JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Similar topics

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+2
valter
Stevan
6 posters

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    avatar
    Stevan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 12
    Registration date : 2010-07-27

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Stevan Fri Sep 17, 2010 9:28 am

    Nedavno se vratih sa Zlatibora i videh da se tamo uveliko prodaju ove dve knjige verovatno najvećeg zločinca kojeg je svet ikada video. I prilično je neumesno to tamo prodavati. Zna se da je Zlatibor sa okolinom oduvek bio partizanski kraj... Tamo je čak podignut spomenik na mestu gde je uništena partizanska bolnica od strane fašističkih zlotvora. I danas, 70ak godina nakon toga, na tom istom mestu prodaju se knjige čoveka koje nas je hteo pretvoriti u robove.
    Samo jedno pitanje. Kako se boriti protiv ovog? Jer ovo uzima maha...
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by valter Fri Sep 17, 2010 3:02 pm

    Stevan (citat):Nedavno se vratih sa Zlatibora i videh da se tamo uveliko prodaju ove dve knjige verovatno najvećeg zločinca kojeg je svet ikada video. I prilično je neumesno to tamo prodavati. Zna se da je Zlatibor sa okolinom oduvek bio partizanski kraj... Tamo je čak podignut spomenik na mestu gde je uništena partizanska bolnica od strane fašističkih zlotvora. I danas, 70ak godina nakon toga, na tom istom mestu prodaju se knjige čoveka koje nas je hteo pretvoriti u robove.
    Samo jedno pitanje. Kako se boriti protiv ovog? Jer ovo uzima maha...

    Po meni je najbolji nacnin ignorisanje takvih knjiga. Najbolje bi bilo ignorisati knjizaru koja takve knjige prodaje. Na taj nacin ce ta knjiraza gubiti kupce i morati nesto da menja u nacnu poslovanja ili ce morati da zatvori.

    Ako se pak suprotno desi, je dokaz da nemisle svi kao ti, druze.

    Valter





    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Moras poznavati svoga neprijatelja!

    Komentar by aska07 Wed Sep 22, 2010 6:10 pm

    Mislim to sto se knjiga prodaje nije nista strasno.Pa i ja koji sam anti-fasista,posedujem tu knjigu i procitao sam je.On jeste jedan od najvecih zlocinaca istorije,ali sam misljenja da treba poznavati svog neprijatelja.Sa obzirom da danas internet ima skoro svako,nikom koga ta tema zanima,nije problem da nabavi takvu vrstu litarature,a bolesnim ljudima kao sto su fasisti,literatura nije nije ni potrebna.Pla takozvanih fasista cak ni ne zna zasto mrzi Jevreje,Rome,a pogotovo zamisli fasista pripadnik Slovenskog naroda,mrzi Slovene.Pa cak i neki Jevreji u Izraelu su fasisti,i mrze Jevreje.Dali takvi ljudi mogu da izvuku neku pouku iz knjige koju citaju?Treba sami sebe da sazaljevaju,koliko su glupi i nezreli.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Internetlija Wed Sep 22, 2010 8:36 pm

    To su oni odbačeni od društva zbog neke svoje osobine koja je za društvo neprihvatljiva.
    Takvi ljudi su očajni za pažnjom i toliko željni da pripadaju nekoj skupini da su spremni biti i fašisti.

    Bar ja tako mislim. Smile
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Sep 24, 2010 9:12 pm

    Ja sam pre 2 godine kupio knjigu "Moj poredak sveta" da bi je pročitao i bolje upoznao neprijatelja. Papak je knjigu pisao u tvrđavi zatvoru, čini mi se u Frankfurtu. želeo sam saznati koji je kretenski povod imao da pobije tolike Jevreje i što su mu oni zaista smetali kao cela nacija. Pošto je očito da je knjigu pisao kreten, pola buncanja nisam razumio, ali sam ipak skužio šta je njegovo primitivno shvatanje sveta, ili kako bito Čerčil rekao "šta su granitni stubovi nacizma". To je životinjska ideologija u kojoj se jedna rasa bori da sebi obezbedi opstanak koji je navodno ugrožen od drugih rasa. Pri tom, on ističe da je arijevska rasa superiorna, u čemu se malo zajebao (izgubio je rat protiv nas- "nižih" rasa). Toliko su superiorni da su uništili sami sebe. Ali, da li se iza te debilozne ideje krilo i nešto drugo? Jevreji su posedovali veliki kapital. Taj kapital im je oduzet nakon 1933.. Možda je to želja za novcem. Rajh je vodio takođe i imperijalistički rat. Takođe se ne sme zaboraviti da je upravo SAD svojim milionskim kreditima uspeo da oporavi Nemačku posle 1. Svetskog Rata. Nemci su te kredite iskoristili još za vreme Vajmarske republike, tajno razvijajući "civilnu" avijaciju, ratnu industriju, kao i mnoge organizacije od kojih je kasnije odjednom stvoren Vermaht (vojska). Znate li da Nemačka nije smela posle 1. Svetskog Rata posedovati više od 100.000 vojnika?!
    KOLIKO SAM JA ZAKLJUČIO, NACIZAM NIJE NIŠTA DRUGO DO NAJBRUTALNIJA VERZIJA KAPITALIZMA! Knjigu sam bacio nakon čitanja, ali takođe želim reći da te knjige treba gledati i kao zlu propagandu, ali i kao čisto istorijske dokumente koji svedoče o monstruoznosti te ideologije.
    aska07
    aska07
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 59
    Age : 41
    Mjesto : Zrenjanin,Srbija
    Registration date : 2010-05-13

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by aska07 Mon Sep 27, 2010 3:26 am

    Svaka ideologija,koje vezuje jednog coveka,jedan narod,rasu,religiju,mora biti bolesna.Samo sto se u danasnjem vremenu nezna vise ni ko pije ni ko placa,sto se tice ideologije sve su pocele da se mesaju jedna sa drugom,ne samo kod nas nego i u svetu.Levica nije levica,radikalni pokreti nisu vise tako radikalni...itd.Izgleda kao da je potrebna neka svetska revolucija,pa da se zna ko sa kim,kad i gde.Svugde se u svetu,ideoloske vodje,kao svinje oko valova,tuku ko ce na bolju poziciju,niko vise ni ne misli na narod koji na toj poziciji predstavlja.Tek kad neko pocne neki strajk,prisete se da postojimo,pa opet iz pocetka.DOKLE TAKO!?Vise nije bitno,a pogotovo u EU,ko je na vlasti,isto bi nam bilo i sa nacional-socijalistima,kompletna vlast u EU,peva kako Ameri diriguju,cak imaju i Zvezdice na zastavi po uzoru na Amere.Sve su to bolesnici,koji misle iskjucivo na PARE,boli ih uvo za narod,ukljucujuci u to i mnoge komunisticke i socijaliste,partije i pokrete po EU,koji nisu nista bolji od ovih prethodnih,zagovaraju neke privatizacije i privatne kapitale,tranzicije,slobodne trgovine i ko zna jos kakve gluposti.Zar je moguce da od toliko dobrih i pametnih ljudi,uvek isplivaju na povrsinu ljudi-svinje gladni vlasti i para,kao sto je Hitler,Musolini,Tudjman,Alija,Taci,Seselj...ITD.

    Totalna je zbrka,pa se tu normalno nadju i fasisti,sa nije mi jasno bas kakvim programom,uglavnom tuce i alkoholizam.Jos zamisli neo-nacisti,najaci u Rusiji,a narkomana,gey-eva,travestita i Slovena puna Nemacka.

    Kao neki vic.

    Neka sila bi morala da regulise ove bolestine po svetu,a ta sila bi trebala da bude narod,ali potrebno je da to bude svetski narod,a ne Nemacki,Ruski ili Americki,samo narod.

    Samo da ponovo ne isplivaju neki Ljudi-Svinje.

    Samo REVOLUCIJA!!!


    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Internetlija Mon Sep 27, 2010 3:23 pm

    Narod je zaglupljen... data su mu auta, kuće, krediti, školarine kako bi manje pažnje posvetio životu.

    Mlate nas kako im volja...
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Mon Oct 04, 2010 8:50 pm

    Ma jeb... nas pravo u mozak.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Internetlija Tue Oct 05, 2010 8:05 pm

    Što moj stari voli da kaže: "Mogu kako hoće, al' ne mogu dokle hoće."
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by valter Wed Oct 06, 2010 5:22 am

    Resenje je izgleda " Kamen mudrosti".

    Sve dok politicari ne shvate da je interes gradjana najvaznije blago jedne drzave se nece nista promenuti.

    Dok smo bili jedna velika drzava SFRJ-a nam niko nista nije mogao, sada rade sa nama sta hoce. Zasto? Ne zato sto su "oni" lukavi, vec zato sto su nasi politicari, kratkovidi, jadni, " jeftini" i narcisoidni. Koga danas jos interesuje interes gradjana?? Politicare ne. Oni samo gledaju sovje mesto pod " suncem".

    Bez zajednistva nema napredka. Po ko zna koji put se pokazuje da je Josip Broz bio u pravu.

    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Mon Oct 11, 2010 5:15 pm

    Tito je uvek bio u pravu, ucio nas da moramo use i u svoje kljuse ali mnogima je izgleda lakse pod tudjom cizmom. Pri tom mislim na politicare koji pripadaju ko zna kojim interesnim grupama pocev od masona pa do raznoraznih verskih sekti. I sve aktivnosti koje sprovode ubedljivo su protiv sopstvenog naroda, baas me zanima dokle ce to narod da trpi. cherry

    Sponsored content


    Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji Empty Re: Moja borba i Moj poredak sveta otvoreno u prodaji

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Mon May 06, 2024 1:20 pm