JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+3
drug Tibor
Vuk
valter
7 posters

    Ujedinjenje svih internet stranica

    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Sat Feb 21, 2009 9:23 am

    First topic message reminder :

    Smatram da je ova inicijativa dokaz zrelosti Administratora ovoga foruma. Svesni velicine podrucija na kome mi svi delujemo i dosadasnjih rezultata se vec duze vreme pokazuje potreba za ovakvu akciju. Mi sa internet stranice www.sfrj4ever.ch podrzavamo ovu akciju u potpunosti. Takodjer smatamo da ujedinjavanjem nije ugrozen dalnji rad na postojecim internet stranicama. Udruzenim nastupom mi svi mozemo da dokazemo da smo sazreli kada je u pitanju interes nasih gradjana.
    Nas cilj je bolji zivot za sve nase gradjane a taj cilj je moguce jedino zajednickim snagama postici.
    Zato se i drzimo one nase: " Samo zajedno smo jaci!"


    Kako nasa internet stranica postoji vec duzi period se na njenim forumima nalazi dosta interesantnih tekstvoa pa vas pozivamo da i do nas skoknete u potrazi za interesantnim prilozima.



    Valter

    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Broj komentara : 917
    Registration date : 2009-02-17

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by Internetlija Wed Sep 30, 2009 9:42 pm

    Očigledno, ne.

    Bilo bi pravo dobro kada bismo uspjeli da udahnemo ovom forumu život, da opet zaživi kao nekad.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Odgovor

    Komentar by valter Thu Oct 01, 2009 5:50 am

    Mirza (citat):Očigledno, ne.

    Bilo bi pravo dobro kada bismo uspjeli da udahnemo ovom forumu život, da opet zaživi kao nekad.

    "Jedna lasta jos uvek ne cini leto" bi se moglo reci. Mnogi nasi clanovi su na samom pocetku drzali "velike" govore, medjutim kako vreme odmice se oseca da nema dovoljno "snage" za bilo sta konkretnije.

    Pored toga se jasno vidi da nepostoji interes ni u vecini politickih partija za bilo sta konkretnijem, pa se postavlja pitanje, sta moze uciniti obican covek??

    Siriti prijateljstvo medju ljudima, cuvati tekovine istorije.............

    Jos uvek su nacnionalisti ti koji "kolo" vode. Masa cuti, cuti, cuti. Kao sto znamo je cutanje odobravanje, pa sve ide dalje kao da je sve u najboljem redu.

    No, po svoj prilici je tako da svaki narod ima onakvu vladu kakvu i zaluzuje.

    Valter
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by drug Tibor Fri Oct 09, 2009 5:48 pm

    Ali druze Valtere na sta ti ciljas najtacnije onda kad kazes "snage za mesto konkretnije"?

    Ja shvatam i znam da se naprimer okupiti negde ili naprimer otici u Muzej 25.Maj ili otici na Sutjesku nije lako, ALI, moze se uraditi.

    Ono sto smo hteli da stampamo majice ili da preprodajemo zastave za deljenje pamfleta ili stampanja plakat nije urodilo plodom, jer sa time se vec skoro svaka stampraija bavi jer su to iskoristili za marketinske svrhe...zato trebamo naci nas novi,sopstveni put...
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by Internetlija Fri Oct 09, 2009 7:31 pm

    Ja bih rado ove godine isao u Kumrovac, ako mi fakultetske obaveze to dozvole!

    Pozdrav iz Sarajeva,
    Mirza
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Fri Oct 09, 2009 9:25 pm

    drug Tibor (citat):Ali druze Valtere na sta ti ciljas najtacnije onda kad kazes "snage za mesto konkretnije"?

    Ja shvatam i znam da se naprimer okupiti negde ili naprimer otici u Muzej 25.Maj ili otici na Sutjesku nije lako, ALI, moze se uraditi.

    Ono sto smo hteli da stampamo majice ili da preprodajemo zastave za deljenje pamfleta ili stampanja plakat nije urodilo plodom, jer sa time se vec skoro svaka stampraija bavi jer su to iskoristili za marketinske svrhe...zato trebamo naci nas novi,sopstveni put...

    Postoavni druze Tibore i ostali,
    cinjenica je, da nas je sve manje po forumima. To je zabrinjavajuce i pored toga jasno pokazuje da mracne sile "kolo vode". Kako sada stvari stoje se po meni jedino sa prelaskom u ilegalu moze nesto konkretno postici.
    Znaci, zvanicno "trla baba lan" U ILEGALI POVEZIVANJE.
    Kao prvo treba pronaci politicke stranke koje se mogu podrzati, predloziti i obrazloziti zasto bas te stranke podrzavti.

    Napraviti Majice sa natpisom "svi na izbore" za bolje sutra. Za nase sutra. Mozda i Nase sutra je zajedno. Zelim time reci sledece:

    1.) Pokret mora da krene iz domovine uz podrsku iz inostranstva. Nikako nece uspeti obrnuto. Neodlaskom na izbore se postize ono sto nasi protivnici i hoce.
    2.) Treba organizovati klubove prijateljstva
    3.) Boriti se protiv nacnonalizma
    4.) Jasno pokazati protivljenje nasilju bilo koje vrste ( i one na stadionima)
    5.) Izbegavati provokativne situacije. Zajednicki delovati protiv, napustanjem takvog mesta a ne uplitanje. To je posao policije.

    Ovo iznosim zato sto jasno vidim da ce nasa borba TRAJATI DUZE OD "CETIRI" GODINE
    Jedino vi, mladi mozete svojom svescu da vratite nase narode na prvi put. A ako se vidi da oni ipak nece zajedno, neka to bude odovjeno sa normalnom komunikacijom razuma.

    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty odgovor

    Komentar by valter Mon Nov 29, 2010 8:59 am

    Mirza (citat):Očigledno, ne.

    Bilo bi pravo dobro kada bismo uspjeli da udahnemo ovom forumu život, da opet zaživi kao nekad.



    Postavlja se pitanje, gde su svi oni koji su bili na ovom forumu??

    Mozda bi trebalo poslati svima jedan mail i upitati gdesu?

    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Mon Nov 29, 2010 8:18 pm

    Mnogi su se samo registrovali i vise nikada nisu posetili ovaj forum, nisu se ni predstavili. Nerazumem to ako neces u necemu da ucestvujes zasto se uclanis a onda vise nikada ne dodjes, tvoje misljenje se necuje i nezna se kakvo je. Treba ih upitati gde su i sta rade a onda ih obrisati jer nisu nam potrebni oni koji nisu zainteresovani. scratch
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by Internetlija Tue Nov 30, 2010 8:25 pm

    Ti koji se samo registruju i ne napišu niti jedan komentar se zovu inaktivni nalozi.
    Tim inaktivnim nalozima sam poslao 2 kružne poruke, u prvoj sam rekao da će u roku 7 dana svi nalozi sa 0% aktivnosti biti deaktivirani, odnosno zaleđeni. Drugu poruku sam poslao dan red istek sedmodnevnog roka. Ta akcija je vratila nekolicinu članova, dok je dobra većina sada zaleđena. No, počeo sam dobijati zahtjeve na svoj mail da se nalozi odlede, što sam i uradio onima koji su to tražili.

    Drugarski pozdrav,
    Mirza S.
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Tue Nov 30, 2010 8:43 pm

    Drago mi je ako je tako. Znaci tu su i prate situaciju iz pozadine, ko zna zasto je to dobro Suspect
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Thu Apr 07, 2011 5:30 am

    Mirza (citat):Ti koji se samo registruju i ne napišu niti jedan komentar se zovu inaktivni nalozi.
    Tim inaktivnim nalozima sam poslao 2 kružne poruke, u prvoj sam rekao da će u roku 7 dana svi nalozi sa 0% aktivnosti biti deaktivirani, odnosno zaleđeni. Drugu poruku sam poslao dan red istek sedmodnevnog roka. Ta akcija je vratila nekolicinu članova, dok je dobra većina sada zaleđena. No, počeo sam dobijati zahtjeve na svoj mail da se nalozi odlede, što sam i uradio onima koji su to tražili.

    Drugarski pozdrav,
    Mirza S.


    Koliko njih se ukljucilo u rad foruma?

    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Sun Mar 30, 2014 9:11 am

    SAMOUPRAVLJAC (citat):Drago mi je ako je tako. Znaci tu su i prate situaciju iz pozadine, ko zna zasto je to dobro Suspect

    Od "pozadinaca" nikad nije bilo koristi. Mnogi od njih su "sa druge obale" i "prate" samo da bi u odredjeno vreme mogli da zadaju udarac i nestanu.

    Jos veca zalost je to, sto su nasi ljudi "jako" naivni i nasedaju na najveci broj "dobro namernih" kritika "pozdainaca". Dok se mi medjusobno optuzijemo za sve sto se u proslosti desilo ti isti "pozdainci" koriste tu nasu "iskrenost" i prave sebi terne za nahpad.

    A zivotna skola je najskuplja skola. Tu nema ponavljanja.
    Znaci, idemo dalje. Istorija ce pokazati da smo bili mi u pravu. A sta dobije onaj ko je u pravu? Videcemo. santa 

    Nije bezveze ona izreka: " Um caruje, snaga klade valja". Samo sto je u medjuvremenu "snaga" ukljucila i svoj um.
    Gore kombinacije nema. Sistemom "zavadi pa vladaj" "pomaze" drugim drzavama da uvedu "demokratiju".

    Isto tako se zna da "ovce" uvek trce za "cobanom".

    Veliki problem je i to sto ljudi sa visokom inteligencijom nisu za nasilje. Kao sto znamo iz proslosti samo jaci pas vlada i njega slusaju i "ovce". Nije ni cudo sto se sve ovako "razvija".

    "Cuvajte bratstvo i jedinstvo kao zenicu oka svoga".

    Tako kratka i tako jasna recenica. Ipak je vecina nasih ljudi izabrala da zivi u stalnoj opasnosti umesto u stalnom blagostanju ( nije zlato sve sto sija ) . Veoma inteligentan "potez".

    Radnicko samoupravljanje su izdali radnici, zbog svoje ogromne "naivnosti". Da sad ne spominjem one ( iz JNA ) koji su bili placeni da cuvaju sistem "direkne demokratije do baze"i imali sve privilegije.

    Izvinjavam se citaocima ali cu morati da prekinem pisanje jer mi se prevrce stomak od same pomisli na sve one viseoke oficire JNA,( vecina od njih sa Fakultetskim diplomama) koji su izdali svoje zakletve date YU-drzavi,  i dalje su na finkcijama u novo( staro) nastalim drzavama. Koja licna "odgovornost". affraid 

    "Metalac" je bio 200% bolji, mada nije imao diplomu fakulteta. Sto jasno pokazuje da diploma neznaci nista, kada je u pitanju licna svest coveka. Ili si covek ( sa ili bez diplome ) ili si sa "druge obale". To je zivotna cinjenica.

    Valter study 
    avatar
    Jugos
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 44
    Registration date : 2013-01-16

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Komentar

    Komentar by Jugos Mon Apr 07, 2014 10:50 am

    SAMOUPRAVLJAC (citat):Mnogi su se samo registrovali i vise nikada nisu posetili ovaj forum, nisu se ni predstavili. Nerazumem to ako neces u necemu da ucestvujes zasto se uclanis a onda vise nikada ne dodjes, tvoje misljenje se necuje i nezna se kakvo je. Treba ih upitati gde su i sta rade a onda ih obrisati jer nisu nam potrebni oni koji nisu zainteresovani. scratch


    Ima različitih razloga zašto mnogi ne pišu:strah,lijenost,nedostatak vremena(ipak smo u kapitalizmu) ili naprosto nemaju što da kažu. Suspect 

    No,oni koji već pišu trebali  bi imati malo više povjerenja i tolerancije spram drugih,ne možemo svi isto razmišljati,nije tragedija ako su stavovi malo različiti,no i dalje slični.

    Nije uzalud u svjetskim enciklopedijama Balkan sinonim za podjelu,a balkanizirati rasparčati jaku cjelinu,na slabe dijelove.

    Očito nas stranci bolje poznaju od nas samih. What a Face
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Thu Apr 10, 2014 8:06 pm

    Osvrnite se i pogledajte kakvi su to ljudi kojima smo dopustili da nam kroje zivot.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Sat Apr 12, 2014 8:17 pm

    SAMOUPRAVLJAC (citat):Osvrnite se i pogledajte kakvi su to ljudi kojima smo dopustili da nam kroje zivot.

    Druze, nismo mi njima dopustili da nam kroje. Oni su nam silom oduzeli vlast iz ruku i napravili "demokraciju". Cuo sam da je jedan tajkun rekao: " Ko je to video, hoteli za radnike. To nema nigde".
    To je pravi "demokrata". Pa za koga treba da su hoteli tu? Verovatno za njega i takve kao sto je on a radnici da im budu na "usluzi".

    To je kao : " do juce smo ziveli u raju. Danas su nas preselili u pakao".

    " Jer ste vi to trazili".

    Nema nista goreg od naivnog coveka, pa ako je jos i neiformisan je tragedija predprogramirana.

    Sta sad?

    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Sun Apr 13, 2014 1:08 pm

    Sad u boj drugovi.Ako smo nesto silom izgubili onda to moramo silom i vratiti. cherry  cherry  cherry 
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Mon Apr 14, 2014 11:24 am

    SAMOUPRAVLJAC (citat):Sad u boj drugovi.Ako smo nesto silom izgubili onda to moramo silom i vratiti. cherry  cherry  cherry 

    Postovani druze samoupravljac, slazem se sa tobom. Samo.... sa kime da krenemo?

    Roditelji ili nisu ili su mlade genarcije ( njihovu decu ) pogresno informisali. Zato je potrebno da se mladi sami i uz pomoc nas informisu. To je prvi korak u borbi za "Bratsvo i jedinstvo". Kada svi mladi budu shvatili da su ih njihovi stariji "nasankali" ce, nadam se i sami shvtaiti sta treba ciniti. Jer, samo zajedno smo jaci. "Nikada te tudje sunce nece( Brisel ) grejati kao tvoje".

    Nase ( odnosno ) podrucije ( SFRJ ) je neopisivo lepo. Pored toga raspolaze takvim resursima da nama nije potreban niko kao sufler. Mi ( samo ) zajedno mozemo vratiti nasu cast na ono mesto na kom zasluzuje biti. I to veoma jednostavno. Samo vracanjem na put Bratsva i jedinstva je vec ucinjen naj vazniji deo.
    Sve ostalo nam je " Metalac" ostavio u nasledstvo. Mi samo treba da shvatimo sta je to i da idemo tim putem.

    Pa da cujem sta drugi kazu.

    Valter study 
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Tue Aug 05, 2014 9:30 am

    Gornji tekst je napisan u aprilu. Sad je Avgust. Niko nije nista napisao. To znaci, svi su zadovoljni ovakvim stanjem. Pa ako je tako, uzivajte i dalje.

    Valter Question 
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Tue Aug 12, 2014 3:18 pm

    Kao sto rekoh...ne lipsi magarce...


    Kakav narod takva i vlast Razz 
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by valter Sat Aug 16, 2014 9:57 am

    Nedaj se druze.

    Sve ove nove generacije nisu imale tu cast koju smo mi imali. Malo ko jos zna sta znaci ( posebno u dananje vreme ) biti radnik samoupravljac. Biti deo drustva. Ucestvovati u izgradjni preduzeca i uzivati u napredku istog.

    Video sam na internetu sliku tita i u dolnjem delu pise: " Sada imate demokraciju, a gde su vam fabrike?"

    Koliko fabrika je bilo u SFRJ. GDe su sada? Unistene. Ne isplati se kapitalistima da proizvode ovde. Jeftinije je u kini. Ne zelim sada ovde da komentarisem.


    Zato razmislite dok je vreme.

    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Sun Aug 17, 2014 6:04 pm

    Kina je jedna robovlasnicka zemlja koja nema nikakve dodirne tacke sa komunizmom i socijalizmom osim sto vlada jedna partija koja sebe naziva komunistickom.

    Sobzirom na stanje u zemlji i broj stanovnika verovatno i nemoze drugacije ali je evidentan polozaj zaposlenih u toj nama prijateljskoj zemlji.

    Ipak sami smo krivi za sve. Sleep 

    Sponsored content


    Ujedinjenje svih internet stranica - Page 2 Empty Re: Ujedinjenje svih internet stranica

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun May 12, 2024 7:03 am