JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
najveca titina greska EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
najveca titina greska EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
najveca titina greska EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
najveca titina greska EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
najveca titina greska EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
najveca titina greska EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
najveca titina greska EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
najveca titina greska EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
najveca titina greska EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
najveca titina greska EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
najveca titina greska EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
najveca titina greska EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
najveca titina greska EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
najveca titina greska EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
najveca titina greska EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
najveca titina greska EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
najveca titina greska EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
najveca titina greska EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
najveca titina greska EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
najveca titina greska EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
najveca titina greska EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
najveca titina greska EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
najveca titina greska EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
najveca titina greska EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
najveca titina greska EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+7
ANDRIJA HEBRANG
valter
Jugoslaven
Pavle 100%KOMUNISTA
Internetlija
L_U_D_A_K
jalac
11 posters

    najveca titina greska

    avatar
    jalac
    Vojnik
    Vojnik


    Male
    Broj komentara : 13
    Age : 31
    Mjesto : Sarajevo
    Političko opredjeljenje : Komunista
    Obrazovanje : Srednja Elektrotehnicka Skola Sarajevo, strucno zanimanje: elektrotehnicar automatike i robotike: 3 razred
    Registration date : 2009-12-07

    najveca titina greska Empty najveca titina greska

    Komentar by jalac Mon Dec 07, 2009 9:51 pm

    Moje misljenje je da je najveca titina gresko ta sto je stvorio republike po historjiskim granicama, te dao im dio vlasti sto je samo osiguralo da se nacisticki ustaski cetnicki i balijski pripadnici izbore za unistenje TITOVE jugoslavije
    znao je i sam koliko je krvi proliveno od brata bratu... trebo je samim tim i predvidit da ce se nac neki primitivci da pokusaju da osvete svoje pleme...
    Najbolje rjesenje po mom misljenju je da je trebo centralizovat vlast, te zabranit isto nacionalne brakove, barem na 30 godina, da bi se osiguralo da ne dodje do rata medju bracom nikad, jer kad si ti pola srbin pola hrvat, ili bilo koji drugi mix, tesko da ces dic ruku na jednu ili drugu stranu...
    moje misljenje mada bi neki ovo opisali kao teror, ali bi se time spasile zrtve rata na ex yu prostorima... te bi se osigurala dalja buducnost te zemlje
    L_U_D_A_K
    L_U_D_A_K
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 29
    Age : 30
    Mjesto : Zenica
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Elektro tehnicar racunarste tehnike i automatike 2. razred
    Registration date : 2009-11-29

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by L_U_D_A_K Wed Dec 09, 2009 5:26 pm

    al druze... zamisli kako bi to bilo... ne mozes bit sa nekom osobom zato sto je iste nacionalnosti... moras trazit i trazit neku osobu druge nacionalnosti koja ti manje vise odgovara...
    ja sam se starim posvadj'o radi razloga sto mi je nabij'o na nos sto se zabavljam sa curom druge nacionalnosti... jer to mi je glupost zesca... treba pustit ljude da u ljubavi rade sta hoce... Wink
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Internetlija Wed Dec 09, 2009 5:27 pm

    Hehe imenjace, i moja cura je "druge nacionalnosti". Very Happy
    L_U_D_A_K
    L_U_D_A_K
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 29
    Age : 30
    Mjesto : Zenica
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Elektro tehnicar racunarste tehnike i automatike 2. razred
    Registration date : 2009-11-29

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by L_U_D_A_K Wed Dec 09, 2009 5:37 pm

    haha Smile i moja trenutna je isto druge nacionalnosti... mislim tako joj pise ali i ona je ateista Smile
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Internetlija Wed Dec 09, 2009 6:28 pm

    L_U_D_A_K (citat):haha Smile i moja trenutna je isto druge nacionalnosti... mislim tako joj pise ali i ona je ateista Smile

    Hehehehehe, trenutna!
    L_U_D_A_K
    L_U_D_A_K
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 29
    Age : 30
    Mjesto : Zenica
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Elektro tehnicar racunarste tehnike i automatike 2. razred
    Registration date : 2009-11-29

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by L_U_D_A_K Wed Dec 09, 2009 11:51 pm

    mirza (citat):
    L_U_D_A_K (citat):haha Smile i moja trenutna je isto druge nacionalnosti... mislim tako joj pise ali i ona je ateista Smile

    Hehehehehe, trenutna!

    pa ja xD trenutna= cura sa kojom sam sad... xD a ocul sa njom bit za mjesec il godinu Very Happy do nje je brate moj Very Happy
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Sat Dec 12, 2009 11:31 pm

    Titova jedina ˝greška˝ je što je umro.Da Tito nije umro i da posle njega lopovi nisu došli na vlast, mi bi danas idalje živeli srećno u našoj bratskoj zajednici SFRJ.Ali nažalost ljudi nisu besmrtni.Izdali smo velikog čoveka i veliku zemlju.
    L_U_D_A_K
    L_U_D_A_K
    Razvodnik
    Razvodnik


    Male
    Broj komentara : 29
    Age : 30
    Mjesto : Zenica
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Elektro tehnicar racunarste tehnike i automatike 2. razred
    Registration date : 2009-11-29

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by L_U_D_A_K Sat Dec 12, 2009 11:38 pm

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):Titova jedina ˝greška˝ je što je umro.Da Tito nije umro i da posle njega lopovi nisu došli na vlast, mi bi danas idalje živeli srećno u našoj bratskoj zajednici SFRJ.Ali nažalost ljudi nisu besmrtni.Izdali smo velikog čoveka i veliku zemlju.

    sam kazes nisu besmrtni... nazalost... valjalo bi da su odredjeni ljudi besmrtni kao npr drug Tito... al da su ljudi bili imalo pametni ostali bi i dalje vjerni i SFRJ bi i dalje postojala... ali... zelja za parama i gluposti druge su udarile ljudima u glavu i eto sranja...
    avatar
    Jugoslaven
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 1
    Age : 42
    Registration date : 2010-02-09

    najveca titina greska Empty Titova greska

    Komentar by Jugoslaven Tue Feb 09, 2010 8:16 am

    Najveca Titova greska sto nije streljo one lopove jos 1974. A danasnje lopove treba ih staviti na goli otok da ispastaju za cijeo narod u ex-yu.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    najveca titina greska Empty odgovor

    Komentar by valter Sat Feb 13, 2010 7:04 am

    Jugoslaven (citat):Najveca Titova greska sto nije streljo one lopove jos 1974. A danasnje lopove treba ih staviti na goli otok da ispastaju za cijeo narod u ex-yu.

    Nemojte zaboraviti da jedna osoba nemoze puno da ucini. Svi ti "lopovi" su imali podrsku mnogih drugih, kao i odredjenog broja "naivnih" obicnih gradjana.
    U svakom slucaju odgovorni treba da budu kaznjeni ali potrebno je gresku priznati i ici dalje. Ovako se stalno vrtimo u "krug" jedni prebacuju gresku na druge a oni ponovo vracaju "loptu" onim prvima. Tu praksu treba prekinuti.

    Na mladima je da ucine prvi korak. Potrebano je osnivati udruzenja mladih gde bi se susretali mladi iz clog naseg regiona. Tako mogu da se bolje upoznaju i dokazu da je politika druga Tita bila ispravna. Samo zajednickim akcijama se moze nesto postici.



    Valter
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Internetlija Sun Feb 21, 2010 1:19 am

    Baš po tom pitnaju uvođenja mladih u ideju radim sa Savezom Komunista BIH.
    Upravo sada radim na formiranju odbora u Sarajevu (što će biti velik korak).
    Organizovao sam već jedan manji sastanak (5 osoba) ali se 3 osobe nisu pojavile... Rekoše da nisu imali vremena doći.

    Sada čekam da prođu ispitni rokovi na fakultetima pa da probam ponovo.
    avatar
    ANDRIJA HEBRANG
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 4
    Age : 36
    Registration date : 2010-02-27

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by ANDRIJA HEBRANG Sat Feb 27, 2010 8:30 pm

    Najveca Brozova greska bila je sto se odmetnuo od druga Kobe. Ne prihvatajuci rezoluciju IB. on je razbio monolitnost komunistickog pokreta.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Mar 05, 2010 5:58 pm

    Ko je bio drug Koba? Za njega prvi put čujem.
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by drug Tibor Sun Mar 21, 2010 10:20 pm

    Koba je bio Staljinov nadimak
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Mon Mar 22, 2010 6:32 pm

    ANDRIJA HEBRANG (citat):Najveca Brozova greska bila je sto se odmetnuo od druga Kobe. Ne prihvatajuci rezoluciju IB. on je razbio monolitnost komunistickog pokreta.
    Druze Hebrang to je bila najveca Titova pobeda, on je tim cinom uveo novu eru demokratije u socijalizmu koja nije vazila ni u jednoj zemlji u kojoj su bili komunisti na vlasti. Mora se priznati da i mnoge kapitalisticke zemlje nisu imale taj nivo demokratije koja je uspostavljena i SFRJugoslaviji. Mnogi ce se pozvati na goli otok, zao mi je ljudi koji su tamo zavrsili samo zato sto su se zamerili komsiji a oni ih prijavili udbi da su IB-eovci iako oni o tome pojma nisu imali. Naravno da ne opravdavam nasilje koje je sprovodjeno ali postojala opravdana bojazan da nece biti dovoljno vremena da se narodu objasni iznenadna opasnost od srtane SSSR-a koga su mnogi smatrali za svoju bracu. Tim cinom je Tito navukao gnev onih koji nisu razumeli iznenadnu promenu politike ali moralo se dalje. Posle svega se ispostavilo da je to bio pravi potez koji doneo samo dobro opstem drustvu. Znam da je to mnogima jos uvek tesko razumljivo ali je bilo i jedino ispravno. Ovom prilikom izjavljujem sucesce svim onima koji su ni krivi ni duzni zavrsili na golom otoku ali moraju da znaju da za to Titio nije glavni krivacvec su to uglvnom oni koji su iskoristili priliku za osvetu. Kazu da je najvise Srba stradalo i to je tacno, ali nije tito za to kriv nego Srpska zavist i sujeta koja i danas hara Srbijom. U svakom slucaju taj dogadjaj je bio prekretnica u daljem razvitku SFRJugoslavije koji je bio evidentan. Samo oni teski protivnici socijalizma to danas nipodastavaju ali uzalud im posao. Na mama je da sirimo istinu na svakom koraku i na svakom mestu. Smrt fasizmu sloboda narodu- PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE !!!! cherry cherry cherry
    avatar
    ANDRIJA HEBRANG
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 4
    Age : 36
    Registration date : 2010-02-27

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by ANDRIJA HEBRANG Tue Mar 23, 2010 6:37 pm

    Druze Samoupravljacu, komunizam je pokret koji je globalan. Samim tim taj pokret mora da bude jedinstven i monolitan. 1948 Predvodnik globalnog komunistickog pokreta je SSSR na celu sa Staljinom. U trenutku kada zapadni imperialist jacaju svoj pritisak na komunisticke zemlje Josip Broz iz birokratskih razloga izdaje na Balkanu komunisticku stvar. Tako sto napada na SSSR koji je sa pravom vodja kom. pokreta. Broz je bio prva cigla koja je skinuta sa Berlinskog zida. Ao tome kakav je komunista bio Tito govori i cinjenica da je osnovo pokret nesvrstanih, ako si komunista ti si komunista
    drug Tibor
    drug Tibor
    Zastavnik
    Zastavnik


    Male
    Broj komentara : 288
    Age : 32
    Mjesto : Bečej
    Političko opredjeljenje : Komunist
    Obrazovanje : Kuvar
    Registration date : 2009-02-17

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by drug Tibor Thu Mar 25, 2010 10:26 am

    Komunista gleda dobrobit i svog naroda, a ne slepo gledajući kako neki "komunisti" iz SSSR-a prete vojnom agresijom ili ekonomskom blokadom...Tito je 1948 uradio ono što je on smatrao da je najbolje za Jugoslovenski narod...i istorija je pokazala da se nije prevario nego da je uradio najbolje što je mogao u datoj situaciji...
    avatar
    ANDRIJA HEBRANG
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 4
    Age : 36
    Registration date : 2010-02-27

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by ANDRIJA HEBRANG Thu Mar 25, 2010 7:21 pm

    Druze Tibore to nisu neki komunisti iz SSSR nego PRVA socijalisticka zemlja na svetu iz koje nam je do 1948 dolazilo sve sto je trebalo Titu. Treba istaci da ta Brozova partija koja je rekla ne Staljinu, posle manje od 45 godina vise ne postoji to govori dosta o njenoj marksisticko lenjinistickoj ispravnosti. Takodje ta partija je izrodila razne Tadice, Milosevice, Kucane, Tudjmane, Draskovic ..., pa kako onda je ona postupila pravilno.
    Na podrucju bivseg SSSR organizovano u kom. partije deluje vise miliona ljudi, na podrucju istocne Evrope deluju vrlo dobre partije koje su u parlamentu. Da recices ti i one su se raspale ali one i dalje deluju kao relativno jaka snaga na politickoj sceni tih zemalja. Cak je i u Albaniji jaci kom pokret nego kod nas. Na ovim prostorima mozes mi reci koja je to jaka kom partija koja se izrodila iz Saveza komunista
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Thu Mar 25, 2010 9:51 pm

    TAKO JE DRUGOVI! SFRJ je bila najdemokratskija država na svijetu. Kod nas nije bilo ni berlinskih zidova, ni Staljinovih čistki, ni kapitalizma. Sa našim pasošem mogao si putovati širom svijeta i svugdje smo bili poštovani i cijenjeni. Živjeli smo slobodno. SFRJ je ustvari zasnovana na bratskoj ljubavi jugoslovenskih naroda! Ali SSSR je ipak zemlja koje se pravi komunisti nikad ne mogu odreći. Odatle je potekla naša ideologija. Koliko god da je Staljin bio loš, toliko je LENJIN bio dobar!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by valter Fri Apr 02, 2010 7:04 am

    Pavle 100%KOMUNISTA (citat):TAKO JE DRUGOVI! SFRJ je bila najdemokratskija država na svijetu. Kod nas nije bilo ni berlinskih zidova, ni Staljinovih čistki, ni kapitalizma. Sa našim pasošem mogao si putovati širom svijeta i svugdje smo bili poštovani i cijenjeni. Živjeli smo slobodno. SFRJ je ustvari zasnovana na bratskoj ljubavi jugoslovenskih naroda! Ali SSSR je ipak zemlja koje se pravi komunisti nikad ne mogu odreći. Odatle je potekla naša ideologija. Koliko god da je Staljin bio loš, toliko je LENJIN bio dobar!

    Ima tu istine, druze Pavle, da nije onoga "ali". Ta ista Rusija, odnosno njeni politicari ( kao i svugde drugde ) su uticali na razvoj situcaije, koju danas imamo. Zato ja kazem, svaka cast Lenjinu ali vecini ostalih politicara u Rusiji koji su dopustili da njihovi rodjeni gradjani ( kao i kod nas ) pate samo zato sto oni hoce da se obogate, to nikada necu moci da tolerisem. To nije tolerisao ni drug Josip Broz i zato im je i rekao ono odlucno ne.

    Mi imamo svoj "putokaz" i nije nam potreban niko drugi, pa ni Rusija. Potrebno je da nasi ljudi shvate, da recenica "Samo zajedno smo jaci" nije samo recenica nego nasa buducnost.
    Dali ce ta nasa buducnost ponovo postati svetla ili ce i dalje ici "nizbrdo", zavisi prvenstveno od nas samih, pa tek nakon toga od "nekog" drugog.

    Sloboda, miroljubiva koegzistenica i izgradnja prijateljstva medju svim drzavam imaju svoju cenu. Ta cena se sastoju prvenstveno u pokazivanju ljubavi prema domovini, postovanje drugih i tolerancija medju ljudima. Sebicnost, grandomanija i nacionalizam vode sve u suprotnom pravcu. Onako kako nasi politicari budu u buduce prikazivali svoju zemlju prema drugima, tako ce i svim gradjanima biti.
    Nasa sudbina je u nasim rukama. Mislim da je doslo vreme da maldi pokazui nivo svoje inteligencije. Postuj svoju proslost i idi napred, to bi trebalo da bude deviza svih onih koji zele dobro svoj zemlji i svim gradjanima u joj.


    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Fri Apr 02, 2010 4:09 pm

    Tako je, omladino pokazi svoju inteligenciju nedaj da te vredjaju oni koji ti bi ti kozu sa ledja ogulili samo da oni imaju i niko vise. Zivelo samoupravljanje. SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU!!! cherry
    avatar
    ANDRIJA HEBRANG
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 4
    Age : 36
    Registration date : 2010-02-27

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by ANDRIJA HEBRANG Sat Apr 03, 2010 4:58 pm

    Druze Pavle da je SFRJ bila zasnovana na bradskoj ljubavi ne bi se raspala. Drugo da nije bilo STALJINA, danas bi u Evropi jos vladala fasisticka cizma.A to da je Staljin bio los to pricaju najreakcionarniji kapitalisticki elementi

    Druze Valter mi smo jos 1948 rekli Staljinu ne pa kako da Rusija utice na nas.
    Koji je to putokaz druze Valter nesvrstanost, ja opet ponavljam ako si komunista nema mirne kohabitacije sa kapitalizmom i drzavama u kojima on vlada. Trba neprestano stvarati u kapitalistickim zemljama revolucionu situaciju .
    Proslost treba postovati ali i uciti iz gresaka da se ne ponove, samoupravljanje je bila greska jel mi smo sa planske socijalisticke privrede skliznuli u anarhicno trziste tako da je Gorenje bilo konkurent Elemtronskoj industriji Nis. Iz te privredne situacije izrodili su se razni tajkuni i tajkuncici
    avatar
    dobrivreminja
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 2
    Age : 53
    Registration date : 2010-03-03

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by dobrivreminja Thu May 06, 2010 11:46 am

    Kada se poceo duvati balon negde pocetkom sedamdesetih, trebalo je pustiti sve te figure svakojakih 'Proleca' i sta ja znam da se izduvaju i brzo demokratizirati zemlju. U socijalizmu svakojake budale koje su bile iza resetaka su dobijali status "disidenata" i time postajali mucenici. A zna se da za bilo kakvu vecu pometnju u sistemu su potrebni bas oni.
    I tako je i bilo.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Wed May 19, 2010 9:45 pm

    NIJE SE TITO ODREKAO STALJINA, NEGO SE STALJIN ODREKAO TITA. MI INAČE NIKAD NE BI SKRENULI SA STALJINOVA PUTA. JA STALJINA CENIM PRE SVEGA KAO OSLOBODIOCA POROBLJENE EVROPE, A NE KAO NEKI KAD IM SE KAŽE STALJIN, ONI SE ODMAH UHVATE ČISTKI, A NE SETE SE DA JE STALJIN ZASLUŽAN ZA SLOBOU KOJU I DAN DANAS UŽIVAJU. INAČE, TEŠKO MI JE DA SHVATIM SUKOB IZMEĐU DVOJICE ISTINSKIH KOMUNISTA-TITA I STALJINA. ALI STOJIM IZA TOGA DA MISLIM DA JE TITO BIO MNOGO BOLJI NO ŠTO JE TO BIO STALJIN. ISTINA JE DA SE U JUGI ŽIVELO BOLJE NEGO U SSSR-U.

    SMRT KAPITALIZMU I FAŠIZMU!!!
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Wed May 19, 2010 9:50 pm

    Da druže Valter, idemo naprijed ka pobjedi KOMUNIZMA! Komunizam je budućnost! Kapitalizam je pukao prije više od 100 godina, a društvo umjesto iz Socijalizma da pređe u Komunizam, ono ide u nazad, ponovo u Kapitalizam koji je već prevaziđen. Radnička klasa umjesto da se opameti, ona pušta da je jeb... kapitalisti uz pomoć nacionalizma.
    RADNIČKA KLASO PROBUDI SE!

    USTAJTE PREZRENI NA SVIJETU, VI SUŽNJI KOJE MORI GLAD!
    TO RAZUM GRMI U SVOM JEKU, KRAJ U OGNJU BUKTI SAD!

    PROŠLOST SVU ZBRIŠIMO SVAGDA, USTAJ ROBLJE DIŽI SE!
    SAV SVIJET IZ TEMELJA SE MIJENJA, MI NISMO NIŠTA BIĆEMO SVE!

    TO ĆE BITI POSLEDNJI I ODLUČNI TEŠKI BOJ!
    SA INTERNACIONALOM, SLOBODU ZEMLJI SVOJ!!! X2

    Sponsored content


    najveca titina greska Empty Re: najveca titina greska

    Komentar by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danas je Thu May 02, 2024 10:56 pm