JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+3
valter
Internetlija
druze tito mi ti se kunem
7 posters

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    druze tito mi ti se kunem
    druze tito mi ti se kunem
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 22
    Age : 31
    Mjesto : Travnik, Breza, SR BiH
    Političko opredjeljenje : Komunisticka Partija Bosne i Hercegovine (KPBiH)
    Obrazovanje : TITOIST
    Registration date : 2009-03-03

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by druze tito mi ti se kunem Tue Mar 03, 2009 10:14 pm

    Mogu da kazem par rjeci o meni

    Ja se zovem Franjo Didak tivim momentalno u Svicaeskoj.Moj Otac dolazi i Bosne i Hercegovine i to iz centralne Bosne iz Travnika a mati mi dolazi blizu Sarajeva iz Breze. Moj Otac je Hrvat a Mati mi je Muslimanka tako da se ja mogu nazivati JUGOSLOVEN. Iz razni Religija sam ja i pun sam snage da se zovem Jugosloven. Moji roditelji su napustili bivsu Jugoslaviju iz onog Razloga sto je rat poceo i jedno i drugo su rekli da se nikada necemo vratiti dok se nevrati normala u nasoj Domovini.

    To je sada u nasim rukama dal mi hocemo ista da promjenimo ili ne.

    Za sve Jugoslovene,

    JESMO LI MI JEDNA NACIJA ILI NE????

    JA KAZEM JESMO I UVJEK CEMO OSTATI

    zapjevajmo svi zajedno

    DRUZE TITO MI TI SE KUNEMO MI TI SE KUNEMO...

    Mi niko i nista necemo biti ak nismo svi ZAJEDNO, i to nijedna republika.

    Josip Broz TITO
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Internetlija Tue Mar 03, 2009 10:41 pm

    Dobrodošao druže.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by valter Wed Mar 04, 2009 3:51 am

    druze tito mi ti se kunem (citat):Mogu da kazem par rjeci o meni

    Ja se zovem Franjo Didak tivim momentalno u Svicaeskoj.Moj Otac dolazi i Bosne i Hercegovine i to iz centralne Bosne iz Travnika a mati mi dolazi blizu Sarajeva iz Breze. Moj Otac je Hrvat a Mati mi je Muslimanka tako da se ja mogu nazivati JUGOSLOVEN. Iz razni Religija sam ja i pun sam snage da se zovem Jugosloven. Moji roditelji su napustili bivsu Jugoslaviju iz onog Razloga sto je rat poceo i jedno i drugo su rekli da se nikada necemo vratiti dok se nevrati normala u nasoj Domovini.

    To je sada u nasim rukama dal mi hocemo ista da promjenimo ili ne.

    Za sve Jugoslovene,

    JESMO LI MI JEDNA NACIJA ILI NE????

    JA KAZEM JESMO I UVJEK CEMO OSTATI

    zapjevajmo svi zajedno

    DRUZE TITO MI TI SE KUNEMO MI TI SE KUNEMO...

    Mi niko i nista necemo biti ak nismo svi ZAJEDNO, i to nijedna republika.

    Josip Broz TITO


    Postovani druze Franjo,
    drago mi je sto si svrtio do nas. Lepo je videti da vi mladi ( ja sam malo stariji ) pocinjete da preuzimate ulogu sirenja prijateljstva medju nasim narodima i narodnostima. Tekovine nase istorije su deo nas i njih treba cuvati pravilno tumaciti. Mnogi politicari novijih generacija
    ( koje su na zalost odgajane na grudima SFRJ-e ) su izkrivili istinu o nasoj proslosti i zloupotrebili svoje polozaje za licne interes bez obzira na interes gradjana. Pregazili su sve zakletve date svojoj domovini, da bi postali sluge kapitalistickom sistemu. To jasno pokazuje nivo inteligencije i "velicinu" karaktera tih politicara. Isto kao sto su se kleli svojoj domovini SFRJ se danas zaklinju u kapitalisticki sistem, sta li ce "sutra " ciniti?

    Na vama mladima je da uz nasu pomoc ( pitanja i odgovori ) saznate pravu istinu o SFRJ-i i vratite se na pravi put, pot bratstva i jedinstva.
    Nemojte posustati. Taj put koji nam je drug Tito trasirao je ispravan i u interesu svih gradjana naseg regiona.

    Valter cheers
    druze tito mi ti se kunem
    druze tito mi ti se kunem
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 22
    Age : 31
    Mjesto : Travnik, Breza, SR BiH
    Političko opredjeljenje : Komunisticka Partija Bosne i Hercegovine (KPBiH)
    Obrazovanje : TITOIST
    Registration date : 2009-03-03

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by druze tito mi ti se kunem Wed Mar 04, 2009 11:29 pm

    druze valter

    u mladim godinama mene roditelji nikada nisu ucili da budem hrvat ili musliman.rekli su mi da zivim ja svoj put u uz pomoc svoga cace sam dobio vid da samo nam socializam pomaze. do 2006 se nisam puno interesirao za bosnu ili hrvatsju il sve druge republike.jesam se pitao u mladim godinama sta je se to desilo.u svicarskoj ljepota a bosna (izvinite ako smijem dozvoliti tu rjec) lezi u govnima. niko nikoga nepostuje i svi se zale.tada su mi poceli objasniti al ne sve.znao je moj otac da cu se jednog dana zainteresirati za istinu ak mi previse isprica.

    2006 sam morao rucni rad uraditi i pala mi je samo jedna idea. jugoslavija.svicarci nevole nas bas iz tih razloga i iz tih razloga sam poceo da pisem o toj nasoj domovini.naucio sam dosta i to sam,a uz pomoc roditelja sam posto da se vise i vise nazivam jugosloven.samo nasoj himni zadnja rjecenica kaze: "PROKLET BIO IZDAJICA SVOJE DOMOVINE."moram da kazem da je najveci dio naseg naroda izdao drzavu a i TITA. njegova je bila drzava a sa njim je umrla jugoslavija.

    od svih jarana sa tog prostora je samo jedan se vratio u normalu. i to moj najbolji drug koji je musliman i se isto naziva jugosloven.u mojim ocima je ako nam se uspjedne da poguramo omladinu,onda je nam moguce da poguramo citav narod.

    TITO je rekao na njegovim zadnjim rodjendanu (dan mladosti): "SRETAN JE NAROD KOJI IMA OVAKU OMLADINU!!!"

    hej slaveni jos ste zivi....
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Denis_MK Wed Mar 04, 2009 11:37 pm

    Bravo druze!!!
    druze tito mi ti se kunem
    druze tito mi ti se kunem
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 22
    Age : 31
    Mjesto : Travnik, Breza, SR BiH
    Političko opredjeljenje : Komunisticka Partija Bosne i Hercegovine (KPBiH)
    Obrazovanje : TITOIST
    Registration date : 2009-03-03

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by druze tito mi ti se kunem Wed Mar 04, 2009 11:45 pm

    hvala druze makedonski
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by valter Thu Mar 05, 2009 6:47 am

    druze tito mi ti se kunem (citat):druze valter

    u mladim godinama mene roditelji nikada nisu ucili da budem hrvat ili musliman.rekli su mi da zivim ja svoj put u uz pomoc svoga cace sam dobio vid da samo nam socializam pomaze. do 2006 se nisam puno interesirao za bosnu ili hrvatsju il sve druge republike.jesam se pitao u mladim godinama sta je se to desilo.u svicarskoj ljepota a bosna (izvinite ako smijem dozvoliti tu rjec) lezi u govnima. niko nikoga nepostuje i svi se zale.tada su mi poceli objasniti al ne sve.znao je moj otac da cu se jednog dana zainteresirati za istinu ak mi previse isprica.

    2006 sam morao rucni rad uraditi i pala mi je samo jedna idea. jugoslavija.svicarci nevole nas bas iz tih razloga i iz tih razloga sam poceo da pisem o toj nasoj domovini.naucio sam dosta i to sam,a uz pomoc roditelja sam posto da se vise i vise nazivam jugosloven.samo nasoj himni zadnja rjecenica kaze: "PROKLET BIO IZDAJICA SVOJE DOMOVINE."moram da kazem da je najveci dio naseg naroda izdao drzavu a i TITA. njegova je bila drzava a sa njim je umrla jugoslavija.

    od svih jarana sa tog prostora je samo jedan se vratio u normalu. i to moj najbolji drug koji je musliman i se isto naziva jugosloven.u mojim ocima je ako nam se uspjedne da poguramo omladinu,onda je nam moguce da poguramo citav narod.

    TITO je rekao na njegovim zadnjim rodjendanu (dan mladosti): "SRETAN JE NAROD KOJI IMA OVAKU OMLADINU!!!"

    hej slaveni jos ste zivi....


    Sasvim ispravno, samo sirenjem prijateljstva se moze postici trajan mir. svetska ekonomska kriza je pokazala da se kapitalisticki sistem dorzao zahvaljuju lazima i prodavanjem " vazduha " masi. Na taj nacin su gradjani mnogih drzava uljulkavani da je samo taj sistem bio u stanju da se odrzi. Danas se vidi da je to bio samo mehur od sapunice. da nije novca gradjana koji sada vlade mnogih drzava pumpaju u razne firme ( ako pratis situaciju UBS ) kako bi sprecili ono najgore, vec bi najveci broj drzava bio bankrotirao.

    Nama to dokazuje da je sistem iz SFRJ-e bio ispravan i zato se treba boriti za druzenje i sto brze ujedinjavanje nasih zemalja. To je sigurno dugotjan zadatak ali za bolju buducnost se isplati boriti. " samo zajedno smo jaci!"

    Valter
    Denis_MK
    Denis_MK
    Stariji vodnik
    Stariji vodnik


    Male
    Broj komentara : 172
    Age : 34
    Mjesto : Prilep-SR Makedonija
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : sredno-skitacko
    Registration date : 2009-02-17

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Denis_MK Thu Mar 05, 2009 1:46 pm

    Samo znas sta druze Valtere tacno da socijalizam na ovi prostora pokazao se kao najefikasan postavio sam i clanak da pada Leberala Kapitalizam ali teze je kad prelazis od jednu na drugu politiku kao sto je bio u 90' od socijalizam vo kapitalizam,a najteze je kad prelazis od kapitalizam vo socijalizam.
    druze tito mi ti se kunem
    druze tito mi ti se kunem
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 22
    Age : 31
    Mjesto : Travnik, Breza, SR BiH
    Političko opredjeljenje : Komunisticka Partija Bosne i Hercegovine (KPBiH)
    Obrazovanje : TITOIST
    Registration date : 2009-03-03

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by druze tito mi ti se kunem Thu Mar 05, 2009 10:24 pm

    al pogledamo realisticno...kad ce nam to biti moguce ujediniti narod.ako onda nam treba jedan koji je foto kopija tita,jer taj tip bi bio jedini koji bi mogao ujediniti.narod se sam titu kune a ne nekim idiotima koji bi samo za novac gledali...

    kad je to vrjeme???
    samir-ko-saki
    samir-ko-saki
    Vodnik 1. klase
    Vodnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 108
    Age : 31
    Mjesto : Cazin
    Obrazovanje : Gimnazija, 2 raz.
    Registration date : 2009-03-02

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by samir-ko-saki Thu Mar 05, 2009 10:43 pm

    druze "druze tito mi ti se kunem" -MERABA- i de promijeni tu sliku na svom profilu, jer glupo je da imamo istu sliku...
    Hercegovac
    Hercegovac
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 55
    Age : 32
    Registration date : 2009-02-24

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Hercegovac Fri Mar 06, 2009 9:15 pm

    samir-ko-saki (citat):druze "druze tito mi ti se kunem" -MERABA- i de promijeni tu sliku na svom profilu, jer glupo je da imamo istu sliku...
    A da ti promijeniš ?
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by valter Sun Mar 08, 2009 2:27 am

    druze tito mi ti se kunem (citat):al pogledamo realisticno...kad ce nam to biti moguce ujediniti narod.ako onda nam treba jedan koji je foto kopija tita,jer taj tip bi bio jedini koji bi mogao ujediniti.narod se sam titu kune a ne nekim idiotima koji bi samo za novac gledali...

    kad je to vrjeme???

    Nije tacno da je samo Tito ujedinio narod. Narod prvo mora sam da zeli da se ujedini. Mora da shvati sustinske potrebe i vaznosti svoje okoline. Kada gradjani budu shvatili da treba da se slazu, postuju i da budu tolerantni prema drugima ce i shvatiti da je bolje zivati sa svojima u koruzenju negli biti sluga tudjima. Ako se pri tome jos i uzme u obzir da su ti tudji i kapitalisti koji samo iskoristavaju nase gradjane, nerterba biti posebno pametan pa shvatiti sta treba uciniti.Nisam ja skoro svaki dan na internetu zato sto mogu da se obogatim time, vnego zato sto verujem tekovine nese revolucije, u naseg coveka i sve ono sto nam je politika onih koji su nam trasirali put bratstva i jedinstva bila ispravna.
    Predobro se zivelo u SFRJ-i pa su pojedini poceli da se odvajaju do " zemlje" i lebde u vazduhu.

    Lazan sjaj kapitalistckih sistema ih je zaveo. danas svi vidimo da je kapitalisticki sistem dugi niz godina ziveo na lazima i manipulaciji onih " gore". Ni jedan sistem nemoze da opstane ako se odredjena grpua ljudi pocne odvajati i gledati samo svoje licne interese.
    Nama nesme da bude vazniji licni interes od interesa celokupne radnicke klase i gradjana nase zemlje. Buducnost jedne zemlje zavisi od ponasanja politicara i svih onih koji idu na glasanje.

    Zato je potrebna svest svakoga pojedinca u okviru jedne drustvene zajednice.
    Sve dok ne postoji svest, nema ni napredka.

    Potrebano je da svako do nas preuzme svoj deo odgovornosti. Mi moramo poceti da radimo na konkretnom ostvarivanju naseg plana a ne samo da upisemo jedan red kao odgovr na neku temu i gotovo. Svako mora da pocne da ostvaruje ono sto smo zacrtali.
    Pricajte na svakom mestu na kom se nadjete o potrebi naseg uduzivanja kao potrebi naseg celog drustva. Nemoze biti da gradjani zive kao sirotinja dok se politicari vozaju u " limuzinama ".

    Pokrenimo vezu prijateljstva. Druzenje postovanje i ljubav prema svim nasim republikama je jedina snaga koja moze da raskida lance koje su postavili oni politicari koji su i unistili nase brastvo i jedinstvo. Vratimo ga na ono mesto, na kom zasluzuje biti.

    " Samo zajedno smo jaci!"

    Valter
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by drug Tibor Sun Mar 08, 2009 10:25 am

    Tačno druže Valtere, tada je narodu bilo potrebno da se ujedini, zato što su to shvatili, ali sada niko ni ne pomišlja na ujedinjenje i na parolu "samo zajedno smo jači", zato je potrebno, baš kako si i naveo, da svako od nas preuzme odgovornost i da na sve moguće načine da propagira mir izmedju naših naroda i republika, mada će biti težek posao, ja ne sumnjam u njegov ishod, a to jest ujedinjenje svih Južnih Slovena.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Odgovor

    Komentar by valter Mon Mar 09, 2009 6:56 am

    Budimo sikreni,
    mi mozemo na ovom mestu puno da pisemo, pitanje je koje stvarne mogucnosti mi imamo? Ono sto svaki svestan i odgovoran clan ovoga foruma sigurno moze je koristiti propagandu " Od usta do uha". znaci preneti ono sto u govrnjem delu pise u delo. Samo na taj nacin cemo uspetu u nasem planu. Ako svako od nas to i ozbiljno shvati nema sumnje u nas uspeh. " Samo zajedno smo jaci!"

    Valter
    druze tito mi ti se kunem
    druze tito mi ti se kunem
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 22
    Age : 31
    Mjesto : Travnik, Breza, SR BiH
    Političko opredjeljenje : Komunisticka Partija Bosne i Hercegovine (KPBiH)
    Obrazovanje : TITOIST
    Registration date : 2009-03-03

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by druze tito mi ti se kunem Tue Mar 10, 2009 10:40 pm

    danas sam bio sa mojim roditeljima u londonu,posjetili su me jer ja studiram engleski ovdje i vidio sam jedan plakat koji svuci jasno a i ljepo. "DOK SAMO NEKO SANJA SVOJ SAN,OSTAT CE SAMO JEDAN SAN,AL AKO SVI SANJAJU TAJ ISTI SAN,ONDA CE TAJ SAN BITI REALITET." ja vjerujem u taj san i ja ga sanjam.

    moj je zivot juga sada i ako samo ja sanjam bice moj san i sanjat cu ga vise puta,al znadem da necu biti jednini.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Internetlija Tue Mar 10, 2009 10:43 pm

    Druže, nisi jedini koji sanja taj san.
    Pored mene i tebe, tu ima još ljudi. Samo trebamo da se probudimo iz tog sna i zavučemo rukave.
    Svako po malo i svako koliko može, i eto nama Juge!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Odgovor

    Komentar by valter Wed Mar 11, 2009 6:52 am

    Zato treba na svakom mestu raditi na sirenju prijateljstva i tolerancije. Treba isticati razlike izmedju onoga sto smo imali i onga sto smo dobili od " Demokratije".

    Samo koordiniranim i jasnim nastupima se moze nesto pokrenuti.

    Valter

    Sponsored content


    Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije Empty Re: Dobar Dan drugovi i Drugarice Slobodne Jugoslavije

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu May 02, 2024 2:47 am