JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

April 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


4 posters

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    komsomol
    komsomol
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 1
    Age : 40
    Političko opredjeljenje : komunist
    Registration date : 2009-02-19

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by komsomol Thu Feb 19, 2009 2:35 pm

    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Internetlija Thu Feb 19, 2009 5:55 pm

    Druže, dobrodošao.
    Dobili ste svoj podforum na YU Pokretu kao i pristup Administratorskom kabinetu.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Internetlija Fri Feb 20, 2009 12:18 pm

    Zamolio bih te da malo daš infomracija o svojoj organizaciji.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by valter Tue Mar 10, 2009 2:54 am


    Nasa buducnost su SKOJ-evci to je sigurno. Upravo zato je i potrebno da se medjusobno druzimo. Zato je i potrebno ovakvo mesto, gde cemo da se upoznajemo i sirimo prijateljstvo u sve delove nasih regiona i sveta. Uveren sam da se jos uvek premalo koriste mogucnosti koje dobijamo sa www Shvatite, mi smo na stotine kilometara udaljeni jedni od drugih, a mozemo biti u kratkom vremenu tu jedni pored drugih.

    " Samo zajedno smo jaci!"

    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Jan 22, 2010 9:40 pm

    Kako ja mogu da se učlanim u SKOJ? Iz Loznice sam (zapadna SR Srbija), imam 15 godina. Imali u Loznici neki član SKOJ-a kome mogu da se obratim ili sam ja jedini komunista u Loznici?
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sun Jul 31, 2011 8:24 pm

    Zašto mi niko iz SKOJ-a ne odgovara već mesecima na moje gore navedeno pitanje?! Šta to znači? TAKVOM AKTIVNOŠĆU NOVI SKOJ NIŠTA NEĆE POSTIĆI! PROBUDITE SE! DOK VI SPAVATE, DESNIČARSKI POKRETI VRŠE JAKU PROPAGANDU! Od sveg vašeg rada, jedino sam primetio nekoliko parola i grafita kad sam posećivao rodbinu u Beogradu. Ovako nešto bi bilo nedopustivo pre 70 godina, kad je SKOJ ulagao sve napore da prosvetli tadašnju omladinu i studente za šta se treba boriti. Tada su mnogi skojevci stradali od strane režima kralja Aleksandra, što znači da su žrtvovali svo živote za našu ideju. A vi spavate, iako imate bolje uslove za rad, no što su bili pre 7 decenija! Ako imate svoj odeljak na forumu, trebalo bi da nekad pročitate šta se na njemu piše. Ovakava NEAKTIVNOST u vašem radu je nedopustiva!

    Drug, Pavle Filipović

    P.S. Nadam se da će ovo neko od drugova iz SKOJ-a pročitati, te da ću dobiti nakon više meseci odgovor na moje pitanje postavljeno 22.JANUARA-2010.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Internetlija Tue Aug 16, 2011 12:12 pm

    Komsomol ima samo jedan jedini komentar, i to je ovaj na vrhu gore. Dakle, on nije ni planirao da bude aktivan na ovom forumu, već da samo posadi linkove, što je ok.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by valter Sat Nov 08, 2014 7:23 am

    Postavlja se pitanje dali jos uopste postoje?

    Interesantno je pratiti sve vece aktivnost kod omladina u zapadnoj evropi, kod je kod nas na "umiranju". Verovatno i zato sto je danas najvaznije imati i fon. Osim toga je danas od strane politike svako ko je za YU, postao " desnicar" i nazadan je. To pokazuje ko je ustvari nazadan.

    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by valter Sat Nov 08, 2014 7:26 am

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):Zašto mi niko iz SKOJ-a ne odgovara već mesecima na moje gore navedeno pitanje?! Šta to znači? TAKVOM AKTIVNOŠĆU NOVI SKOJ NIŠTA NEĆE POSTIĆI! PROBUDITE SE! DOK VI SPAVATE, DESNIČARSKI POKRETI VRŠE JAKU PROPAGANDU! Od sveg vašeg rada, jedino sam primetio nekoliko parola i grafita kad sam posećivao rodbinu u Beogradu. Ovako nešto bi bilo nedopustivo pre 70 godina, kad je SKOJ ulagao sve napore da prosvetli tadašnju omladinu i studente za šta se treba boriti. Tada su mnogi skojevci stradali od strane režima kralja Aleksandra, što znači da su žrtvovali svo živote za našu ideju. A vi spavate, iako imate bolje uslove za rad, no što su bili pre 7 decenija! Ako imate svoj odeljak na forumu, trebalo bi da nekad pročitate šta se na njemu piše. Ovakava NEAKTIVNOST u vašem radu je nedopustiva!

    Drug, Pavle Filipović

    P.S. Nadam se da će ovo neko od drugova iz SKOJ-a pročitati, te da ću dobiti nakon više meseci odgovor na moje pitanje postavljeno 22.JANUARA-2010.

    Zasto nisi kliknuo na link, pa bi sve video.

    Valter

    Sponsored content


    Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ Empty Re: Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Apr 26, 2024 7:08 pm