JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Similar topics

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+3
valter
Pavle 100%KOMUNISTA
Armin151
7 posters

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Armin151
    Armin151
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 50
    Age : 33
    Mjesto : Austrija (Voralberg)
    Političko opredjeljenje : Sozialist, Titoist, Optimist :D
    Obrazovanje : Srednja skola za Textilnu Chemiju, Visla Skola za zivotnu Chemiju i Textilna
    Registration date : 2009-03-02

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Armin151 Sat Sep 26, 2009 9:30 am

    Dobar dan drugovi i drugarize, evo nasom sam kod jednog dobrog njemajkog njevinka (TAZ) jednu vjestu zbog napada na druge natije ili turiste od strane od Nationalisticke i Fasisticke gruppa.

    http://www.taz.de/1/politik/europa/artikel/1/englisch-gesprochen-und-angeschossen/

    Izvinite na njemaki je ali ja mislim, to vec neki znadu za ovu vjest.

    Poz.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty SMRT FAŠIZMU!

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Oct 30, 2009 3:07 pm

    NEONACISTE NA VEŠALA!Tu đubrad treba najuriti iz Jugoslavije nek idu u Nemačku i Italiju, odatle su i potekli.Ubili su mi pradedu na Banjici(1943.).Pradeda mi je bio u partizanima pa su ga uhvatili Nemci.Inače ja sam iz LOZNICE (SR SRBIJA),zovem se Pavle Filipović a u školi me zovu TITO. ŽIVEO KOMUNIZAM!!! SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!!!
    Armin151
    Armin151
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 50
    Age : 33
    Mjesto : Austrija (Voralberg)
    Političko opredjeljenje : Sozialist, Titoist, Optimist :D
    Obrazovanje : Srednja skola za Textilnu Chemiju, Visla Skola za zivotnu Chemiju i Textilna
    Registration date : 2009-03-02

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Armin151 Fri Oct 30, 2009 6:15 pm

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):NEONACISTE NA VEŠALA!Tu đubrad treba najuriti iz Jugoslavije nek idu u Nemačku i Italiju, odatle su i potekli.Ubili su mi pradedu na Banjici(1943.).Pradeda mi je bio u partizanima pa su ga uhvatili Nemci.Inače ja sam iz LOZNICE (SR SRBIJA),zovem se Pavle Filipović a u školi me zovu TITO. ŽIVEO KOMUNIZAM!!! SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!!!

    Zdravo druze Pavle razumijemte potpuno, imeni su nazisiti u familiji ubilo od majke dajcu jel je bio partizan. Ali nemoj se pustiti mrznjom, ona ti satvara oci. Jel se vidi, ako uradis njima zlo, to ce se onda opet pricati, i mi kommunisti moramo novi put ici da smo opet relevanti za narod. Ovi ljudi kako se zovu "Skinhead" ili "Neo Nazi" oni nemaju pojma, jel hi niko nikad nije na ucio sta je sta.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sun Nov 01, 2009 8:34 pm

    Druže Armin151,ja imam 15god. i idem u srednju Ekonomsku školu u Loznici i da ti pravo kažem moji vršnjaci nemaju pojma o istoriji i o politici.Mislim da se treba pozabaviti ovim problemom omladine u druuštvu.Upravu si ne treba se prepustiti mržnji,ali se treba stalno boriti protiv takvih.Ali najviše me nervira kad se takvi što nemaju pojma o istoriji i oni kao mešaju u neku politiku.Inače istorija mi je omiljeni predmet,osvajao sam diplome na takmičenjima iz istorije u osnovnoj školi ali naravno ne tvrdim ni ja za sebe da znam baš sve iz istorije. SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sun Nov 01, 2009 8:39 pm

    Druže Armin151,ja imam 15god. i idem u srednju Ekonomsku školu u Loznici i da ti pravo kažem moji vršnjaci nemaju pojma o istoriji i o politici.Mislim da se treba pozabaviti ovim problemom omladine u druuštvu.Upravu si ne treba se prepustiti mržnji,ali se treba stalno boriti protiv takvih.Ali najviše me nervira kad se takvi što nemaju pojma o istoriji i oni kao mešaju u neku politiku.Inače istorija mi je omiljeni predmet,osvajao sam diplome na takmičenjima iz istorije u osnovnoj školi ali naravno ne tvrdim ni ja za sebe da znam baš sve iz istorije. SMRT FAŠIZMU,SLOBODA NARODU!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Odgovor

    Komentar by valter Mon Nov 02, 2009 7:20 am

    Postoavni druze Pavle,
    sasvim si u pravu, omladini treba "otvoriti oci" zato bas vi mladi treba da se potrudite da svoje prijatelje pa zatim i ostale upoznate sa stvarnim stanjem kada je u pitanju nasa proslost.
    Drugarski pozdrav,
    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Thu Dec 17, 2009 9:12 pm

    Srbija je jedna zemlja u kojoj kao da ne postoje sudovi.Nacisti i pojedinci iz navijačkih grupa koji su počinili mnoga krivična dela(ubistva,nasilje,dilovanje droge,iskazivanje rasne mržnje i netrpeljivosti...)šetaju slobodno.Iako su protiv njih podnete krivične prijave sudski procesi traju čak i do 15 godina a mnogi na kraju ostaju nekažnjeni.Ne samo da nisu kažnjeni već se neki od njih nalaze u upravama fk ZVEZDE i fk PARTIZANA.Niko im ne može ništa.Sportski stadioni su im postala glavna mesta za nasilje i iskazivanje nacionalizma.U Srbiji oni pevaju citiram:Žilet,žica,Srebrenica;Ubi,zakolji da Šiptar ne postoji...A u Hrvatskoj na sportskim okupljanjima je glavna parola citiram:Ubi,ubi,ubi Srbina...Sve to pokazuje kliko je država ne moćna da se izbori sa huliganima.Još veći problem nastaje kad izđu sa stadiona na ulice da uništavaju grad.A najgora bagra su ˝navijači˝ fudbalskog kluba RAD,to su pravi neonacisti.Oni otvoreno priznaju da su pristalice Hitlerove ideologije.Sve to ne pokazuje samo nemoć države već pokazuje i to kako su vaspitani u svojoj porodici.Porodica ima veliku ulogu u vaspitanju dece ali je očigledno da tu ulogu ne vrši kako treba.E,a da li je toga bilo u socijalizmu?
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Thu Dec 17, 2009 9:15 pm

    Što se tiče nacista ja se u potpunosti slažem sa Staljinovom rečenicom:SA NEPRIJATELJOM SE TREBA KRVAVO RAZRAČUNATI!
    avatar
    Stevan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 12
    Registration date : 2010-07-27

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Stevan Wed Aug 11, 2010 6:34 pm

    Nacisti su najveće zlo koje može hodati ovom zemljom i zato se s njima treba nemilosrdno obračunati. Baš sam neki dan gledao neke slike koji je postavio neki tip koji sam sebe zove nacional socijalistom i zgrozio sam se.
    Naime slika je nacrtana, dakle nije fotografija. Ali na njoj je prikazana trudna žena romske nacionalnosti kako leži, a iznad nje čovek obučen u Ku Klux Klan odoru kako se priprema da je udara po stomaku čini mi se palicom. I pored svega toga još piše: ,,Dajemo besplatan abortus Cigankama''.
    Ne mogu da verujem da je svet došao dotle kada se više ne mari ni za čiji život... Nikada nisam bio za nasilje, ali sa organizacijama kao što su Krv i Čast, Nacionalni stroj, Obraz i slično se treba nemilosrdno obračunati. Dedovi su im ginuli kako bi ih oslobodili od nacista, a oni se tako ponašaju. I sve u čast čoveku koji je Slovene video kao nižu rasu. Ne shvatam kako neko sa ovih prostora može da misli dobro o čoveku koji je imao nameru da uništi čitavo bratstvo Slovenskih naroda. Smrt fašizmu i nacizmu!
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Internetlija Wed Sep 15, 2010 1:49 pm

    To su glupaci željni pažnje. Obični klošari.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Odgovor

    Komentar by valter Thu Sep 16, 2010 5:53 am

    Nazionalizam se siri u zemljama koje su u krizi. "Demokratija" tvrdi da svi imaju pravo da ispolje svoje misljenje, pa i nacionalisti. Njih treba ignorisati. To su ljudi koji traze mase, ako mase nema nema ni uspeha nacionalista. Drzava i zakon je duzan da ostvari red i mir u svojim granicama. Ako ima zlodela, se to mora pod hitno dovesti u red, na prvom mestu je sigurnost gradjana.

    Valter
    avatar
    Stevan
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 12
    Registration date : 2010-07-27

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Stevan Fri Sep 17, 2010 7:43 am

    http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=69620&Itemid=26
    Pogledajte dokle su stigli... Iskreno se nadam da ovo neće proći.
    Ima li neko ideju za štampanje plakata protiv rehabilitacije zločinca? Pogotovo bi bilo dobro ako bi imali slike četničkih zločina... Ja imam par slika. I potrudiću se da nađem još. Ako ima neko ideju neka javi. Pozdrav. SF/SN
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by valter Fri Sep 17, 2010 3:08 pm

    Stevan (citat):http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=69620&Itemid=26
    Pogledajte dokle su stigli... Iskreno se nadam da ovo neće proći.
    Ima li neko ideju za štampanje plakata protiv rehabilitacije zločinca? Pogotovo bi bilo dobro ako bi imali slike četničkih zločina... Ja imam par slika. I potrudiću se da nađem još. Ako ima neko ideju neka javi. Pozdrav. SF/SN

    Mislim da narodu treba postaviti pitanje, dali on stvarno zeli to podrzati??

    Dali je narod "oslepeo"? Dali je izgubio vezu sa majkom zemljom? Dali je "petao sa krova" koji se okrece kako vetar duva?

    Sta je vaznije sloboda, ravnopravnost ili nesto drugo??

    Valter
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Oct 08, 2010 8:45 pm

    Druže Stevane,
    Imam čitavu knjigu o četničkim zločinima. Knjigu u kojoj se nalaze faksimili dokumenata koje je sastavljao lično Draža Mihajlović, u kojima četnička komanda poziva ustaške zločince na saradnju u borbi protiv "komunističkih bandita"-naroda Jugoslavije. Tu se takođe nalaze i mnogi dokumenti u kojima se naređuje da se pokolje toliko i toliko komunista i njihovih simpatizera. Inače, knjigu je napisao jedan predratni oficir Kraljevine Jugoslavije. Knjiga se zove "Kroz tajni arhiv UDBE". Nažalost, njihovi današnji simpatizeri, sa Vukom Draškovićem na čelu vešto prikrivaju te zločine, a pritom se izjašnjavaju i kao antifašisti. Ne znam samo koga i zašto lažu. Lažu narod, to je jasno i nikog normalnog i moralnog nema u javnom životu Srbije da istupi protiv tih laži i izdaje naroda. Ovi poslednji ratovi su ekstremno zatupili narod. Malo je onih koji su svesni prave istine. A, vala i mi komunisti smo se ućutali, nema nas nigde! Zašto? Šta čekamo?
    ExOduS
    ExOduS
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 63
    Age : 34
    Mjesto : Vukovar - Rijeka
    Političko opredjeljenje : Socijalist
    Registration date : 2010-10-28

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by ExOduS Thu Nov 25, 2010 12:05 pm

    Pozdrav Pavle.

    Nama jedino sto i preostaje, bar ovoga trenutka i je sjedenje ali to je taktički, povrati snagu pa napadni jer bez nje ces umrijeti i time neces nista postici. Nas (komuniste/socijaliste) krive za raspad prošle države i u pravu su, možda ne potpuno ali u pravu su. Jer više je nebitno da se Amerika, NATO i pola zapada trudilo unistiti Jugoslaviju iz svojih razloga, ono sto je bitno je da su komunisti vladali Jugoslavijom kada je poceo rat i da komunisiti nisu bili u mogucnosti zaustaviti rat i rijesiti stanje koje se tada nalazilo u državi.

    Postavlja se pitanje zasto ponovno komunizam? Ja bi to radje nazvao socijalizam jer ima razlike.

    Odgovor je zasto ne? Po cemu smo mi danas napredniji? Po postotku samoubojstva? Zdravstvenog? Obrazovanja? Sigurnosti? Nema pljacki, banda, itd, da nismo mozda napredniji po nasoj industriji? Ne po industriji nismo jer i ove firme koje su danas jake su takve jer ih je jugoslavenski samoupravni sustav doveo, bez njega bi tesko to postigle. Sve firme koje su bile ogromne su ili unistene za vrijeme rata i su propale ubrzo ili eto jucer citam da i ovo malo HR firmi sto je ostalo zbog krize propada i trazi spas u potencijalnim kupcima njihove firme sa zapada.

    Gdje su nam nasi brodovi? Nas ponos? Hrvatska je zbog Jugoslavije ili bolje rec Jugoslavija je bila 4 sila u svijetu po pitanju brodogradnje, rame uz rame Japanu, Juznoj Koreji, Americi. A di smo sad? Propadaju nam brodogradilista, drzava im vise neda da ugovaraju poslove, katastrofa, Brodosplit je izbacio jucer valjda svoj zadnji brod, Rijecki 3 Maj je pred bankrotom, a to sto ih je vecina vec propala a ovaj dio jedva radi..

    Ma kako smo glupi bili, rat je bio jedina stvar koja nas je i mogla unsititi, zato su to napravili!
    Sada nas kontroliraju, danas smo robovi, ovo je robovlasnicko drustvo u kojem mozes radit i mjesecima bez da placu dobijas! Jel ot normalno? Naravno da nije, ali eto, kod nas je.

    Iskidali su nas na dijelove, lakse je kontrolirati manju skupinu nego vecu, unistili nase firme, doveli svoje tvrke i sad radimo za njih.
    Kako to ljudi neshvacaju ma kako?! Nikad ovo necu shvatit.


    A ovi nacionalisti, njih je sad vise nego u razdoblju izmedju 1930-1945, strasno ali istinito. Rusija je cisti primjer u kojem su nacionalisticke stranke najjace, jednostavno jeb....... Prakticki se cijela nacija borila protiv nacista i sada se velik broj mladih kod njih tako izjasnjavaju. Ali kod njih je to u strašnim razmjerima, nacionalisti ubijaju sve druge, i to cesto i ta ubojstva prolaze, srecom kod nas nije tako razvijeno to zlo.

    A i ja se pitam da je tako.. pa nas bi nacisti i fasisti odmah sredili, ne zato sto nas je malo vec zato sto nismo dobro organizirani. Nas u biti ima jako puno, kada odete npr na youtube i gledate neke pjesme itd koje imaju veze sa Jugoslavijom vi vidite da ima masa ljudi sa jednakim stavovima.

    Ali mi nismo organizirani i tu je problem, jer da jesmo sve bi izmjenili.
    Treba sve nacistički moguce stranke i slicne zakonom zabraniti, kako je Hr zabranila ustaše tako Srbija treba zabraniti četnike, znam da ce izbiti kolateralno sr*nje ali bez toga cemo tesko dalje.
    Neka ustaše i cetnici izadju iz zemlje jer ovdje nemogu zivjeti u harmoniji sa narodom koji zeli mir i prosperitet. Ako im je do rata sve cemo ih na goli otok pa nek uzivaju i ustase i cetnici i svi koji zele sa njima.

    Pozdrav Pavle, živio!
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Thu Nov 25, 2010 8:17 pm

    Raduje me da imas takvo misljenje a takvu mladost. To kad se spoji moze se samo dobro roditi. Uciti, uciti i samo uciti tada ce delo izaci na videlo. SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU!!! lol!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by valter Fri Nov 26, 2010 6:51 am

    ExOduS (citat):Pozdrav Pavle.

    Nama jedino sto i preostaje, bar ovoga trenutka i je sjedenje ali to je taktički, povrati snagu pa napadni jer bez nje ces umrijeti i time neces nista postici. Nas (komuniste/socijaliste) krive za raspad prošle države i u pravu su, možda ne potpuno ali u pravu su. Jer više je nebitno da se Amerika, NATO i pola zapada trudilo unistiti Jugoslaviju iz svojih razloga, ono sto je bitno je da su komunisti vladali Jugoslavijom kada je poceo rat i da komunisiti nisu bili u mogucnosti zaustaviti rat i rijesiti stanje koje se tada nalazilo u državi.


    Pozdrav Pavle, živio!

    Postoavni druze ExOduS, veoma interesantan prilog. Dobra analiza i jedino na taj nacin se moze krenuti napred. Cinjenica je da su komunisti sedeli u vladi SFRJ-e. Zelja Josipa Broza je bila da bas ti ljudi sprece ono sto se desilo. " Faktor" covek je kriv. Zelja za licnim bogacenjem i "kratkovidost" su glavni razlozi za sve sto se desilo. Zato je bitno da se prvestveno uspostave normalni odnosi izmedju drzava, zatim treba siriti istinu o radnickom samoupravljanju, o kom posebno mladi jako malo znaju.
    Dva predsednika su juce vec pokazala da im je bitna saradnja. To je vec osnov za dalnji rad. Cim se prestane u politici isticati da su " oni drugi" za sve krivi, se vec moze bolje komunicirati.

    Zato uvek za sve promene mora postojati volja kod svih ucesnika.

    Valter
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty odgovor

    Komentar by valter Fri Nov 26, 2010 6:59 am

    ExOduS (citat):Pozdrav Pavle.


    Postavlja se pitanje zasto ponovno komunizam? Ja bi to radje nazvao socijalizam jer ima razlike.



    Pozdrav Pavle, živio!

    Licno takodjer uvek isticem, nije komunizam ( bar ne onaj ruski) resenje, bar ne za nase podrucije. Samoupravni socijalizam koji je bio u SFRJ-i je sasvim jasno dokazao da je dobar sistem i da moze da zadovolji potrebe i gradjana i radnicke klase.
    To je ono sto je bitno, da radnicka klasa i gradjani zive kao ljudi dostojni zivota. Jasno je takodjer da je za taj sistem potrebna licna inteligencija svih gradjana da shvate svoju obavezu. Zato je drug Tito uvek naglasavao da ce svaka nova generacija unaprediti radnicko samoupravljanje i tako poboljsavati standard radnicke klase a time i svih gradjana.

    Potrebno je razradjivati radnicko samoupravljanje.

    Valter

    Sponsored content


    Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima Empty Re: Beograd: Nationalisti,Fasisti terror na ljudima

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Tue May 07, 2024 6:32 am