pm

    Evo napokon sam nasao poruke koje sam trazio Very Happy
    Stvarno sam vec ostasrio i postao senilan lol!
    Ne zamjerite.

    Pozdrav Vuk.
    samir-ko-saki
    samir-ko-saki
    Vodnik 1. klase
    Vodnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 108
    Age : 31
    Mjesto : Cazin
    Obrazovanje : Gimnazija, 2 raz.
    Registration date : 2009-03-02

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by samir-ko-saki Tue Mar 03, 2009 10:28 pm

    SVI FORUMI NA TEMU JUGOSLAVENA SE MORAJU UJEDINITI U JEDAN, JER TAKO BI ZNALI KOLIKO SMO STVARNO DANAS JAKI, I KOLIKO JE STVARNA ZALJE ZA NOVOM JUGOSLAVIJOM.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by valter Wed Mar 04, 2009 4:35 am

    samir-ko-saki (citat):SVI FORUMI NA TEMU JUGOSLAVENA SE MORAJU UJEDINITI U JEDAN, JER TAKO BI ZNALI KOLIKO SMO STVARNO DANAS JAKI, I KOLIKO JE STVARNA ZALJE ZA NOVOM JUGOSLAVIJOM.

    Licno smatram, da i ne. Po meni ce do ujedinjenja doci normalnim tokom, sa vremenom. Netreba ljude terati da dolaze ovamo. Neka svako sam odluci gde mu je mesto. Svi oni koji su na ovome forumu bi trebalo da se pobrinu da kometari budu na takvom nivou da oni koji svrate na ovaj forum dobrovoljno i na njemu ostanu. Kada to budemo postigli smo vec na pola puta do naseg cilja.

    Valter Very Happy
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by drug Tibor Wed Mar 04, 2009 11:42 am

    Ja mislim da ni onda nećemo biti na pola puta, nego samo na početku, obnova Jugoslavije i Jugoslovenstva će biti mnogo, mnogo duža i teža nego što mi predpodstavljamo, to kažem zato što jedan Forum ne može preokrenuti tok istorije, ali jedna jaka Komunistička Partija može, zato ja mislim da nam mora biti cilj i to, da u dobro vreme, kad će dodji vreme za to, da se ovaj Forum preformira u KP, koja bi mogla delovati u svih 6 republika.
    Cope SFRJ
    Cope SFRJ
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 6
    Age : 37
    Mjesto : Beograd
    Političko opredjeljenje : Komunista
    Obrazovanje : Srednja masinska skola
    Registration date : 2009-04-25

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Cope SFRJ Mon Apr 27, 2009 6:49 pm

    Mislim da bi trebalo doci do ujedinjenja svih jugoslovenskih forume u jedan. Kako kaze drug Mirza zajedno smo jaci! Pozdrav
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Mon Apr 27, 2009 7:38 pm

    Na tome baš ovaj forum radi danonoćno! Ali eto... za to je potrebna i spremnost administratora drugih foruma, a svi oni su u strahu da će izgubiti moć koju imaju na svom forumu ili u "tripu" da gube mukom stečene članove...
    A članstvo je stvar ličnog nahođenja osobe koja forumira.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by valter Tue Apr 28, 2009 7:05 am

    Mirza (citat):Na tome baš ovaj forum radi danonoćno! Ali eto... za to je potrebna i spremnost administratora drugih foruma, a svi oni su u strahu da će izgubiti moć koju imaju na svom forumu ili u "tripu" da gube mukom stečene članove...
    A članstvo je stvar ličnog nahođenja osobe koja forumira.

    Na zalost nije uvak tako. Licno sam tu "skolu" prosao. Presao sam sa svojim clanovima ...........
    Rezultat je bio kontraproduktivan. Nazalost jos uvek najveci deo nasih ljudi neshvata vaznost zajednistva. Mozda nam se sve ovo zato i desilo.

    No, ja sam u svakom slucaju za zajednistvo i uvek cu i biti za zajednistvo pod ravnopravnim ( AVNOJ ) osnovama.

    Mislim da je stanje u svetu vec odavno pokazalo da kapitalisticki sistem nije onaj sistem koji donosi srecu vecini gradjana.Gradjani to treba i da shvate.

    Valter
    avatar
    mladi pionir
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 3
    Age : 32
    Mjesto : Gradiska
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : masinski tehnicar (za sada)
    Registration date : 2009-06-07

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by mladi pionir Sat Jun 20, 2009 10:01 pm

    Svi zajedno smo puno jaci.
    avatar
    JUGOpolutan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 11
    Age : 43
    Mjesto : Zagreb, SFR Jugoslavija, svidjelo se to nekom ili ne ;)
    Političko opredjeljenje : SOCIJALIST, JUGOSLAVEN, što drugo?!
    Obrazovanje : Više
    Registration date : 2009-07-16

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by JUGOpolutan Thu Jul 16, 2009 11:12 pm

    Naravno da trebamo imati jedno pravo i najbolje okupljalište Jugoslavena na internetu,
    jer ako se pro-fašističko-nacionalističke stranice mogu dičiti i reklamirati, što ne bi
    i mi kao PONOSNA manjina (u ovom ružnom sustavu, al uskoro će nova zora niknut!).

    SMRT FAŠIZMU, SLOBODA NARODU!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Sat Jul 18, 2009 9:35 am

    Baš ovaj forum na kome se trenutno nalazimo je za cilj imao prvenstveno stapanje svih Jugoslovena u jednu cijelinu. Ali ideja je naišla na "protivnike" u našim sopstvenim redovima (što me nije zaustavilo, i dalje težim ujedinjenju).
    U svojoj namjeri ujedinjavanja nailazim na par prepreka...
    Prva bi bila da YU-Pokret počne umirati onog trena kada nisam u mogućnosti da ga redovno posjećujem (zaposlio sam se nedavno, i to uzima dio mog vremena, veliki dio).

    S toga bih zamolio SVE forumaše da budu što aktivniji na forumu! Pa makar i samo u Off-Topic-u, bar se upoznajite. Pozivajte, dragi drugovi, vaše prijatelje na forum, tražite od njih da pozivaju svoje prijatelje!
    Ako imate ideju kako da privučemo JOŠ članova, slobodno to svojom rukom sprovedite!
    Ja, kao osnivač, sam mnogo puta rekao "Ovaj forum nije samo moj, ovaj forum pripada svima nama podjednako!".
    Molim da se forumaši ponašaju u skladu s tim. Reklamirajte ga, održavajte ga, vaš je koliko je i moj!

    Drugarski pozdrav,
    Mirza
    avatar
    JUGOpolutan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 11
    Age : 43
    Mjesto : Zagreb, SFR Jugoslavija, svidjelo se to nekom ili ne ;)
    Političko opredjeljenje : SOCIJALIST, JUGOSLAVEN, što drugo?!
    Obrazovanje : Više
    Registration date : 2009-07-16

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by JUGOpolutan Sat Jul 18, 2009 7:29 pm

    Nema problema, ja sam već predložio i pokazao ovaj forum prijateljima, koji se inače interesiraju za sva ova okupljališta jugonostalgičara i gorljivih antifašista. Samo, koliko vidim, nije sve baš onako kako sam očekivao, malo ljudi uopće foruma na deklariranim jugopatriotskim stranicama, no ipak, narednih mjeseci nastupa vruća sezona u svijetu i politici pa se nadam porastu interesa za zbližavanje. Surprised
    Drugarski pozdrav.

    SMRT FAŠIZMU, SLOBODA NARODU!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Sun Jul 19, 2009 4:51 pm

    Možda je za stagnaciju foruma krivo ljeto, narod biježi iz kuće, na odmore, kod prijatelja i sl.
    Ja očekujem porast u aktivnosti nakon turističke sezone. No, to ne znači da ću sjediti skrštenih ruku i čekati čudo!
    avatar
    JUGOpolutan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 11
    Age : 43
    Mjesto : Zagreb, SFR Jugoslavija, svidjelo se to nekom ili ne ;)
    Političko opredjeljenje : SOCIJALIST, JUGOSLAVEN, što drugo?!
    Obrazovanje : Više
    Registration date : 2009-07-16

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by JUGOpolutan Sun Jul 19, 2009 5:15 pm

    Ja se nadam da će jugonostalgičari u velikom broju navaliti na ovaj i slične forume, kako bi pljuvali po svemu što je i dovelo svijet u ove probleme. Very Happy

    DEATH OF THE CAPITALISM! Twisted Evil
    COMING SOON!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Odgovor

    Komentar by valter Thu Jul 23, 2009 5:42 am

    Moze biti, da jednim delom ima utiacj i leto ( sunce ), no pored toga bi ljudi trebalo malo ozbiljnije da se pozabave svojom buducnoscu. Za kapitaliste je najvazniji profit i sve dok masa bude cutala, ce biti iskoristavana.

    Najbitnije je u javnost izneti glavni razlog zbog zelje za Jugoslavijom. Takodjer treba u javnost ( posebno za mlade ) izneti veliku prednost sistema iz vremena SFRJ-e koji je sasvim jasno, jedini pravi demokratski sistem na ovoj zemaljskoj kugli ( na zalsot bio ).

    Zelja za Jugoslavijom nije usporediva sa nostalgijom gradjana iz istocnih zemalja. Sistem iz SFRJ-e je toliko razlicit kao nebo i zamlje kada su u pitanju zemlje istocnog bloka i SFRJ-a. Nemoze niko da usporedjuje zivot u DDR i SFRJ. Onaj ko to usporedjuje dokazuje da nema pojma ni o jednom od tih sistema.

    Prema tome, neradi se ovde o nikakvoj nostagiji za "prohujalim vremenima" vec o cinjenici da je gradjanstvo i radnicka klasa zivel u SFRJ-i dostojanstveno, ljudskom bicu, sto nije uvek bilo u zemljama istocnog bloka.

    Nedavno sam gledao jedan ( deo ) prilog nemacke TV o YU nostalgiji. Na zalsot sam stigao vec na sam kraj i bas tada je prikazan Goli Otok i intervju sa jednim " Gostom " toga Otoka. Taj " gost" Golog Otoka je izjavio da nemoze da razume kako moze neko da ima nostalgicne osecaje prema Titu i Jugoslaviji, vazno je bili slobodan.

    Nemacka TV pa je i prilog u tom smislu. I ovaj prilog dokazuje da zapadne zemlje jos uvek vrse kontrapropagandu kada je u pitanjue Yu i sistem iz SFRJ-e.

    Zato je veoma vazno da se napise ono sto je bila istina a to je da je radnicka klasa i gradjanstvo iz SFRJ-e bilo jedino gradjanstvo koje je ikada na ovoj zemaljskoj kugli zivelo u pravoj demokratiji.
    Bilo bi dobro, kada bi oni, koji zive u inostranstvu i poznaju dobro taj jezik sve to postavili na internet na jezicima tih zemalja. Neka radnicka klasa sveta sazna pravu istinu o sistemu iz SFRJ-e.

    Drugo pitanje je nezrelosti gradjanstva iz SFRJ-e, da shvate ( u medjuvremenu su mnogi shvatili ) vrednost sistema koji su imali u rukama.

    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Jan 29, 2010 10:26 pm

    Da, naravno da se trebamo ujediniti. Ovako razdvojeni ne možemo ništa učiniti. Ne samo da se trebamo ujediniti već trebamo napraviti veliku mirnu protestnu šetnju na primer u Beogrdu tek toliko za početak da pokažemo da postojimo i da pokažemo da smo izašli iz mraka. To bi trebala biti velika šetnja u nekoj važnoj ulici u centru grada, šetnja sa velikim jugoslovenskim i crvenim zastavama, parolama. Da iskažemo energiju Jugoslovenstva i komunizma za koju smatrju da je zamrla. Time bi pokazali ovom gladnom narodu cilj za koji treba da se bori. To bi bio početak naše borbe za oslobođenje od kapitalizma (imperijalizma i monopolizma) i ponovno rođenje ideje i težnje ka velikoj, moćnoj, bratskoj državi Južnih Slovena-JUGOSLAVIJI!
    REVOLUCIJA SE SPREMA!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Sat Jan 30, 2010 12:14 pm

    Takvo nešto se upravo sprema u Bosni i Hercegovini. Rekao bih detalje, ali ne mogu. Uostalom, vidićete. Smile

    SF/SN,
    Mirza
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 71
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Odgovor

    Komentar by valter Mon Feb 01, 2010 6:44 am

    Zeleo bih vam dati jedan savet, onako uzput. Nadam se da me necete shvatiti pogresno.

    Pre nego se krene na ulicu je potrebno sve dobro pripremiti. Znaci ovoga puta nesme da izgleda taj prostest kao skup " Penzionera". Mladi bi trebalo da stoje u prvim redovima.

    Potrebano je naprviti anketu medju gradjanima. Tako se moze znati, kolika je podrska u narodu? Nemojte misliti da se radi o strahu ili bilo cemu slicnom.

    " Jedna lasta necini leto" je deviza.

    Znaci, mozda bi trebalo prvo organizovati demonstracije protiv loseg zivota. Zatim protiv nepravde, pa zbog otpustanja..................... Mislim da ima dovoljno "matreijala" za razlog organizovanja demonstracija. One moraju biti organizovane inace nema uspeha. To znaci da prvo treba da se zna, ko je taj sto organizuje te demostracije. U saradnji sa Sindikatima i udruzenjima za ljudska prava se moze puno postici. Potrebna je ispravna koordinacije toka demonstracija.

    Prema tome, sada je zima, vreme za dogovore i postavljanje planova tokova.

    8. Mart je prvi datum, na kom se vec moze poceti sa demonstracijama. Demostracije za prava zena. Tu se moze ogledati sposobnost organizatora. Zatim sledeca demostracija Prvi Maj dan radnika........................................ Na taj nacin se moze u narodu na jedan indirektan nacnin probuditi revolucionorani duh. Vreme ce ih same izvesti na ulice. Potrebna je Organizacija, pravilna organizacija. Organizacija koja ce od skolaraca do prezionera sve da pozove na ulice.

    Razmislite dobro pre nego sto krenete na ulice. Ako ovoga pute neuspete, nema vise pokusaja. Zato dobro pripremite sve i nezaboravite,

    " Samo zajedno smo jaci".


    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Wed Mar 10, 2010 11:12 pm

    Da naravno druže Valter. Pre svega, potrebna je dobra organizacija. Treba narodu pokazati pravi put, jer ovaj narod bezciljno tumara tržeći put. Ali najviše me čudi to da ni na jednom protestu prevarenih radnika u Srbiji nisam video crveni barjak ili nešto slično. Očigledno je da je narod totalno ošamućen. Mi bez podrške radničke klase ne možemo ništa učiniti. Radnička klasa je srž komunizma i pokretač revolucije. Kapitalisti su radničkoj klasi zamazali oči nacionalizmom, pomoću koga se oni ustvari i održavaju na vlasti. Mi dakle imamo dva velika neprijatelja, nacionalizam i kapitalizam. Ali upravo bi taj veliki protest podsetio narod kad se živelo najbolje.Borba za komunizam je teška, ali nama fali upravo DOBRA ORGANIZACIJA.

    PLANETA ĆE BITI CRVENA!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Internetlija Wed Mar 10, 2010 11:15 pm

    Savez Komunista BIH radi na sličnim stvarima. Ja sarađujem sa njima i nedavno sam završio prvi veliki korak:
    skupiti dovoljno ljudi za formiranje Odbora SK Sarajevo. Da, imaćemo ispostavu u Sarajevu i odatle raditi dalje.
    Ko god je na području Sarajeva (ili u bližoj okolini) neka mi se javi na mail mirza.s.skbih@hotmail.com da se dogovorimo o detaljima. Ostali mogu pogledati stranicu www.skbih.org i pročitati o partiji ili čak doći u kontakt sa čelnicima partije.

    Crven pozdrav,
    Mirza

    Sponsored content


    Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu? - Page 2 Empty Re: Da li se svi jugoslovenski forumi trebaju ujediniti pod jednu zastavu?

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu Mar 28, 2024 2:39 pm