JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Greska! - Page 2 EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Greska! - Page 2 EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Greska! - Page 2 EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Greska! - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Greska! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Greska! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Greska! - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Greska! - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Greska! - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Greska! - Page 2 EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Greska! - Page 2 EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Greska! - Page 2 EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Greska! - Page 2 EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Greska! - Page 2 EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Greska! - Page 2 EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Greska! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Greska! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Greska! - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Greska! - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Greska! - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Greska! - Page 2 EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Greska! - Page 2 EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Greska! - Page 2 EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Greska! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Greska! - Page 2 EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+5
Red Dog
atsinumok
drug Tibor
valter
Armin151
9 posters

    Greska!

    Armin151
    Armin151
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 50
    Age : 33
    Mjesto : Austrija (Voralberg)
    Političko opredjeljenje : Sozialist, Titoist, Optimist :D
    Obrazovanje : Srednja skola za Textilnu Chemiju, Visla Skola za zivotnu Chemiju i Textilna
    Registration date : 2009-03-02

    Greska! - Page 2 Empty Greska!

    Komentar by Armin151 Mon Oct 12, 2009 4:19 pm

    First topic message reminder :

    Hallo drugovi i drugarize!

    Otvorio sam ovaj novi Topic za imenom Greska. Jel puno puta vidim, da ima jugoslovenski kommunista i titoista, kako kazu da je bio Ratko Mladic ili Milosevic spasitelj Juge, vako nesto nemogu akzeptirati! Kako more jedan Ratko Mladic biti heroj? On je se borio na strani Republik Srbske Armije i rekao u Srebrenizi " To je dan dahija", i onda su umreli hiljadu ljudi kako dobro znatete, i kako more vakav covjek biti od nas heroj?

    Ili jedan Milosevic kako je volio "spasiti" jugo, ali na totalno pogresan put, jednim totaliternim dje nije bilo reformatije ni tolerantije.

    Ja mislim da su ovdje naj veci dio Pro Titoista, jel cuo sam da ima isto, kommunista ali anti Titoisti, to je za mene cista blasvemija.

    Drugovi i Drugarize nevolim se zvadjacti, jel to mi naj manje trebamo. Ali more se otvoreni karti pricati Very Happy.

    Poz. svima i jos jedan ljep dan.

    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Broj komentara : 76
    Registration date : 2009-10-30

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Jun 11, 2010 8:22 pm

    Ne branim ga, ali tvrdim da nije bio nacifašista, kako sam pronašao u jednoj knjizi. Naravno, niko od njih se ne može porediti sa sinom jugoslovenskih narodnosti-JOSIPOM BROZOM TITOM. Ne vidim gde sam ja to spomenuo nacionalizam druže Aska? Ja se izjašnjavam kao Jugosloven i nemam nikakve veze sa četničkim, ustaškim i ostalim šljamom. Jedino što tvrdim je, da je ovom jadnom narodu u SR Jugoslaviji bilo bolje pre 5.oktobra 2000.god.. Tek sada je strašno. Šta nam je doneo DS i jeb... "Otpor". Hoće da rehabilituju sve najveće izdajnike i fašiste-Nedića, Dragoljuba Mihajlovića... Još samo i Hitlera da rehabilituju, pa se onda definitivno selim u Rusiju. Jedino još Rusi poštuju i ne brišu svoju istoriju. Nemam više snage da se borim sa nacionalistima. NE ZNAM SAMO ŠTA JE S OVIM NARODOM, DA LI JE TOLIKO GLUP DA KAPITALISTI UZ POMOĆ NACIONALIZMA MOGU DA GA jeb... KAKO HOĆE.


    SMRT FAŠIZMU I KAPITALIZMU!!! SVI U SOCIJALISTIČKU REVOLUCIJU!!!
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Druze 100% Komunista

    Komentar by aska07 Sat Jun 12, 2010 4:46 pm

    Nisam mislio na tebe,cak sta vise slazem se sa tobom,bilo je mnogo bolje pre 5.oktobra,ali je moglo jos bolje.Samo od sverca cigareta i nafte,da ne spominjemo ostalo,ali su tadasnji Slobini kapitalsti,mafija ili ih nazovi kako god hoces, zadrzavali novac za sebe,nisu im bili dovoljni milioni maraka,hteli su milijarde.Tako i ovi danasnji,samo oni to rade na legalan nacin,uzimaju pare od MMF-a i ostalih legalnih zelenasa,a narod vraca kamatu.

    Moje je jedino misljenje da bismo jedino trebali manje da pricamo o proslosti,jos manje o buducnosti,a najvise o sadasnjosti.Da pricamo o tome,sta da uradimo danas da nam sutra bude bolje.Ko j..e i Neo-naci i naci i neo-fesiste i kapitaliste.

    Sutra ce nam biti bolje
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Tue Jun 15, 2010 1:14 pm

    mirza (citat):Milošević, Tuđman, Izetbegović. NACIONALISTI.
    Jedan želi Veliku Srbiju, drugi Nezavisnu Hrvatsku, a treći Slobodnu Bosnu, (a zajednička želja im je obogatiti se preko tuđih leđa).

    Niko od nijh nije bio projugoslovenski orijentisan.

    "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!"
    - Ivo Andrić

    Hmm, zanimljivo razmisljanje. Ali Milosevic je zabranio Srpski Cetnicki Pokret i Seselja 2 puta poslao u zatvor. Pomagao je novcano udruzenja partizana u srbiji, nije skinuo petokraku sa skupstine, 1993 zatvorio granicu sa RS i uveo embargo i bio uvijek u sukobu sa otvorenim cetnickim pobornicima (SPO i SRS), polagao vijenac na titov grob i poslije propasti komunizma. Kako se za nekoga ko je ovo sve uradio onda moze reci da je za Veliku Srbiju?
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Tue Jun 15, 2010 6:41 pm

    Prvoborac (citat):
    mirza (citat):Milošević, Tuđman, Izetbegović. NACIONALISTI.
    Jedan želi Veliku Srbiju, drugi Nezavisnu Hrvatsku, a treći Slobodnu Bosnu, (a zajednička želja im je obogatiti se preko tuđih leđa).

    Niko od nijh nije bio projugoslovenski orijentisan.

    "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!"
    - Ivo Andrić

    Hmm, zanimljivo razmisljanje. Ali Milosevic je zabranio Srpski Cetnicki Pokret i Seselja 2 puta poslao u zatvor. Pomagao je novcano udruzenja partizana u srbiji, nije skinuo petokraku sa skupstine, 1993 zatvorio granicu sa RS i uveo embargo i bio uvijek u sukobu sa otvorenim cetnickim pobornicima (SPO i SRS), polagao vijenac na titov grob i poslije propasti komunizma. Kako se za nekoga ko je ovo sve uradio onda moze reci da je za Veliku Srbiju?

    Njegovo mobiliziranje Kosovara i zauzimanje Centralnog komiteta (pored Tita jedine strukture koja može izdati naređenje JNA) je pokazalo da (pod predpostavkom da je bio jugoslovenista) u najmanju ruku želi centralizovanu SFRJ. To je narod protumačio kao njegov pokušaj za osnivanje Velike Srbije.
    Da ne pominjem njegovo gužvanje sa SR Slovenijom i SR Hrvatskom...
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Milosevic-Seselj

    Komentar by aska07 Tue Jun 15, 2010 11:00 pm

    Ma da malo ga slao u zatvor,pa onda se malo dogovore,eto seselja u vladi pa vise nije,nazad u skupstinu,malo ratujemo,malo se volimo,vrtimo novac i svima lepo,osim naravno narodu,Pa onda 5.oktobar,pa kostunica demokrata,pa dodje Tadic,Kostunica sad narodnjak,a Dacic ministar policije,malo socjaliste,malo demokrate,odjednom Toma nije radikal,necu vise veliku Srbiju i ovde moze da se zaradi posteno,bicu naprednjak,i tako,malo narodnjaci,malo naprednjaci,imamo i socjaliste zajedno sa demokratama,gde su socjalisti obavezno i penzijoneri i sve dok tajkuni i kapitalisti placaju,a moze i kreda od MMF-a sve je dobro,da nemenjamo.Imamo i PINK,FOX,B92 o svemu nas obavestavaju,kojoj su pevacici ispale S..e,koji pevac je prodao kucu,evo i kriza prolazi,doslo i leto,sad ce zima,valjda ce u skolama biti mazuta za grejanje,ako i nebude tu je MMF,EU,jedan evro,dva i sve je reseno,zakon ovaj,zakon onaj,za nekoga vazi za nekoga ne,za silovanje devjcice 2god.robije,ako ces da udaris Velju,takodje 2godine.Netreba nam NIS,prodaje se,a i telekom,kome jos to treba,prodaje se.Do sledecih izbora,pa mozda i pobedi Toma,a onda iz pocetka,opet kostunica pa Velja,malo Sarancic,malo Mica,malo Cica i naravno Dzej....

    Kada li ce konacno prestati da nas muce Milosevic,Tudjman,Alija...
    Steta sto nisu zivi,pa da ih pobijemo...ovako,neznam?


    Mislim da trenutno imamo zaista mnogo vecih problema,trba da se manemo uzroka i da gledamo da saniramo posledice.

    SVI NA ULICE!!!

    Drugog resenja nema.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Tue Jun 15, 2010 11:22 pm

    aska07 (citat):Ma da malo ga slao u zatvor,pa onda se malo dogovore,eto seselja u vladi pa vise nije,nazad u skupstinu,malo ratujemo,malo se volimo,vrtimo novac i svima lepo,osim naravno narodu,Pa onda 5.oktobar,pa kostunica demokrata,pa dodje Tadic,Kostunica sad narodnjak,a Dacic ministar policije,malo socjaliste,malo demokrate,odjednom Toma nije radikal,necu vise veliku Srbiju i ovde moze da se zaradi posteno,bicu naprednjak,i tako,malo narodnjaci,malo naprednjaci,imamo i socjaliste zajedno sa demokratama,gde su socjalisti obavezno i penzijoneri i sve dok tajkuni i kapitalisti placaju,a moze i kreda od MMF-a sve je dobro,da nemenjamo.Imamo i PINK,FOX,B92 o svemu nas obavestavaju,kojoj su pevacici ispale S..e,koji pevac je prodao kucu,evo i kriza prolazi,doslo i leto,sad ce zima,valjda ce u skolama biti mazuta za grejanje,ako i nebude tu je MMF,EU,jedan evro,dva i sve je reseno,zakon ovaj,zakon onaj,za nekoga vazi za nekoga ne,za silovanje devjcice 2god.robije,ako ces da udaris Velju,takodje 2godine.Netreba nam NIS,prodaje se,a i telekom,kome jos to treba,prodaje se.Do sledecih izbora,pa mozda i pobedi Toma,a onda iz pocetka,opet kostunica pa Velja,malo Sarancic,malo Mica,malo Cica i naravno Dzej....

    Svaka čast. Very Happy
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Sat Jun 19, 2010 10:32 am

    Seselj i Milosevic su bili u koalici tek po americkom bombardovanju a to je bila koalicija spasa. Prije toga nikada nisu saradjivali tako da nema malo se vole malo se mrze. A sta je sa Kosova? Pa Siptari su se bunili 1946, 1964 i 1981 sto je pokazalo da nisu za suzivot sa ostalim narodima. Cak je i Njujork Times pisao o tome: "Albanci maltretiraju srpsku populaciju koja se pakuje i odlazi iz regiona. Albanski nacionalisti pretpostavljaju dva stupnja do postizanja svog cilja: prvo, uspostavljanje etnički čiste "Albanske republike", koja bi se ujedinila sa Albanijom, kako bi nastala "Velika Albanija". Samo u poslednjih deset godina, oko 57.000 Srba pobeglo je sa Kosmeta". (Njujork Tajms, 12. jul, 1982. godine).
    Zatim sukob sa SR Slovenijom i SR Hrvatskom, hmm, da li itko od vas uopste zna istoriju?? Pa pogledajte samo 14 vanredni kongres pa ce te vidjeti da je Slovenija predlagala dalju decentralizaciju zemlje kao i uvodjenje kapitalizma. Ako se ova stranica zalaze za novu kapitalisticku i decentralizovanu SFRJ onda razumijem, u suprotnom ne. I jos nesto "oni su to protumacili kao" nije argument jer se istorija ne mijenja ovisno od necije volje, to su puke cinjenice koje jednostavno ovdje trebalo izloziti. SF-SN
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Sat Jun 19, 2010 8:18 pm

    Stranice same po sebi nisu u stanju da se zalažu nizašta. Ja lično sam protiv kapitalizma jer je to uređenje, po meni, modernizovano robovlasništvo.
    Ranije su posjedovali ljude (i morali platiti hranu, smještaj i ostale troškove robova), a danas se posjeduje plata radnika. Na taj način poslodavac (aka robovlasnik) ne mora da brine o troškovima radnika (aka rob), već sam radnik rasteže platu kako zna i umije.

    Lično, meni se više dopada sistem "svakome prema potrebi" nego "svakome po zasluzi", jer ovaj drugi sistem podstiče takmičarstvo. A dobro znamo da ne igramo svi fair-play.

    Dalje, Miloševića uopšte ne uzimam za komunistu, nego kao karijeristu. Ko zna, shvatiće me.
    Albanci... Ja bih volio da svi možemo ne jedni pored drugih, nego jedni sa drugima da živimo u miru, ali neke "više" sile to ne dozvoljavaju. Ili bar tako izgleda.

    SF/SN
    // Mirza
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Wed Jun 23, 2010 9:50 am

    Sve to lijepo zvuci, ali covjek je pokvareno i pohlepno bice. Kako sprijeciti da se pojavi crvena burzoazija? Nema zemlje u kojoj manjina nije vladala nad vecinom i to se nece promijeniti. Sto se tice 'takmicarstva' to je inace dobra stvar, jer da se ljudi nisu tijekom istorije takmicili u mnogim stvarima covjecanstvo nikada nebi napredovalo, jednostavno treba postaviti pravila da bi bilo, kako ti kazes, fair-play. Ja smatram da svako treba dobiti onoliko dobara koliko svojim radom je postigao a razmjerno time i tereta (npr. poreza). To se zove radna pravednost. Ali isto i oni koji u raspodjeli dobara dobiju vise zbog svojih vecih radnih sposobnosti trebali bi ustupiti dio svojih dobitaka za uzdrzavanje i unpredjivanje polozaja onih koji to nisu uspjeli, bilo zbog slabijih predispozicija ('starnih pozicija') ili jednostavno slabije radne sposobnosti. To se zove solidarna pravednost. A sta se tice 'svakome prema potrebi', pa koliko to kod bilo eticki dobronamjerno, ovo shvacanje pravednosti (zove se egalitaristicka pravednost) ima jedan veliki nedostatak, a to je da se svodi na osiguravanje jednog 'minimalnom standarda' pripadnika jednoga drustvo, sto se moze postici i solidarnom pravednoscu. Takodjer nedovoljno potice razvoj sposobnosti i radne ucinke kao osnovu za drustvenu raspodjelu.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Nije covek pohlepan

    Komentar by aska07 Thu Jul 01, 2010 8:03 pm

    Covek je naucen od svojih roditelja i drustva da bude pohlepan.Mnoga Indijanska plemena nisu imala prisvojne zamenice,znaci nisu mogli reci,moje,tvoje,njegovo.Nekada su ljudi isli u lov da ulove sebi hranu,brali prirodna bogatstva zbog hrane,odevali odecu od krzna zivotinja.Tako sve dok se nije rodila ideja da neko treba da ima vise od drugog,koji je istiji od istih,koji je zeleo da ima stvari koje mu cak nisu ni potrebne za zivot.Pa su onda neki resili da cak imaju prava da eksploatisu ne samo prirodne resurse,nego i ljude.I tako dalje i tako dalje,javljaju se kojekakvi vidovi monarhija,jer su neki cak resili da su oni Bogom dani da vladaju citavim narodima,pa su neki narodi resili da vladaju drugim narodima i na kraju se javljaju i neki koji misle da bi bas oni trebali da vladaju celim svetom.
    Da se sad vratim malo na pocetak.Ljudi koji su isli u lov i brali plodove koje im je priroda podarila,nisu bas mnogo obracali paznju na ljude koji su zeleli vise,jer nisu direktno bili ugrozeni od tih ljudi.Kada su poceli da osecaju ugrozenost i da se bune,bilo je kasno.Tu sad dolaze na red kojekakvi vracevi,proroci,price o bog ovaj,onaj,spaljivanje u kojekakvim podzemnim svetovima,trala-la.Dovoljno da se primitivan narod uplasi i eksploatisanje se nastavlja.Sada smo dosli do te mere da jednostavno nisu u pitanju podzemni svetovi,ljude spaljuju napalm bombama jer prica o podzemnim svetovima ne pije vodu.Eno ga diktator ima naftu bum-tras,teroristi CNN,BBC<FOX i eto.Svrgnuli smo diktatora,sad jedno dvajes trijes godina moramo da odrzavamo mir,jer tu su i teroristi.Tako mi sad u miru,jer smo svrgli diktatora dilujemo oruzije,drogu,naftu,zlato,dijamanti,zene,deca,biznis cveta,samo jos da nije ovih prokletih terorista.Uz sve to jos neki od njih i donose zakone,pa se bore protiv korupcije itd.
    E sad za kojih stotinak godina njih nece biti,sumnjam da ce u opste biti i monetarnog sistema i demokratije i kapitalizma i ko zna cega sve nece biti,pa mozda ni zakona nece biti,ukoliko se stvori jedno tako samosvesno i zadovoljno drustvo.
    Koliko ce vremena proci dok se to desi zavisi od nas samih,jer prvo moramo da napravimo revoluciju,svako za sebe i u svojoj glavi,pa tek onda da menjamo nasu decu i na kraju svet.

    Negledam CNN,BBC,FOX itd.zato sto lazu.
    Ne kupujem proizvode NAIK,REEBOK,ADIDAS itd.jer ih negde siju deca od 7,8,10 god.sa radnim vremenom od 12 ili 15 casova,za jedan j....i dolar dnevno.
    Ne kupujem hibridno povrce iz uvoza,neka je jeftinije,nije zdravije.

    Ovako sam manje vise ja poceo svoju revoluciju,imam dete koje cu nadam se uspesno uspeti da naucim da novac nije merilo bogatstva,ako i ono nauci svoje dete,ja sam uspeo.Samo sto nista nisam uradio ako moje dete bude jedino.Menjajmo svet zajedno!

    ZIVELA REVOLUCIJA!!!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Thu Jul 01, 2010 8:20 pm

    aska07 (citat):Covek je naucen od svojih roditelja i drustva da bude pohlepan.Mnoga Indijanska plemena nisu imala prisvojne zamenice,znaci nisu mogli reci,moje,tvoje,njegovo.Nekada su ljudi isli u lov da ulove sebi hranu,brali prirodna bogatstva zbog hrane,odevali odecu od krzna zivotinja.Tako sve dok se nije rodila ideja da neko treba da ima vise od drugog,koji je istiji od istih,koji je zeleo da ima stvari koje mu cak nisu ni potrebne za zivot.Pa su onda neki resili da cak imaju prava da eksploatisu ne samo prirodne resurse,nego i ljude.I tako dalje i tako dalje,javljaju se kojekakvi vidovi monarhija,jer su neki cak resili da su oni Bogom dani da vladaju citavim narodima,pa su neki narodi resili da vladaju drugim narodima i na kraju se javljaju i neki koji misle da bi bas oni trebali da vladaju celim svetom.
    Da se sad vratim malo na pocetak.Ljudi koji su isli u lov i brali plodove koje im je priroda podarila,nisu bas mnogo obracali paznju na ljude koji su zeleli vise,jer nisu direktno bili ugrozeni od tih ljudi.Kada su poceli da osecaju ugrozenost i da se bune,bilo je kasno.Tu sad dolaze na red kojekakvi vracevi,proroci,price o bog ovaj,onaj,spaljivanje u kojekakvim podzemnim svetovima,trala-la.Dovoljno da se primitivan narod uplasi i eksploatisanje se nastavlja.Sada smo dosli do te mere da jednostavno nisu u pitanju podzemni svetovi,ljude spaljuju napalm bombama jer prica o podzemnim svetovima ne pije vodu.Eno ga diktator ima naftu bum-tras,teroristi CNN,BBC<FOX i eto.Svrgnuli smo diktatora,sad jedno dvajes trijes godina moramo da odrzavamo mir,jer tu su i teroristi.Tako mi sad u miru,jer smo svrgli diktatora dilujemo oruzije,drogu,naftu,zlato,dijamanti,zene,deca,biznis cveta,samo jos da nije ovih prokletih terorista.Uz sve to jos neki od njih i donose zakone,pa se bore protiv korupcije itd.
    E sad za kojih stotinak godina njih nece biti,sumnjam da ce u opste biti i monetarnog sistema i demokratije i kapitalizma i ko zna cega sve nece biti,pa mozda ni zakona nece biti,ukoliko se stvori jedno tako samosvesno i zadovoljno drustvo.
    Koliko ce vremena proci dok se to desi zavisi od nas samih,jer prvo moramo da napravimo revoluciju,svako za sebe i u svojoj glavi,pa tek onda da menjamo nasu decu i na kraju svet.

    Negledam CNN,BBC,FOX itd.zato sto lazu.
    Ne kupujem proizvode NAIK,REEBOK,ADIDAS itd.jer ih negde siju deca od 7,8,10 god.sa radnim vremenom od 12 ili 15 casova,za jedan j....i dolar dnevno.
    Ne kupujem hibridno povrce iz uvoza,neka je jeftinije,nije zdravije.

    Ovako sam manje vise ja poceo svoju revoluciju,imam dete koje cu nadam se uspesno uspeti da naucim da novac nije merilo bogatstva,ako i ono nauci svoje dete,ja sam uspeo.Samo sto nista nisam uradio ako moje dete bude jedino.Menjajmo svet zajedno!

    ZIVELA REVOLUCIJA!!!

    Svaka čast!
    Ovo treba biti u čitankama!
    cheers cheers cheers cheers cheers cheers
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Thu Jul 01, 2010 10:04 pm

    Dakle trebamo se vratiti u prvobitnu zajednicu lovaca-sakupljaca? I zasto uvijek pozivate na te krvave revolucije koje su na kraju odnjele vise zivota nego rezim koji je svrgnut? I dalje ja ne vidim zasto je egalitaristicka pravednost (komunizam) bolji od radne i solidarne (socijalne demokratije)... Nikada tolitarizam, narod zna najbolje, makar to nekima smetalo (prije svega tolitaristima) tako stvari stoje. Svaki rezim koji nije izabran demokratski ce prije ili kasnije pasti, a na kraju narod ima vlast kakvu i zasluzuje.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Thu Jul 01, 2010 11:10 pm

    Želiš da kažeš da je socijalistička Jugoslavija pala zato što je narod tako htio?
    Narod je svjesno napravio '90te?
    Nisu li ljudi koji razmišljaju kao većina s ovog foruma pokušali u Sarajevu pred hotelom zaustaviti ovo sranje?
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Fri Jul 02, 2010 8:37 am

    Da, narod je SVJESNO napravio te '90te. Tih par hiljada ljudi je ipak par hiljada od 20 miliona stanovnika Jugoslavije. SFRJ je bila tolitaristicka drzava kao i svaka ostala socijalisticka drzava. Da je narod bio zadovoljan njome na izborima bi pobijedili komunisti. To sto je narod nasjeo na propagandu i lazi je drugu buduci da to imamo za svake izbore, ali narod je jasno pokazao da vise ne zeli ono drzavno uredjenje, sto pokazuje i danas redovno na izborima, dapace ni u jednoj bivsoj socijalistickoj drzavi, osim Rusije i Ceske, komunisticke partije ne prelaze izborni prag. Socijalizam je jedno drzavno uredjenje koje je pokazalo da ima vise mana nego dobrih strana, buduci da svaka zapadna iole socijalna zemlja ima slicna ili i bolja rjesenja po pitanju socijalnog uredjenja. Istina je da danas ljudi zale za nekim stvarima iz Titog razdoblja, npr. priznanje koje su imali u svijetu i sl., ali im ipak to nije dovoljno da bi zeljeli i stvarno se zauzeli za povratak toga rezima. Jedine promjene koje bi bile trajne mogu se izvesti u demokratskome rezimu (kao na zapadu), jer jedino tako narod moze da shvati, da sazrije. Sve sta je suprotno od toga, diktatorki i tolitarno je sudjeno da propadne buduci da pociva iskljucivo na nasilju. U tome duhu razumijem Evrokomuniste koji su prihvatili demokratiju i unutar nje se bore za socijalna prava radnika, ali od ovih 'revolucionarnih komunista' koji pozivaju na nasilje i prolivanje krvi i na kraju odnesu vise zivota za i poslije revolucije nego prethodni rezim, od toga nema nista, to je kratkoga datuma.
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Fri Jul 02, 2010 8:39 am

    I jos nesto, sve sto su ljudi nasilno stvorili (kao komunisti) je propalo ili ce propasti, dok djela ljudi poput Ghandija, Martina Luthera Kinga i Malcoma X-a su vjecna i ne prolazna. Jedina krv koju su ovi ljudi prolili je njihova vlastita.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Covek je demokrata pa to ti je!

    Komentar by aska07 Fri Jul 02, 2010 3:05 pm

    Nije losa ni ova demokratija u Afganistanu,Iraku i ostalim zemljama u kojima su zapadne sile donele demokratiju na takav jedan demokratski nacin koji je svojstven tim zapadnim drzavama.To je demokratija kakvu zelis,druze Prvoborac?Mislim da su jako retke socjalisticke ili komunisticke revolucije koje su odnele toliko zrtava,pogotovo mislim na nevine zrtve,kao sto je to uradila kapitalisticka.

    I da zaista mislim da je potrebno uzimati iz prirode,samo onoliko koliko smo sposobni da joj vratimo.Pa,ako nismo sposobni da joj bilo sta vratimo,bolje da nista i ne uzimamo.Mozda ce nasa deca znati bolje da se ophode prema njoj.Ovim tempom necemo nista ostaviti svojoj deci,samo bolesti i jos bolesti.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Martin i Ghandi?

    Komentar by aska07 Fri Jul 02, 2010 3:14 pm

    Daleko od toga da nisu prolili svoju krv,ali nisu bili ni jedini koji su prolivali krv.Pa i mi dan danas prolivamo krv i znoj da se izborimo za svoja i prava nasih drugova.Dali si siguran da su se oni za nesto izborili?Ja mislim da se mi i dalje borimo za ta ista prava za koja su se oni borili,bez obzira na rasu i boju koze!Crnci su u Americi jos uvek na dnu lestvice u drustvu,iako imaju crnog predsednika.

    ZIVELA REVOLUCIJA!!!
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Fri Jul 02, 2010 3:39 pm

    Komunisticke revolucije koje su odnijele brojne zivote, a pogotovo nevine, nisu rijetkost nego praksa i uobicajena pojava. Komunisti su odnijeli brojne zivote od Lenjina, Staljina, Mao Ce Tunga, Ho Si Mina, pa i Tito, zatim brojne komunisticke teroristicke organizacije u Njemackoj, Italiji, Kolumbiji, Peruu. I komunisti su bili na vlasti u Avganistanu, pa su se upravo zbog toga i pojavili talibani kao reakcija na njihovu korumpiranu vlast. I da ovaj rezim je dakako bolji od onoga talibanskoga koji mu je prethodio. Crnci nisu na dnu ljestvice u SAD-u nego latino-americko stanovnistvo i uglavnom jer su potomci imigranata i dosli su bez icega, ali i brojni clanovi te zajednice su uspjeli da se skoluju, zaposle i stvore zivot. Ali SAD je daleko od onoga zasto se ja zalazem. Francuska, Njemacka, Svedska su bile razvijenije i od SFRJ kad je postojala a i danas. To su razvijene demokratije sa socijalnim uredjenjima. Njima nije potrebna ni krvava revolucija ni tolitaristicko drzavno uredjenje da obezbijede stanovnistvu uslove zivota.
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Fri Jul 02, 2010 3:57 pm

    Svaki rezim koji je nastao na nasilju ce propasti. Komunizam je jedan od takvih rezima. Tolitaristicki je i anti-narodni je, te je to istorija i pokazala. Koliko ja vidim ovdje se zalaze da manjima vlada vecinom, da se nedemokratski dodje na vlast i ukinu ljudska prava. Gdje se zalaze za nasilje i prolijevanje krvi te za diktaturu (crvene burzoazije) ja tu nemam sta raditi te se i povlacim. Uzivajte Very Happy
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by aska07 Fri Jul 02, 2010 4:56 pm

    Bando crvena,totalitarni rezim,teroristicke organizacije itd.Su nazivi koje SAD,CIA i kapitalisticke zemlje forsiraju preko CNN,BBC,FOX da bi opravdale svoje prljave ratove i eksploataciju tudje zemlje.Taman se "totalitarni rezim" resi svojih unutrasnjih neprijatelja,sto ubijanjem,sto proterivanjem,kad pojave se Ameri sa pricom o totalitarnom rezimu,posalju agente CIA da oforme teroristicke odrede"crvenih",pa nas onda od istih spasavaju "milosrdnim andjelima" i kojekakvim svetom ratovima i olujama.Postave svoje vodje,pa onda te njihove vodje,ne samo sto ubijaju neistomisljenike,nego i eksploatisu zemlju u korist Amera.Tako recimo ta vlast u Afganistanu sada demoktratski proizvodi 80% ukupne kolicine opijuma na svetskom trzistu,ali samo u Afganistanu.Verovatno onih 20% proizvode u Kolumbiji,takodje demokratski.Oni to proizvode kao mi cigarete ili hleb,ali verovatno u skladu sa svim demokratskim nacelima.A o tome sve te zemlje zapadne evrope cute,jer sta kod njih je to normalno da se gradjani drogiraju,pa boze moj to je demokratija.Muskarci se zene muskarcima,zene zenama,usvajaju decu,gde ces lepsu porodicu.Nevalja ta Kina zato sto je narko dileru presudila smrtnom kaznom u roku od 30min,kakva je to zemlja koja svojoj deci neda da se posteno drogiraju,kao sva druga deca u toj NAPREDNOJ I DEMOKRATSKOJ ZAPADNOJ EVROPI!

    Eto i kod nas je lepo pocelo.Dok je bilo TITA,nije bilo droge,gladnih,nista nije bilo.Dosle 90`te,puno oruzija,pomalo droge,nasao se poneko i gladan.2000god.dosla demokratija,sad imamo svega,po duplo nizim cenama,a tek izbor da nepricamo.Ima belo ima zuto,hoces speed,travu,kojekakve hemijske supstance,sta reci to je prednost slobodnog trzista.Ako ces oruzije ima,CZ,devetke,kalas,ako ces iz uvoza ima i to,uzi,hekler itd,ima bombe raznih vrsta.Sa demokratskiom razvojem obicno ide i tehnoloski,pa sad imamo i plasticni explosiv sa daljincem.Steta samo sto imamo i 500.000 gladnih.Mada i to nije neka steta,sve je to normalno u RAZVIJENIM DEMOKRATSKIM DRUSTVIMA ZAPADNE EVROPE.

    Neka njima njihove evrope,zelim sebi isto sto i drugima,zao mi je gladnih i ljudi koji postaju narkomani,a imali su ceo zivot pred sobom,a to je sve gore i gore u ovom demokratskom drustvu.

    DOLE KAPITALIZAM,ZIVELA REVOLUCIJA!

    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Fri Jul 02, 2010 6:17 pm

    Zelis reci da RAF nije ubijao nevine u Njemackoj? Da Crvene Brigade nisu ubijale u Italiji? Da nije bilo ubijanja u SSSR-u, Kini, Vijetnamu? Da su to sve Americke lazi? Pretpostavljam da je lijepo zivjeti u fantaziji gdje ces za svaku stvar koja ti ne pase reci da je americka propaganda. Ali, nazalost po tebe, nije tako. Masovne grobnice koje su komunisti ostavili za sobom nemogu biti tako lako uklonjene. A sta se tice Kolumbije, upravo je najveci proizvodjan droge u toj zemlji komunisticki FARC. Sta se tice Kine, vise je ljudi ubio Mao Ce Tung nego sta se ikada umrijeti od droge. I u SFRJ je bilo droge. Dosla je malo kasnije, ali dosla je sigurno i to u primorske gradove. Vise su mrtvih ostavili partizani u masovnim grobnicama 1945 nego sto ce ih za hiljadu godina umrijeti od gladi i droge skupa u zemljama ex jugoslavije. Da je bilo tako lijepo i fino u SFRJ nebi toliko ljudi otislo u Njemacku raditi. Ovdje je zemlja osiguravala samo ona najnizi standard, dok je na zapadu zemlja cijena ovdasnje ljude. Ovdje je mogao uspjeti samo partijas, tamo moze bilo koji sposoban covjek. Ovdje se cijenila crvena knjizica, tamo sposobnost i skolovanost.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Da neverujes...

    Komentar by aska07 Sat Jul 03, 2010 10:53 am

    ...ljudi se ubijali u ratovima,pa se ubijali posle ratova.Da bi odredjeni sistem vladao,mora da se resi drzavnih neprijatelja,pogotovo posle ratova,kada se nezna ni ko pije ni ko placa.Pa covece,Ameri istrebise Indijance i naselise njihovu teritoriju.Da nije bilo,sto ti kazes crvenih terorista u Mexiku,grupe EZLN,istrebili bi poslednja plemena u planinama Ciapas.Sreca u subkomandanta Markosa i EZLN,koji su stali u njihovu zastitu. A sto se tice gladi i droge,nije samo pitanje koliko ce ljudi umreti od posledica istih,vec je pravo pitanje na koji nacin,jer svi cemo mi umreti.Neki ljudi umiru sa osmehom na lici,sto se nemoze reci za gladne,bolesne i narkomane.Da nepricamo o unesrecenim porodicama istih,roditelja koji neznaju sta detetu da daju da jede,sta da rade sa detetom koje ima narkomansku krizu itd.Nesmemo zaboraviti ni ljude kojima narkomani zbog novca razbiju glavu na ulici za pisljivih par stotina dinara,ili obijaju radnje,kuce.Da bilo je droge uvek,pa i u SFRJ,ali kako danas stoje stvari u zanemarljivim kolicinama,sada drogu mozes da kupis na trafici.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Sat Jul 03, 2010 11:34 am

    Prvoborac (citat):Vise su mrtvih ostavili partizani u masovnim grobnicama 1945 nego sto ce ih za hiljadu godina umrijeti od gladi i droge skupa u zemljama ex jugoslavije.
    Moram reći, hiperbolisanje.

    Svaki sistem, bilo ljevičarski, neutralni ili desničarski, ima svoje neprijatelje koje nakon što se domogne vlasti teži da smakne. Psihologija čovjeka je takva.

    KPJ je sklanjala ljude koji su mogli biti problem. I ja se s tim slažem.
    Jer bolje je 1000 mrtvih, nego 20 miliona gladnih (ovakva situacija je danas).
    Većina naroda razbijene Jugoslavije danas živi nižim životnim standardnom nego prije rata.
    avatar
    Prvoborac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 19
    Age : 34
    Registration date : 2010-01-11

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Prvoborac Sat Jul 03, 2010 11:41 am

    Kad ja kazem komunisti su ubijali na hiljade nevinih ljudi, odgovor nebi trebao biti 'pa sta i amerikanci su' ili 'moramo se rijesiti svojih neprijatelja'. Tim istim motom mogu se i kapitalisti voditi, vi ste za njih neprijatelji kojih se oni moraju rijesiti. Tako ulazimo u zacarani krug rata i nasilja kojemu nema kraja, a sumljam da je to u interesu covjecanstva. Jedna od osnova marksizma bi trebala biti HUMANIZAM, a ja vidim da je od od Lenjina nadalje zaboravljen. Ovdje ocito 'cilj opravdava sredstvo', a nebi trebalo biti tako. Ljudi, pa vodite ljubav ne rat. Mnogo su vise postili Ghandi i Martin Luther King, i oni ce uvijek ostati pozitivci jer nosu skrivili niciju smrt a kamo li nevinih ljudi za razliku od Lenjina i kompanije. Njihovo djelo nece nikada propasti, za razliku od SSSR i SFRJ.
    ZATO JA KAZEM:

    │▒│ /▒/
    │▒│/▒/ Peace
    │▒ /▒/─┬─┐ and
    │▒│▒|▒│▒│ Love
    ┌─┴─┐-┘─┘
    │▒┌──▒▒▒│
    └┐▒▒▒▒│
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Internetlija Sat Jul 03, 2010 11:48 am

    Prvoborac (citat):Kad ja kazem komunisti su ubijali na hiljade nevinih ljudi, odgovor nebi trebao biti 'pa sta i amerikanci su' ili 'moramo se rijesiti svojih neprijatelja'. Tim istim motom mogu se i kapitalisti voditi, vi ste za njih neprijatelji kojih se oni moraju rijesiti. Tako ulazimo u zacarani krug rata i nasilja kojemu nema kraja, a sumljam da je to u interesu covjecanstva. Jedna od osnova marksizma bi trebala biti HUMANIZAM, a ja vidim da je od od Lenjina nadalje zaboravljen. Ovdje ocito 'cilj opravdava sredstvo', a nebi trebalo biti tako. Ljudi, pa vodite ljubav ne rat. Mnogo su vise postili Ghandi i Martin Luther King, i oni ce uvijek ostati pozitivci jer nosu skrivili niciju smrt a kamo li nevinih ljudi za razliku od Lenjina i kompanije. Njihovo djelo nece nikada propasti, za razliku od SSSR i SFRJ.
    ZATO JA KAZEM:

    │▒│ /▒/
    │▒│/▒/ Peace
    │▒ /▒/─┬─┐ and
    │▒│▒|▒│▒│ Love
    ┌─┴─┐-┘─┘
    │▒┌──▒▒▒│
    └┐▒▒▒▒│

    S ovim se potpuno slažem!
    Želim reći da sam u svom prethodnom postu samo htio iznijeti svoje mišljenje, i pokušati donekle objasniti takvo ponašanje ljevičara i desničara.

    Što se rata tiče, dokle god je novca, nacija i prilika - biće rata.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by aska07 Sat Jul 03, 2010 12:25 pm

    mirza (citat):
    Prvoborac (citat):Kad ja kazem komunisti su ubijali na hiljade nevinih ljudi, odgovor nebi trebao biti 'pa sta i amerikanci su' ili 'moramo se rijesiti svojih neprijatelja'. Tim istim motom mogu se i kapitalisti voditi, vi ste za njih neprijatelji kojih se oni moraju rijesiti. Tako ulazimo u zacarani krug rata i nasilja kojemu nema kraja, a sumljam da je to u interesu covjecanstva. Jedna od osnova marksizma bi trebala biti HUMANIZAM, a ja vidim da je od od Lenjina nadalje zaboravljen. Ovdje ocito 'cilj opravdava sredstvo', a nebi trebalo biti tako. Ljudi, pa vodite ljubav ne rat. Mnogo su vise postili Ghandi i Martin Luther King, i oni ce uvijek ostati pozitivci jer nosu skrivili niciju smrt a kamo li nevinih ljudi za razliku od Lenjina i kompanije. Njihovo djelo nece nikada propasti, za razliku od SSSR i SFRJ.
    ZATO JA KAZEM:

    │▒│ /▒/
    │▒│/▒/ Peace
    │▒ /▒/─┬─┐ and
    │▒│▒|▒│▒│ Love
    ┌─┴─┐-┘─┘
    │▒┌──▒▒▒│
    └┐▒▒▒▒│

    S ovim se potpuno slažem!
    Želim reći da sam u svom prethodnom postu samo htio iznijeti svoje mišljenje, i pokušati donekle objasniti takvo ponašanje ljevičara i desničara.

    Što se rata tiče, dokle god je novca, nacija i prilika - biće rata.


    Potpuno se slazem sa vama.
    Uvek je lakse naci povod za rat,nego povod za mir.Pogotovo u monetarnom sistemu u kome zivimo.Postoji jedna potpuno,A-politicna i nematerijalisticka organizacija koja se bavi pitanjima ukidanja monetarnog sistema,koji bi sigurno rezultirao prestanak ratova.

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Ima veliku bazu clankova i dokumentarnih filmova,pa ko je zainteresovan neka pogleda.

    Ja sam licno odusevljen i idejom i sajtom,pozitivno su uticali na moju unutrasnju revoluciju.

    Sponsored content


    Greska! - Page 2 Empty Re: Greska!

    Komentar by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danas je Sun May 19, 2024 4:37 am