JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+15
JNAdesetar
Cope SFRJ
Bogdan
Vuk
Drug Ljupa
Denis_MK
samir-ko-saki
valter
SAMOUPRAVLJAC
Ambra
Hercegovac
Vojvođanin
drug Tibor
Jugoslav
Internetlija
19 posters

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Anketa

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Internetlija Tue Feb 17, 2009 6:42 pm

    Dajte svoj glas i stav.
    Jugoslav
    Jugoslav
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 89
    Age : 33
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Jugoslav Tue Feb 17, 2009 7:21 pm

    Sto nema ponudjeno sinteza prvog i drugog? Very Happy Mislim da ce nedje izmedju ta 2 da bude istina Wink
    Jugoslav
    Jugoslav
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 89
    Age : 33
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Jugoslav Tue Feb 17, 2009 7:21 pm

    Ne mogu se odlucit :S
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Tue Feb 17, 2009 7:44 pm

    Ja sam uveren da će biti nove Jugoslavije, ali će to biti stvoreno Socijalističkom Revolucijom...
    Jugoslav
    Jugoslav
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 89
    Age : 33
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Jugoslav Tue Feb 17, 2009 7:49 pm

    "Za mene kao revolucionara svako sredstvo, kako ono najnasilnije tako i ono najmirnije je korisno." - F. Engels Dakle Revolucija nemore odma da znaci i proljevanje krvi.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Tue Feb 17, 2009 8:18 pm

    Pa znajući trenutnu situaciju u nekoliko republika, ne verujem da bi ideal kao što je revolucija bez prolivanja krvi moguće...
    Jugoslav
    Jugoslav
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 89
    Age : 33
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Jugoslav Tue Feb 17, 2009 8:35 pm

    Nemora se bas ono da se liju litre krvi.. mozda koja kap, koja suza... ali rijeke krvi i suza vise Nikada!
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Tue Feb 17, 2009 9:00 pm

    Ali krv je svezala republike u Jugoslaviju nakon rata...krv je kao zakletva za to da će se čuvati ono što je stvoreno krvlju...
    Vojvođanin
    Vojvođanin
    Desetar
    Desetar


    Male
    Broj komentara : 31
    Age : 29
    Mjesto : REP. VOJVODINA
    Političko opredjeljenje : Socijaldemokrata
    Obrazovanje : radim na tome :D
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Vojvođanin Tue Feb 17, 2009 9:02 pm

    drug Tibor (citat):Ali krv je svezala republike u Jugoslaviju nakon rata...krv je kao zakletva za to da će se čuvati ono što je stvoreno krvlju...

    A krvlju je i unistena...tibore, ti ne znas sta znaci rat! A sve i da znas, nije nam potrebno! Rat je taj koji je i unistio jugu!
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Tue Feb 17, 2009 9:10 pm

    Da, rat podstaknut nacionalizmom svih oblika, ali ono o čemu sam ja pričao je bilo nakon drugog svetskog rata...kada se CEO JUGOSLOVENSKI NAROD ZAJEDNO borio protiv fašističkih okupatora!
    Hercegovac
    Hercegovac
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 55
    Age : 32
    Registration date : 2009-02-24

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Hercegovac Tue Feb 24, 2009 9:52 pm

    Ma nekako bi najbolje bilo da se prva opcija ostvari,bili bi svi zadovoljni i mislim da će tako biti !
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Wed Feb 25, 2009 12:04 pm

    Druže Hercegovac, na koju prvu opciju si mislio???
    Ambra
    Ambra
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 96
    Age : 31
    Mjesto : Osijek
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Ambra Wed Feb 25, 2009 12:52 pm

    drug Tibor (citat):Druže Hercegovac, na koju prvu opciju si mislio???

    Da, moguće je, samo treba narodu vremena da to shvati. Rodiće se mirnim putem.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Wed Feb 25, 2009 1:20 pm

    Aha, pa to je možda i najteža opcija, jer za sada narodi su zaslepljeni nacionalizmom i "nacionalnim ponosom"....nažalost
    Hercegovac
    Hercegovac
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 55
    Age : 32
    Registration date : 2009-02-24

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Hercegovac Wed Feb 25, 2009 3:45 pm

    drug Tibor (citat):Druže Hercegovac, na koju prvu opciju si mislio???
    Pa da se može to riješiti mirnim putem i da će narod shvatiti ono što je trebao davno !
    Ipak,prošlo je vrijeme ratova i nikome nije drago da se krv prolije...
    Nego će ,po mom mišljenju,socijalno stanje najviše potaknuti ideju ponovnog rođenja Jugoslavije ! U početku će to možda funkcionisati kao i V.Britanija a kasnije i stvarno ujedinjenje !
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Da li je ponovo rodjenje Jugoslavije moguce

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Sat Feb 28, 2009 12:24 pm

    Naravno da je moguce. Samo drugovi moji mladi {ako su vase navedene godine tacne}Jugoslavija jeste nastala posle prvog svetskog rata i jeste nastavila svoje najbolje dane posle drugog svetskog rata ali nadajmo se da nece biti treceg svetskog rata da bi nastala nova Jugoslavija jer plasim se da bi ovog puta to bila prevelika cena u ljudskim zivotima. Na nama je da rata vise ne bude, imamo snage i motiva a i vremena da mirnim putem sve to postignemo. Moramo dejstvovati mirnim putem. Nece biti lako jer su se mnogi opekli ali mlada pokoljenja medju kojima ste i VI to mogu postici mirnim putem. Raznim prezentacijama, javnim govorima, u javnim medijima i na svakom mestu mora se raspiriti nekadasnje bratstvo i jedinstvo i ljubav prema zajednickoj domovini. A za ratne igre nikad nije kasno!!! Drugovi moji najpre ljubav i nada...to ce uspeti videcete. Nego najpre da se oslobodimo ovog robovlasnistva za koji kazu da je kapitalizam i demokratija. Krenimo u akciju!!! sunny sunny sunny
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Odgovor

    Komentar by valter Sun Mar 01, 2009 1:39 am

    Mislim da smo vec krenuli u akciju. Mozda se momentalno nevide rezultati na "ulici" ali sama cinjenica da se pocinjemo i mi udruzivati i siriti prijateljstvo medju nasim gradjanima je vec korak napred.

    " Samo zajedno smo jaci!"

    Valter Idea
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Internetlija Sun Mar 01, 2009 10:09 am

    valter (citat):
    "Samo zajedno smo jaci!"

    Tačno tako!
    samir-ko-saki
    samir-ko-saki
    Vodnik 1. klase
    Vodnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 108
    Age : 31
    Mjesto : Cazin
    Obrazovanje : Gimnazija, 2 raz.
    Registration date : 2009-03-02

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by samir-ko-saki Mon Mar 02, 2009 9:26 pm

    Mislim da se Jugoslavija treba u potpunosti raspasti. Treba pustiti i R Srpsku i Vojvodinu da osnuju te svoje nekakve drzavice, treba pustiti Kosovo i naka ga svi priznaju. JER KAD BI SE TI SVI NJIHOVI ZAHTIJEVI OSNOVALI BAZ IKAKAVIH PRIGOVORA (a kamoli rata ili nepotrebnog krvoprolica) TAD NEBI BILO MRZNJE IZMEDJU NARODA JUGOSLAVIJE. I TKO BI SE LAKO OSNOVALA NOVA JUGOSLAVIJA.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Internetlija Mon Mar 02, 2009 9:44 pm

    Hmmm
    Nekako si nejasan... Da pocijepaš Jugoslaviju na još manje djeliće, pa da uprkos zakonu prirode koji glasi devide et impera ih ponovo spojiš?

    Ne vidim kako je to izvodljivo.

    Ja ipak mislim daje logičnije da se "zauzme" baza u jednoj od bivših republika, i da se odatle gradi rekonstrukcija Juge.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by drug Tibor Mon Mar 02, 2009 11:03 pm

    Slažem se sa idejom druga Mirze, a to glasi da se zauzme baza u jednoj bivšoj Republici, i da se odatle počne obnova Jugoslavije, po meni to je najrealniji izbor, i mislim da je i jedina mogućnost.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by valter Tue Mar 03, 2009 6:35 am

    samir-ko-saki (citat):Mislim da se Jugoslavija treba u potpunosti raspasti. Treba pustiti i R Srpsku i Vojvodinu da osnuju te svoje nekakve drzavice, treba pustiti Kosovo i naka ga svi priznaju. JER KAD BI SE TI SVI NJIHOVI ZAHTIJEVI OSNOVALI BAZ IKAKAVIH PRIGOVORA (a kamoli rata ili nepotrebnog krvoprolica) TAD NEBI BILO MRZNJE IZMEDJU NARODA JUGOSLAVIJE. I TKO BI SE LAKO OSNOVALA NOVA JUGOSLAVIJA.

    Ovo je sigurno protiv zelje nas ovde, ali po svoj prilici da ce se ovako i desiti. Izgleda da nasi ljudi nisu u stanju da shvate ono sto im najveci deo nas govori. Licno sam vec odavno dobio utisak da nasi ljudi shvataju jedino tada kad lupe glavoom o "beton". To naravno nesznaci da mi svi treba da lupimo "glavom o beton".

    Mislim da je krajnje vreme da se pocne malo konkretnije raditi na ostvarenju onoga sto smo zacrtali na samom pocetku otvaranja ovoga foruma.

    Treba ubrzati zavrsavanje nasih " Vrata " koja priprema drug Vuk.
    Cim to bude gotovo treba gledati da se sve internet stranice koje su stvarno na nasem putu obaveste i pozovu na saradnju.
    Treba pokrenuti akciju odlaska u grad Jajce. Sirenje prijateljstva mora da bude prioritetan zadatak za sve nas.
    Treba poceti sa radom na stvaranju dugorocnog plana ponovnog uspostavljanja prijateljskih odnosa medju nasim republikama.

    Za mene su ovo najvazniji delovi " Prve Faze".

    Valter
    samir-ko-saki
    samir-ko-saki
    Vodnik 1. klase
    Vodnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 108
    Age : 31
    Mjesto : Cazin
    Obrazovanje : Gimnazija, 2 raz.
    Registration date : 2009-03-02

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by samir-ko-saki Wed Mar 04, 2009 1:00 am

    pa eto reci ti kad si tako pametan, kako bi se mogli pomiriti hrvati i srbi ili neki muslimani i srbi ili hrvate i slovenci ili hravate i makredonce.... to je jednostavno namoguce. SVE JE UCINIO OVAJ RAT. JA SAM ZA UJEDINJENJE JUGOSLAVIJE ALI I NE ZA JUGOSLAVIJU KOJA BI IMALA U SEBI MRZNJU. a po mojim procjenama mi(mladi) bi nekim putem mozda i osnovali novu jugoslaviju ali KAKO RJESITI OSNOVNI PROBLEM, A TO JE MRZNJA... KAD USPIJEMO TO RIJESITI IMACEMO PRAVU JUGOSLAVIJU....
    samir-ko-saki
    samir-ko-saki
    Vodnik 1. klase
    Vodnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 108
    Age : 31
    Mjesto : Cazin
    Obrazovanje : Gimnazija, 2 raz.
    Registration date : 2009-03-02

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by samir-ko-saki Wed Mar 04, 2009 1:06 am

    da nije bilo rata da se srbi i crnogorci nisu protivili razjedinjenju jugoslavije nebi ni nastala ovakva mrznja... a kad se je zapucalo ona se jos vise prosirila... pa zato kazem da se niko neprotivi ovom sto sam rekao, jer tako se nebi rodila nova mrznja, a ova iz rata ce valjda jednom zacijeliti... DA NIJE BILO RATA ZBOG RASPADA, JUGOSLAVIJA BI SE MOZDA I VEC DANAS PONOVO UJEDINILA....
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Denis_MK Wed Mar 04, 2009 1:17 am

    samir-ko-saki (citat):pa eto reci ti kad si tako pametan, kako bi se mogli pomiriti hrvati i srbi ili neki muslimani i srbi ili hrvate i slovenci ili hravate i makredonce.... to je jednostavno namoguce. SVE JE UCINIO OVAJ RAT. JA SAM ZA UJEDINJENJE JUGOSLAVIJE ALI I NE ZA JUGOSLAVIJU KOJA BI IMALA U SEBI MRZNJU. a po mojim procjenama mi(mladi) bi nekim putem mozda i osnovali novu jugoslaviju ali KAKO RJESITI OSNOVNI PROBLEM, A TO JE MRZNJA... KAD USPIJEMO TO RIJESITI IMACEMO PRAVU JUGOSLAVIJU....

    A evo ti mi reci:

    Kako su se mogli pomiriti Hrvata i Srba posle 45'?

    Sponsored content


    Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? Empty Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Mon May 06, 2024 6:11 pm