JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


5 posters

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Fri Aug 27, 2010 5:09 pm

    Zanima me, ima li ko mišljenje o ovoj partiji?
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Fri Aug 27, 2010 8:46 pm

    Nazalost prvi put cujem za tu partiju.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by aska07 Tue Aug 31, 2010 4:46 pm

    Malo sam pogledao njihov program i statut.Socijalisti koji hoce u Evropu,isto kao i Joska Broz koji hoce privatizaciju.Neznam ali mi se cini da pravi ljudi ne mogu nista od ovih nalickanih politicara.Mislim da pravog vodju,koji ce se boriti za radnicku klasu i socjalnu pravdu moze da rodi jedino revolucija,a od ovih nalickanih P....A nemamo nista osim rasula i dezorganizacije.
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Tue Aug 31, 2010 7:25 pm

    Na zalost u pravu si ovi dosadasnji nazovi komunisti koji se povremeno pojave u javnosti su obicni prevaranti kojima je samo stolica vazna a ne radnici i seljaci. Samo nova revolucija moze nesto sustinski da promeni, nova revolucija i novi ljudi, novi socijalizam na platformi radnickog samoupravljanja...to je nasa dobra buducnost. Arrow
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Wed Sep 01, 2010 1:26 pm

    Ja sam negdje čuo da je NSP pas kojeg SAD drži na uzici, tj. da im je SAD omogućio postojanje (SAD podržava "ljevičarsku" partiju? 100% prevara) i da ih SAD finansira.

    Šta mislite o tome?
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Wed Sep 01, 2010 5:03 pm

    Videcemo po njihovim nastupima, nije tesko provaliti one koje SAD finansira. cherry
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Wed Sep 01, 2010 6:11 pm

    Hah! Pazite sad ovo!

    Danas me zvao jedan od odbornika NSP-a i nudio mi da budem podpredsjednik stranke!
    Nisam mogao da vjerujem!
    Kaže da se aktuelni podpredsjednik iznenadno razbolio i da je sada u bolnici (slučajnost?).

    Još uvijek razmišljam šta da im odgovorim.
    Ima li ko savjet?
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Odgovor

    Komentar by valter Sat Sep 04, 2010 5:40 am

    Postoavni druze,
    odmah prihvati ponudu.To je sansa da se neko od nas nadje na nekom mestu sa kojega se moze "okrenuti" kormilo. Mislim da svima treba da bude jasno da se vremena menjaju i da treba nesto uciti iz onoga sto smo preziveli.
    Po meni se najvise moze nauciti od "dr." Tudjmana, Cuti dok nedodje momenat ( a ti znas kada je tu ) za tvoj nastup.

    " Budi se istok i zpad, budi se svevr i jug..........."

    Drugarski pozdrav,
    Valter study
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Sat Sep 04, 2010 6:47 pm

    Nije lose da neko od nasih bude na mestu gde moze da radi za ideju ujedinjenja svih nasih naroda pa makar i u partiji u kojoj nije ponikao. Savetujem oprez jer nem nije poznat cilj ove partije, ako prihvatis tu odgovornost dobro otvori oci a mogao bi i da se posavetujes sa nekim od nas starijih, mislim po godinama i nekom iskustvu. Srecno u svakom slucaju. Shocked
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Sun Sep 05, 2010 7:06 pm

    Novosti!

    Ispostavilo se da nije sve kako mi je rečeno.
    Prije svega, "slagali" su za poziciju: nije podpredsjednik nego sekretar (onaj što se javlja na telefon i uzima poruke).
    Ideja je bila da radim od 09h do 16h, svaki dan, i to za 200 KM mjesečno (~100€).
    Odbor im je u Bijeljini, a faks mi je u Istočnom Sarajevu.

    To u obzir ne dolazi. Faks mi je nulti prioritet.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Odgovor

    Komentar by valter Mon Sep 06, 2010 5:17 am

    Izgleda je to bio " pokvareni" telefon. U svakom slucaju je fakultet vazniji, bar za sada. Kada bude doslo vreme, ce doci i prilika.

    Uspesno radnu nedelju zelim svima.

    Drugarski pozdrav,
    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Tue Sep 07, 2010 8:00 pm

    Moramo uvek biti budni, bice verovatno jos nekorektnih ponuda. ZAJEDNO SMO JACI!!! cherry
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by valter Wed Sep 08, 2010 5:24 am

    Da, cinjenica je da danas nema pomaka bez neke partije. Znaci ili treba osnovati neku, ili uci u neku.

    Drugarski pozdrav,
    Valter
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Revolucionarni pokret

    Komentar by aska07 Thu Sep 16, 2010 7:40 pm

    Mislim da se sa politickom partijom malo moze uraditi,barem u Srbiji,nisam dovolno upucen sa stanjem u ostalim republikama,ali pretpotstavljam da je situacija slicna.U Srbiji trenutno u parlamentu nema opozisije,samo pozicije,koje trose ogromne svote novca na svoju propagandu.Ljudima je dosta partija koje pricaju price,a nista ne rade.Pogotovo jedna nova partija u ovakvim uslovima nema sta da ponudi narodu.

    Valjalo bi napraviti jedan revolucionarni pokret,koji bi radio na celokupnoj teritoriji SFRJ,ali zaista radio.Pa neka nas i hapse ako treba,sve je to normalan put ka bolje sutra.Mislim da bi jedan takav pokret imao vecu podrsku naroda od bilo koje partije ili stranke.

    Uz malo pomoci sa strane,mislim da bi taklav jedan pokret mogao puno da uradi.

    Tesko danas neka nova partija moze sebi da nadje podrsku,clanstvo i glasace da bi za nekoliko godina mogla biti dovoljno snazna da izadje na neke izbore.Narodu je dosta partija,stranki,NVO...narodu treba neko ko je spreman da po svaku cenu i u svakom trenutku stane u njegovu odbranu.

    ZIVELA REVOLUCIJA , DOLE KAPITALIZAM ! ! !

    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by valter Fri Sep 17, 2010 2:48 pm

    aska07 (citat):Mislim da se sa politickom partijom malo moze uraditi,barem u Srbiji,nisam dovolno upucen sa stanjem u ostalim republikama,ali pretpotstavljam da je situacija slicna.U Srbiji trenutno u parlamentu nema opozisije,samo pozicije,koje trose ogromne svote novca na svoju propagandu.Ljudima je dosta partija koje pricaju price,a nista ne rade.Pogotovo jedna nova partija u ovakvim uslovima nema sta da ponudi narodu.

    Valjalo bi napraviti jedan revolucionarni pokret,koji bi radio na celokupnoj teritoriji SFRJ,ali zaista radio.Pa neka nas i hapse ako treba,sve je to normalan put ka bolje sutra.Mislim da bi jedan takav pokret imao vecu podrsku naroda od bilo koje partije ili stranke.

    Uz malo pomoci sa strane,mislim da bi taklav jedan pokret mogao puno da uradi.

    Tesko danas neka nova partija moze sebi da nadje podrsku,clanstvo i glasace da bi za nekoliko godina mogla biti dovoljno snazna da izadje na neke izbore.Narodu je dosta partija,stranki,NVO...narodu treba neko ko je spreman da po svaku cenu i u svakom trenutku stane u njegovu odbranu.

    ZIVELA REVOLUCIJA , DOLE KAPITALIZAM ! ! !


    Postoavni druze,
    mada ima puno istine u tvojim recina ( tekstu) se mora priznati cinjenica da se danas puno toga promenulo. To sto ti predlazes se moglo sprovesti 1941god.to medjutim danas ( u to sam ubedjen ) nije moguce bez jako velikih gubitaka a to znaci da nije u interesu naroda.
    Jedna, " narodna partija" bi i te kako mogla nesto uciniti. Bitno je da se ta partija jasno deklarise kao narodna. " Za narod" i to celokupan. Jasni govori, jasne dugorocne pravce iznese, ucini jasne poteze,..... to bi u svakom slucaju puno toga promenulo.

    Nas najveci problem je sto se nasi " Lideri" nemogu medjusobno dogovoriti, dok se lider desnice jasno opredeljuju da su protiv levice. To je glavni cilj. Neshvatam, zasto i levica nije u stanju da postavi jasne planove??

    Valter
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Fri Sep 17, 2010 6:11 pm

    Nije to do ljevice... to je do pojedinaca.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by valter Sat Sep 18, 2010 5:48 am

    Mirza (citat):Nije to do ljevice... to je do pojedinaca.

    Nazalost ima izgleda jako puno pojedinaca, i zato se nemrdamo sa mesta.

    Valter
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Druye Valter

    Komentar by aska07 Mon Sep 20, 2010 6:22 pm

    U mome prethodnom tekstu,govorim ono sto svakodnevno opazam u svome okruzenju.Ljudi su blago receno prsli,i zaokruzuju iskjucivo odgovore pod da i ne,one pod mozda ni ne zapazaju.Treba narodu neki bumm da mu otvori oci.Niko vise ne obraca paznju na price,mi kad dodjemo sve ce se promeniti.

    A kad si vec spomenuo 1941,i tu je puno naroda stradalo na ovaj,ili onaj nacin,boreci se za slobodu svoje dece.

    ZIVELA SLOBODA,ZIVELA REVOLUCIJA!!!
    avatar
    zoka
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 1
    Age : 32
    Registration date : 2010-09-23

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by zoka Thu Sep 23, 2010 7:28 pm

    Mirza (citat):Zanima me, ima li ko mišljenje o ovoj partiji?

    JA DOBRO ZNAM LJUDE I PARTIJU
    TO SU BOLESNICI ZELJNI VLASTI PO SVAKU CIJENU
    UNISTILI SU UNIŠTILI OPŠTINU FOČA
    SAD HOĆE BIH
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Internetlija Thu Sep 23, 2010 7:37 pm

    Možeš li navesti nešto konkretno? Kakav uticaj su Zdravko Krsmanović i njegova partija imali na Foču?
    Pitam jer su sada u Bijeljini, pa želim biti upoznat sa situacijom.

    Sponsored content


    Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović Empty Re: Nova Socijalistička Partija - Zdravko Krsmanović

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu May 02, 2024 9:09 am