JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
"Šišanje" EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
"Šišanje" EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
"Šišanje" EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
"Šišanje" EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
"Šišanje" EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
"Šišanje" EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
"Šišanje" EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
"Šišanje" EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
"Šišanje" EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
"Šišanje" EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
"Šišanje" EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
"Šišanje" EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
"Šišanje" EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
"Šišanje" EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
"Šišanje" EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
"Šišanje" EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
"Šišanje" EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
"Šišanje" EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
"Šišanje" EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
"Šišanje" EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
"Šišanje" EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
"Šišanje" EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
"Šišanje" EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
"Šišanje" EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
"Šišanje" EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

April 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+2
valter
Internetlija
6 posters

    "Šišanje"

    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    "Šišanje" Empty "Šišanje"

    Komentar by Internetlija Fri Feb 04, 2011 6:30 pm

    „Šišanje" je priča o odrastanju, ljubavi i odanosti i pogrešnim izborima glavnog junaka Novice (Nikola Rakočević). On je mladi matematički genije koji misli da će sve svoje dečačke snove, poštovanje i ljubav ostvariti ukoliko se pridruži jednoj od navijačkih grupa. Vođen harizmom navijačkog vođe Relje (Viktor Savić) i zaljubljenošću u svoju komšinicu Minu (Bojana Novaković) Novica postaje vođa navijačke i skinhed grupe. Film govori o tome koliko je malo pogrešnih koraka potrebno mladom čoveku da uništi svoj i živote svojih najbližih, kao i to na koji način sistem zloupotrebljava zaslepljenost mladih ljudi pogrešnom ideologijom.

    Glumci: Jasmina Avramović, Predrag Ejdus, Nikola Kojo, Zoran Maksimović, Dragan Mićanović, Milan Mihailović, Petar Mihailović, Srdjan Miletić, Vlada Milić, Vujadin Milošević, Zoran Nastić, Bojana Novaković, Milan Ojdanić, Nikola
    Rakočević, Viktor Savić, Nataša Solak

    Režija: Stevan Filipović
    Žanr: Akcija, Krimi, Drama
    Jezik: Srpski
    Zemlja: Srbija
    Scenario: Stevan Filipović, Staša Koprivica
    Distributer: Tuck

    Link za download: http://www.megaupload.com/?d=20ADM3TO
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Odgovor

    Komentar by valter Sat Feb 05, 2011 6:42 am

    Dokaz da malo koji politicari misle stvarno na buducnost drzave i naroda. Politicari su se odtudjili od gradjana i od drzave. Sve se vise ( po uzoru na zapad ) bore ili za svoju partiju ili za svoj dzep.

    Bilo je i pre takvih politicara ali ne u tolikoj meri. Ovakav razvoj celokupne situacije nedaje veliku nadu za generacije koje dolaze.

    Valter
    T-34
    T-34
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 24
    Age : 31
    Mjesto : Hrvatska
    Političko opredjeljenje : Marksizam-Lenjinizam
    Registration date : 2010-11-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by T-34 Sat Feb 05, 2011 3:14 pm

    Kakva je u Srbiji situacija sa neonacističkim/fašističkim,ekstremno nacionalističkim itd pokretima?
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Sun Feb 06, 2011 6:47 am

    T-34 (citat):Kakva je u Srbiji situacija sa neonacističkim/fašističkim,ekstremno nacionalističkim itd pokretima?

    Postavlja se i pitanje, koja je svrha svega toga. Kada se zna da je protekli period u nasim zemljama bila socijalisticka valst i komunisticka partija?? Kako je moguce da na nasim terenima nicu ovakve grupacije??

    Dali je to samo kontriranje sadanjoj vlasti, neupucenost, droga ?????????????

    Ni jedan covek, koji ima imalo inteligencije u svom bicu se nebi udruzio sa ljudima koji podrzavaju Hitlera i naciste? Znaci ili da su ti ljudi maloumni, ili imaju neku poruku za sve ostale?

    Demokratija zapada tolerise ovakve grupacije ( sloboda izjasnjavanja ) zato sto na taj nacnin imaju uvid u strujanja u drzavi.

    Izlivi besa i podrzavanje neonacista su izraz stanja u celokupnom drustvu. Mislim da se slobodno moze spomenuti ona " .....dotako sam dno zivota". Dno ljudke inteligencije.
    Na kom nivou razvoja se nalazi drustvo u celini, kada tolerise ovakve grupacije?? Na veoma niskom. To je vec jedna poruka tih ljudi, drustvu. Znaci da treba pod hitno nesto menjati, da nedodje do kolabiranja i haosa.Osim toga je to i reakcija na sve veci udeo stranaca u drzavi ( na zapadu je i to razlog ovakvih grupacija danas) koji "oduzimaju" radna mesta domacim radnicima. Sve je vise i stranih drzavljana koji preuzimaju vodjenje preduzeca ( privatni vlasnici iz inostranstva ) i zahtevaju da domaci radnici uce jezika vlasnika ako zele raditi u njgovom preuzecu. Puno pitanja na koja bi se moglo dati puno odgovora. Dali je politicka struktura spreman da da odgovre?

    Krajnje je vreme da se odgovorni u drzavi pozabave situacijom u zemlji.

    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sat Mar 26, 2011 9:59 pm

    Čujte drugovi,
    Nikako mi se ne sviđaju ovakvi filmovi, jer oni, iako režiseru to nije namjera, podstiču na stvaranje tih "nacističkih" grupa među omladinom. ZAŠTO? Zato što omladina danas nažalost ne gleda na to kao na nešto namoralno, već kao na nešto MODERNO. Skoro sam, posle godinu dana raspravke uspeo "izlečiti" jednog školskog kolegu, koji je nažolost, pre svega zbog neznanja ušao u te vode. Bio je baš zabrazdio, ali se izvukao. Danas je nekom klincu dovoljno pogledati takav film i iz neznanja istorije upustiti se u te mutne vode. Što bi se reklo, danas omladina sve radi iz hira. Na mene koji imam deset diploma sa takmičenje iz istorije, taj film može biti čak i poučan, ali za nekog ko ne zna istoriju i ne razume se ni malo u politiku, OVAJ FILM MOŽE OSTAVITI STRAVIČNE POSLEDICE. Da je to istina, govori činjenica da su se samom filmu upravo najviše obradovali "neonacisti". Nadam se da me razumete što hoću reći. U našoj SFRJ ovakav film nikad ne bi dobio dozvolu za prikazivanje. E takva cenzura je dobra i poželjna, zato što onemogućuje da do mladih-ludih dođu ovakvi nepoučni filmovi.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sat Mar 26, 2011 10:00 pm

    I JOŠ NEŠTO,
    NADAM SE DA NAM JE SVIMA JASNO KOLIKO DANAS MEDIJI UTIČU NA OMLADINU...
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sat Mar 26, 2011 10:33 pm

    Ipak želim reći, na sreću, stanje u Srbiji nije ovako strašno kao što se prikazuje u ovom filmu. Ovo je malo prenapakovano, ne postoje magistri koji podstiču na fašizam. Postoje tri desničarske organizacije: SNP 1389 naši, koji jesu desničari, ali su i antifašisti-"priznaju partizane i četnike kao borce za narod protiv fašizma", onda ima Obraz, koji je prava antikomunistička, desničarska organizacija, koja za sebe tvrdi da nije fašistička organizacija i ima Nacionalni stroj koji na sreću nije ni registrovan, jer to je jedina prava nacistička organizacija u Srbiji, ali oni i sami sebi priznaju da njihove ideje neće proći, "jer je u Srbiji 50 godina trajala judeo-komunistička propaganda"-tako navode na nekom njihovom forumu na koji sam upao da vidim o čemu se zapravo radi. A sebe smatraju "spasiocima srbstva"... Ali malobrojni su, a tu smo i mi, da se pobrinemo da to ne prođe. Ima Srbija antifašističkih snaga, toliko morala još uvek na sreću ima.
    A MI IM TREBAMO SAMO JEDNO PORUČITI: NO PASARAN!!!!!!!!!!!!!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Sun Mar 27, 2011 7:08 am

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):Čujte drugovi,
    Nikako mi se ne sviđaju ovakvi filmovi, jer oni, iako režiseru to nije namjera, podstiču na stvaranje tih "nacističkih" grupa među omladinom. ZAŠTO? Zato što omladina danas nažalost ne gleda na to kao na nešto namoralno, već kao na nešto MODERNO. Skoro sam, posle godinu dana raspravke uspeo "izlečiti" jednog školskog kolegu, koji je nažolost, pre svega zbog neznanja ušao u te vode. Bio je baš zabrazdio, ali se izvukao. Danas je nekom klincu dovoljno pogledati takav film i iz neznanja istorije upustiti se u te mutne vode. Što bi se reklo, danas omladina sve radi iz hira. Na mene koji imam deset diploma sa takmičenje iz istorije, taj film može biti čak i poučan, ali za nekog ko ne zna istoriju i ne razume se ni malo u politiku, OVAJ FILM MOŽE OSTAVITI STRAVIČNE POSLEDICE. Da je to istina, govori činjenica da su se samom filmu upravo najviše obradovali "neonacisti". Nadam se da me razumete što hoću reći. U našoj SFRJ ovakav film nikad ne bi dobio dozvolu za prikazivanje. E takva cenzura je dobra i poželjna, zato što onemogućuje da do mladih-ludih dođu ovakvi nepoučni filmovi.


    Postoavni druze Pavle,
    tvoja konstatacija, da mediji manipuliraju ljude ( posebno mlade ) je 100% tacna. Samo mediji manipulisu ljude na svakom koraku. Pocev od reklama za odredjene proizvode pa do dnevne stampe, gde se cini isto. Danasnja situacija je veoma komplikovana. Okruzeni smo manipulatorima i "Ovcama". To znaci, odgovornost roditelja je danas veca nego ikada. Svaki roditelj mora da utice na svoje dete. Deca u prvoj liniji kopiraju
    ( oponasaju ) svoje roditelje. Kada roditelji nemaju vremena za svoju decu ( dali zbog rada ili zobog sebicnosti ) su deca prepustena ulici. Kada su deca prepustena ulici, na njih uticu mediji i druga deca. Sistem u kome danas zivimo nije zainteresovan da covek bude jako inteligentan, covek je u kapitalistickom sistemu samo brojka koja ispunjava svoj zadatak i nista drugo.
    Sve dok ljudsko bice bude mislilo samo na sebe samoga ( svoj licni interes ) se nece dalje ni pomaci od toga. Kada ljudsko bice shavti da je drustveno bice, koje treba da se brine o prirodnoj okolini, druzenju i komunikaciji sa svojim sugradjanima, ce shvatiti razliku izmedju, biti covek, radnik, seljak-zemljoradnik i biti neradnik, lencina i parzit.
    Svako od nas mora da prodje kroz zivotnu skolu, ponekad je jako bolna ta skola. Cesto se u toj zivotnoj skoli vise nauci nego u redovnoj skoli. Neki iz te zivotne skoli izadju kao pobednici, neki kao gubitnici. U sustini veoma jednostavno. Onako kako shvatis zivot, te on i nagradi ili kazni.
    Ima i onih drugih, koji na racun "drugih" ostvare odredjeni napredak i ugodno zive bez da se zamaraju. Takvi ljudi su paraziti, koji kad tad upadnu i " crnu rupu"-droge,alkohola........ Zato sam ja uvek bio za zlatnu sredinu. Stabilno stajati na zemlji, to je najbitnije. Da ne otvaram sada diskusiju koja bi mogla da ide u nedogled, se vracam na pocetak. Kljuc svega je kucno vaspitanje.
    Mi, koji smo rodjeni u SFRJ-i smo imali ( uglavnom ) normalno djetinstvo. Nasi roditelji ( koji su imali tesko djetinstvo ) su gledali da nas uce da budemo dobro vaspitani....... E sad, ima i onih roditelja, koji su govorili, kada sam ja tesko ziveo, neka moje dete ima sve sto mogu da mu pruzim. To je po meni greska, tako se deca razmazuju i od njih postanu hirovita deca, koja izgube pod pod nogama. Od njih postanu oni, od kojih su nam neki ubili nasu tako voljenu domovinu, samo zato da bi oni mogli da viore svoju ( republikansku) zastavu i pevaju svoju
    ( republikansku ) himnu. To sto sada neki kopjau po kontejnerima da bi se drzali iznad ponora, to ih neinteresuje, jer njima je dobro. Sebicnost, "kratkovidost", nizak nivo inteligencije (prirodne ) je osnov za propast. Mi se danas zbog toga nalazimo iznad ruba "provalije". Dali cemo u provaliju upasti zavisi od inteligencije svih nas.

    Primer, unistenja SFRJ-e i najboljeg sistema na zemlajskoj kugli, najbolje pokazuje sta moze manipulacija "drugih" da ucini od coveka ( bez prirodne inteligencije ) i njegove buducnosti. Ako to nije dovoljno kao primer, nema nam spasa. Jer svi oni koji su pokrenuli nasu tragediju su bili skolski obrazovani, sto jasno pokazuje nedostatak prirodne inteligencije i moci posmatranja "medalje i sa druge strane ". Da su to cinili, mi danas nebi visili iznad ponora, u koji svakog trenutka mozamo upasti.


    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Sun Mar 27, 2011 7:26 am

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):Ipak želim reći, na sreću, stanje u Srbiji nije ovako strašno kao što se prikazuje u ovom filmu. Ovo je malo prenapakovano, ne postoje magistri koji podstiču na fašizam. Postoje tri desničarske organizacije: SNP 1389 naši, koji jesu desničari, ali su i antifašisti-"priznaju partizane i četnike kao borce za narod protiv fašizma", onda ima Obraz, koji je prava antikomunistička, desničarska organizacija, koja za sebe tvrdi da nije fašistička organizacija i ima Nacionalni stroj koji na sreću nije ni registrovan, jer to je jedina prava nacistička organizacija u Srbiji, ali oni i sami sebi priznaju da njihove ideje neće proći, "jer je u Srbiji 50 godina trajala judeo-komunistička propaganda"-tako navode na nekom njihovom forumu na koji sam upao da vidim o čemu se zapravo radi. A sebe smatraju "spasiocima srbstva"... Ali malobrojni su, a tu smo i mi, da se pobrinemo da to ne prođe. Ima Srbija antifašističkih snaga, toliko morala još uvek na sreću ima.
    A MI IM TREBAMO SAMO JEDNO PORUČITI: NO PASARAN!!!!!!!!!!!!!

    Postoavni druze Pavle,
    to nije dovoljno. Nama je potreban politicka partija, koja je u stanju da se ponovo bori za gradjane i njihove interese a ne samo za partiske interese i to pred izbore ( po uzoru na zapadne partije ).

    Osim toga se nesme zaboraviti " nivo inteligencije nas vodi, napred ili nazad". Kamen mudrosti je resenje.

    Valter
    tvrtko
    tvrtko
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 43
    Mjesto : Novi Sad
    Političko opredjeljenje : jugoslovensko
    Obrazovanje : fakultet
    Registration date : 2010-12-10

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by tvrtko Mon Mar 28, 2011 10:23 am

    evo npr. pre par godina u Novom Sadu

    https://www.youtube.com/watch?v=2_jRLIuDkzY
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Pitanje

    Komentar by valter Tue Mar 29, 2011 4:48 am

    Gde su politicari "demokrate" da reaguju na ispade nacistickih grupa??


    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Tue Mar 18, 2014 2:07 pm

    Sve je "mirnije" oko nas. Dali to znaci da su svi zadovoljni sa sadasnjim stanjem? Ili to znaci da su se "svi" predali u ruke "demokratiji".

    Zalosna je cinjenica da najveci deo nasih gradjana nije ni zasluzio Samoupravni socijalizam sa radnickim saoupravljanjem. Zato sve ovako i ide.

    Sada ce svi dobiti ono cega se vecina pribojavala, samo nije imala "snage" da tu bojazan izusti. "Par" "njih" ce biti bogati, dok ce vecina biti toliko zaokupirana borbom za svakodnevni hleb ( kruh ) , da nece ni imati vremena da se mesa u politiku. Mozda je i bolje tako. Ocito da politika nije za svakoga.

    To nije ono sto ste zeleli, ali je to ono sto taj sistem sa sobom nosi. Sada cete osetiti da sonvi nemoraju ( kada se ostvare ) biti tako lepi kako neki misle.

    Ko nije u stanju da se pravovremeno informise, taj "grca" kasnije celoga zivota.

    Valter scratch 
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Sat Jul 19, 2014 4:43 pm

    Slusajte dobro ovu pesmu, pa zakljucite.



    Ko je danas na vlasti??

    Dali je to bila samo farsa ili neki nisu "prali usi" pre spavanja.

    Valter
    avatar
    Jugos
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 44
    Registration date : 2013-01-16

    "Šišanje" Empty Odgovor

    Komentar by Jugos Sat Jul 19, 2014 6:42 pm

    valter (citat):Slusajte dobro ovu pesmu, pa zakljucite.



    Ko je danas na vlasti??

    Dali je to bila samo farsa ili neki nisu "prali usi" pre spavanja.

    Valter


    Dio refrena gornje pjesme:

    "Sumnjaju neki da vodi nas pogrešan tok

    I slušamo pjesme i sviramo rock"


    Vrijeme je pokazalo da strana glazba koju je slušala tadašnja generacija ne samo u Jugi već diljem svijeta vodila tadašnje,a pogotovo današnje mlade u pogrešan(čitaj imperijalistički)blok. Twisted Evil 

    Sam je britanski premijer cinično rekao ruskom predsjedniku nedavno da cijeli svijet sluša englesku glazbu i gleda američke filmove(a ne ruske) i da su oni izuzetni po mnogo čemu,i nažalost,to je istina i zato imamo današnju omladinu koju zanima samo zabava i vlastiti interes jer su ih tako preodgojili mediji,a bojim se nepovratno... No 

    Jedan važan citat iz Kurana(svete knjige muslimana):

    "Ako želite uništiti neku naciju bez rata,neka golotinja i razvrat postane normalna pojava kod omladine" affraid 
    (Salahuddin Ejubi,rhm)"
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by valter Sun Jul 20, 2014 8:45 am

    "Ako želite uništiti neku naciju bez rata,neka golotinja i razvrat postane normalna pojava kod omladine" affraid 
    (Salahuddin Ejubi,rhm)"
    [/b][/quote]


    ZALOSNA ISTINA. Bitno je da se placa Porez drzavi. Sto se unistavaju zivoti muskaraca, zena pa cak i dece, to nema veze.
    Pa mi imamo sada " Demokraciju" to je ono sto je bitno. Ko "sisa" socijalu??? Da ne spominjem ostalo. rendeer 

    Neznam ni zasto jos uopste pisem? Verovatno je to ono sto cini razliku izmedju neinteligencije i inteligencije.

    " Samo ljudi koji drugacije misle menjaju svet".

    Nikako nemanjaju oni koji samo "klimaju glavom". jocolor 


    Valter pale 
    avatar
    Jugos
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 44
    Registration date : 2013-01-16

    "Šišanje" Empty Odgovor

    Komentar by Jugos Mon Jul 21, 2014 4:26 pm

    valter (citat):ZALOSNA ISTINA.
    Bitno je da se placa Porez drzavi.
    Sto se unistavaju zivoti muskaraca,zena pa cak i dece,to nema veze.

    Pa mi imamo sada " Demokraciju" to je ono sto je bitno.
    Ko "sisa" socijalu??
    Da ne spominjem ostalo. rendeer 

    Neznam ni zasto jos uopste pisem?
    Verovatno je to ono sto cini razliku izmedju neinteligencije i inteligencije.

    "Samo ljudi koji drugacije misle menjaju svet".

    Nikako ne menjaju oni koji samo "klimaju glavom". jocolor 



    Valter pale 


    Dosta njih razmišlja svojom glavom,ali samo za vlastiti džep Evil or Very Mad 

    Kod muslimana je moral i opći interes svetinja,dok su kod bijelaca važniji gay brakovi i profit,zato prvi se šire,a drugi izumiru("Bijela raso,znaj,svemu je kraj,zbogom i više se ne vraćaj" rabbit )

    Sponsored content


    "Šišanje" Empty Re: "Šišanje"

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Apr 26, 2024 5:33 pm