JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


+2
Pavle 100%KOMUNISTA
Internetlija
6 posters

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Mon Jan 18, 2010 3:36 pm

    [You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
    U Subotici je osnovan inicijativni odbor za osnutak nacionalnog vijeća Jugoslavena, kojih je u Srbiji oko 80.000, objavljeno je u petak na internetskim stanicama Radiotelevizije Vojvodine.

    U vodstvu hrvatske manjine u Srbiji više puta su isticali, pozivajući se na popise stanovništva od 1970., da veliki dio te zajednice čine Hrvati koji odbijaju ili strahuju očitovati se o svojoj pravoj nacionalnoj pripadnosti.
    Jedan od pokretača inicijative novinar Đorđe Dragojlović priopćio je da će i u drugim srbijanskim gradovima biti osnovani takvi odbori kako bi osnovali jedinstvenu udrugu Jugoslavena, pri čemu je rekao da je njihov jezik srpskohrvatski.

    Za osnutak nacionalnog vijeća potrebno je 6000 ovjerenih potpisa. U Subotici, rekao je Dragojlović, živi 8562 građana koji su se izjasnili kao Jugoslaveni, a u Srbiji ih ima 80.721.

    U ime inicijativnog odbora Đorđević je rekao kako će oni zahtijevati da se prilikom popisa stanovništva 2011. godine omogući građanima da se izjasne kao Jugoslaveni, to jest da u tiskanicama za popis bude i ta rubrika.

    Stranku Jugoslavena osnovao Blaško Gabrić

    U Subotici već ima mnogo inicijativa kojima se deklariranim Jugoslavenima žele osigurati prava nacionalne zajednice.

    U tom je gradu djelovala Stranka Jugoslavena, koja je imala vijećnike u gradskoj skupštini. Nju je osnovao u srbijanskoj javnosti najpoznatiji jugonostalgičar poduzetnik Blaško Gabrić, koji je na svojem imanju otvorio tzv. četvrtu mini Jugoslaviju.
    Titov unuk osniva (novu) Komunističku partiju

    U vodstvu hrvatske manjine u Srbiji više puta su isticali, pozivajući se na popise stanovništva od 1970., da veliki dio te zajednice čine Hrvati koji odbijaju ili strahuju očitovati se o svojoj pravoj nacionalnoj pripadnosti.
    IZVOR: [You must be registered and logged in to see this link.]

    A rečeno mi je da je i u BIH uskoro popis stanovništva! Moguće je izraziti se po želji (čak i kao Marsovac) i znam da će ovaj put biti jedan Jugosloven više na popisu, ja! Smile
    Procentualno, prognoziram da će se 12% stanovništva BIH izraziti kao Jugosloveni.
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Pavle 100%KOMUNISTA
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 76
    Age : 29
    Mjesto : LOZNICA-SR Srbija-SFRJ
    Političko opredjeljenje : KOMUNISTA
    Obrazovanje : Ekonomska škola LOZNICA-poslovni administrator
    Registration date : 2009-10-30

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Pavle 100%KOMUNISTA Fri Jan 22, 2010 9:15 pm

    Ja sam iz Srbije i izjašnjavam se kao Južni Sloven-JUGOSLOVEN tako da ću i ja postati nacionalna manjina u Srbiji. Nisam kršten i to nikad neću učiniti jer ne verujem ni u jednog boga a ovde imaju običaj da kažu ako nisi kršten da ne možeš biti Srbin. Narod bivše SFRJ je zaboravio da smo svi mi u stvari potomci Južnih Slovena a tek po dolasku na Balkan mi smo se nažalost podelili na Srbe, Hrvate... Devedesetih godina prošlog veka dolazi do buđenja ˝nacionalne svesti˝ odnosno nacionalne nesvesti što je prouzrokovalo krvoproliće. A nacionalna svest je ustvari bila na najvišem nivou za vreme SFRJ. Svako ko kaže da Srbi i Hrvati nisu isti narod (Južni Sloveni) ne može pričati ni o kakvoj nacionalnoj svesti.
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Sat Feb 20, 2010 12:58 pm

    . .."MALO"NAM NIJE JASAN Joška Broz-VELI DA JE KOMUNISTA SVOG DJEDE TITA A PROPAGIRA SVE ŠTO JE NAŠ SFRY-TITO GRČEVITO OSPORAVAO TJ.Pristup FašiSStičkoj Europi,PRIVATIZACIJA,nato"pakt"...
    P.S.ČINI NAM SE DA"drug"Joška Broz KORISTI NAŠEG SFRY-TITA TJ.SVOG DJEDU ZA IZDAYU NAŠE SFRY-TITOVE POLITIKE???
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Sun Feb 21, 2010 1:09 am

    To isto sam i ja pomislio. No, tješio sam se da je to samo fasada. Ispostavilo se da možda i nije.
    Kakva su to vremena došla, unuk Maršala Tita koristi lik svog djeda za baš one stvari protiv kojih se Tito borio!
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Sun Feb 21, 2010 10:55 am

    . ..Mnogi pojedinci i grupice su pokušale da Mi se NAMETNU tj.da pokušaju ofarbat
    NAŠU TITOVU KOMUNISTIČKU PARTIYYU HRVATSKE A SAMIM TIM I JEZGRO KOMUNISTIČKE PARTIJE YYUGOSLAVIJE SA CENTRALOM U NAŠEM SFRYY-SARAJEVU(KOD TITOVE VJEČNE VATRE NAŠIH SFRY-PARTIZANA)-ALI ZZA SAD SE DOBRO DRŽIMO. ..
    P.S.PUSTIĆEMO JošKa"Broz da ujedini Srpsku LEVICU pa ako i dalje bude radio protiv svog djede-NAŠEG TITA tj.NAŠE KOMUNISTIČKE PARTIJE YYUGOSLAVIJE-SMJENIT ĆEMO GA. ..
    Dragan-Batak-Amir(predsjednik KPH)
    Vukovar
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty odgovor

    Komentar by valter Mon Feb 22, 2010 6:53 am

    mirza (citat):To isto sam i ja pomislio. No, tješio sam se da je to samo fasada. Ispostavilo se da možda i nije.
    Kakva su to vremena došla, unuk Maršala Tita koristi lik svog djeda za baš one stvari protiv kojih se Tito borio!

    Postoavni drugovi,
    svi mi znamo za onu nasu staru : " Politika je najveca kurva" zato ima i ona nasa stara: " Bic na kraju puca". Situacija od nas ( a i od politicara ) ponekad zahteva izvanredne mere. Treba sacekati pravi trenutak ( ne skrstnih ruku )i videti sta ce se desiti. U nasoj proslosti su mnogi neznani junaci dali svoje zivote, mi ni neznamo za njih, a njihovo zalaganje nam je dalo slobodu. Situacija se u nasim zemljama menja iz dana u dan. Sada je potrebno
    ( setite se gospodina Tudjmana ) biti "ljisic" i cekati momenat.

    U medjuvremenu je potrebno da se svi za taj momenat pripremaju i svesno posmatraju sve oko sebe.

    Treba raditi na jacanju svih onih elemenata koji podrzavaju slobodu i dostojanstven zivot radnicke klase i gradjanstva. Treba podrzavati sve skupove koji su takodjer u tom smeru. Pocev od proslave dana zena koji je osmog marta, pa nadalje. Potrebno je da se zajednickim snagama izadje na ulice. Neka politicari vide da je proslo vreme razjedinjenosti radnicke klase.

    Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

    Drugarski pozdrav,
    Valter
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Mon Feb 22, 2010 7:35 pm

    Naravno da si jasan ali mislim da omladina to jos ne razume. Sobzirom da je svaki dan tezi i tezi za radnicku klasu brzo ce to postati jasno i onima koji navodno preziru komunizam, socijalizam i radnicko samoupravljanje. Imacemo dovoljno argumenata i materijala za delovanje ka konacnoj pobedi i ujedinjenju razjedinjenih i posvadjanih naroda i narodnosti. PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE!!!
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Mon Feb 22, 2010 9:56 pm

    . ..Samoupravljač-Vojnik VRLO DOBR ZZBORi. ..
    P.S.1.NAJTEŽE JE BITI ČOVJEK ALI ISPLATI SE. ..
    P.S.2.NEĆE NAMA TUĐA(FAŠISSTIČKE €UROPE)ČIZMA SUDBINU NAŠE SFRYY-KROJIT. ..
    SFRYY-TITTO!
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by valter Tue Feb 23, 2010 7:29 am

    Dragan Batak-SFRYY (citat):. ..Samoupravljač-Vojnik VRLO DOBR ZZBORi. ..
    P.S.1.NAJTEŽE JE BITI ČOVJEK ALI ISPLATI SE. ..
    P.S.2.NEĆE NAMA TUĐA(FAŠISSTIČKE €UROPE)ČIZMA SUDBINU NAŠE SFRYY-KROJIT. ..
    SFRYY-TITTO!
    Postoavni druze Batak,
    dali mi to priznali ili ne, "oni" su je vec skrojili.

    Cinjenica je ta, da je potrebno pogledati istini u oci.
    Sve ovo sto se desilo i sto se desava je jednim delom zato sto je kapitalisticki sistem iskoristio znatizelju "obicnog" coveka. Spolja sjaj ( konzum, potrosnja, roba ). Zelja za posedom vecine ljudi je ucvrstila kapitalisticki sistem.Bitno je da se novac okrece. Sta posle, nema veze. Sto kazu nemci:" posle mene, potop"= samo uzimanje, licno bogacenje, bez obzira na prirodu i okolinu.

    Po meni je potrebno na svakom mestu isticati dobre strane sistema iz vremena SFRJ-e. Mnogi radnici evrope ga nepoznaju. Trebalo bi to sve prevesti na nemacki jezik ( engleski)kako bi se radnicka klasa evrope upoznala sa stvarnim sistemom Jugoslvaije. Vecina radnika i gradjana u evropi svrstavaju jugoslvaiju u Komunisticke zemlje ( Rusiju), sto je sasvim pogresno.

    Samo organizivano se moze nesto pokrenuti. Stalnim pretnjama kapitalizmu se nedobija nista. Pobornici kapitalistickog sistema tvrde da se pokazalo da je to jedini sistem koji se odrzao. Zasto se samo kapitalisticki sistem odrzao?? To treba isticati. Iskoristavanje radnicke klase ( limun sistem ) je jedini odgovor. To nesme biti putokaz za napredan svet. U tom svetu treba da se zivi ravnopravno uz medjusobno postovanje. To u kapitalistickom sistemu nepostoji. Takav nacnin zivota pruza samo sistem iz vremena SFRJ-e.
    Pri tome se medjutim nesme ispustiti i primedba da je radnicka klasa jednim delom sama kriva ( nije znala da stiti svoj sistem ) sto je do ovoga doslo.

    Pokazalo se, da dobar zivot " otupljuje " revolucionarnu ostricu. Postavlja se pitanje, kako postici sklad izmedju pravednog napredka i licne odgovornosti prema svojoj domovini?? Kada je sve " nase" se svremenom ispostavi da nije nicije. Kada je "moje" se ja brinem da to i ostane moje. Dali se sa takvom licnom postavom moze izgradjivati samoupravni socijalizam ?? Dali se sa takvom licnom postavom moze unistiti kapitalisticki sistem??

    To su zadatci, koji treba da se rese. Resiti se mogu samo ako se sve oko nas posmatra "trezveno" i konkretno donose predlozi za promene.

    Valter
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Tue Feb 23, 2010 8:34 am

    . ..Povijest oli Historija u mnogo čemu se ponavlja tj.sadašnje stanje na području SFRY je otprilike nova 1918.godina ali sobzirom da smo do neki dan bili u"filmu"križarskih ratova srednjeg vijeka-nije loša niti ova trenutna pozicija jer se nismo niti blizu masovno kokali. ..
    P.S.1.SAD nam je ZZadatak da što bezbolnije"SKOČIMO"do 1945.godine do NOVOG MODELA SFRYY!!
    P.S.2.Naučili smo i Mi nešto od FašiSStičke €urope-kako se ponovo OBJEDINIT U NAŠU SFRYY a da se međusobno unutar SFRY-NE KOKAMO. ..
    P.S.3.SAD Mi PAKUJEMO FašiSStičkoj €uropi RASPADANJE(GRČKA)TJ.UNUTARNJI RAT(KAO ONI NAMA DEVEDESETIH) a Mi unutar SFRYY SE PONOVO OKUPLJAMO U JEDINSTVENU DRŽAVU SFRYY(KAO ONI U FAŠISSTIČKU €UROPU). ..
    P.S.4.TO SE ZOVE BOMERANG. ..
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by valter Wed Feb 24, 2010 6:47 am

    Dragan Batak-SFRYY (citat):. ..Povijest oli Historija u mnogo čemu se ponavlja tj.sadašnje stanje na području SFRY je otprilike nova 1918.godina ali sobzirom da smo do neki dan bili u"filmu"križarskih ratova srednjeg vijeka-nije loša niti ova trenutna pozicija jer se nismo niti blizu masovno kokali. ..
    P.S.1.SAD nam je ZZadatak da što bezbolnije"SKOČIMO"do 1945.godine do NOVOG MODELA SFRYY!!
    P.S.2.Naučili smo i Mi nešto od FašiSStičke €urope-kako se ponovo OBJEDINIT U NAŠU SFRYY a da se međusobno unutar SFRY-NE KOKAMO. ..
    P.S.3.SAD Mi PAKUJEMO FašiSStičkoj €uropi RASPADANJE(GRČKA)TJ.UNUTARNJI RAT(KAO ONI NAMA DEVEDESETIH) a Mi unutar SFRYY SE PONOVO OKUPLJAMO U JEDINSTVENU DRŽAVU SFRYY(KAO ONI U FAŠISSTIČKU €UROPU). ..
    P.S.4.TO SE ZOVE BOMERANG. ..

    Nadamse da si u pravu.
    Vreme koje je pred nama, ce pokazati dali je tako.

    Valter study
    avatar
    Busovača
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 3
    Age : 48
    Registration date : 2010-05-01

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Busovača Wed May 05, 2010 3:03 pm

    Smrt Fašizmu Sloboda Narodu sticajem okolnosti našao sam vas hehehe,pa mi je drug preporučio da objavim(frišak sam na forumu) sada to i ovdje ODAVNO IMAM ŽELJU A VIDIM DA NAS IMA ORGANIZOVATI SAKUPLJANJE ANTIFAŠISTA JEDNOM GODIŠNJE DA POKAŽEMO NARODIMA JUGOSLAVIJE DA SE NE SKUPLJAJU ČETNICI SAMO NA RAVNOJ GORI I DA IH IMA I USTAŠA U OBLIKU POČASNOG BLEIRBUŠKOG VODA VEČ DA CITIRO BIH "druže Tito dok čuješ puške sa Ljubinog groba znaj da ima živih proletera". e da vide da nas još ima živih da se i mi okupimo negdje postrojeni i da znaju da još ima Proletera.....o detaljima mozemo napraviti grupu na facebuku i sve to organizovat .....
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Wed May 05, 2010 4:03 pm

    Busovača (citat):Smrt Fašizmu Sloboda Narodu sticajem okolnosti našao sam vas hehehe,pa mi je drug preporučio da objavim(frišak sam na forumu) sada to i ovdje ODAVNO IMAM ŽELJU A VIDIM DA NAS IMA ORGANIZOVATI SAKUPLJANJE ANTIFAŠISTA JEDNOM GODIŠNJE DA POKAŽEMO NARODIMA JUGOSLAVIJE DA SE NE SKUPLJAJU ČETNICI SAMO NA RAVNOJ GORI I DA IH IMA I USTAŠA U OBLIKU POČASNOG BLEIRBUŠKOG VODA VEČ DA CITIRO BIH "druže Tito dok čuješ puške sa Ljubinog groba znaj da ima živih proletera". e da vide da nas još ima živih da se i mi okupimo negdje postrojeni i da znaju da još ima Proletera.....o detaljima mozemo napraviti grupu na facebuku i sve to organizovat .....

    U potpunosti se slažem!
    Dao bih tom danu ime "Dan Titovih partizana" (iako je ime otvoreno za prijedloge)! Predložite i datum i mjesto.

    // Mirza
    avatar
    Busovača
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 3
    Age : 48
    Registration date : 2010-05-01

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Busovača Wed May 05, 2010 4:07 pm

    Bravo druže Mirza sa nazivom se u potpunosti slažem vjeruj mi Dan Titovih partizana je tačno odgovarajuče,mislim da bi isto tako trebalo napraviti grupu na faceu i pozvati sve u grupu sa raznih Titovih društava Yugoslovenskih i slicno svak da preporuči.....hočemi li odmah da pravimo??grupu
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Wed May 05, 2010 4:32 pm

    Busovača (citat):Bravo druže Mirza sa nazivom se u potpunosti slažem vjeruj mi Dan Titovih partizana je tačno odgovarajuče,mislim da bi isto tako trebalo napraviti grupu na faceu i pozvati sve u grupu sa raznih Titovih društava Yugoslovenskih i slicno svak da preporuči.....hočemi li odmah da pravimo??grupu

    Važi! Dodaj me kao prijatelja, Mirza Suljić.
    Usput, možda mogu da pokrenem 3 4 organizacije da pomognu pri realizaciji Dana (SKBIH, SABNOR, JOSD i društvo "Josip Broz Tito" Sarajevo).
    avatar
    Busovača
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 3
    Age : 48
    Registration date : 2010-05-01

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Busovača Wed May 05, 2010 4:33 pm

    Ma imam te ko prijatelja ja sam Robert Marić heheheh neko veće sam ti pričao....
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Wed May 05, 2010 9:10 pm

    A da, da, da! Pardon druže, nisam te povezao. Very Happy
    Ovdje piše ime "Busovača" pa sam pretpostavio da se ne znamo. Smile

    Evo odmah ću napraviti grupu! Poslaću ti pozivnicu.
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Thu May 06, 2010 9:36 am

    Samo napred drugovi javite kakav je odziv jer ja ne koristim fejsbuk. Srecno. U ime svih nas....Mirza postavi neku revolucionarnu da je svi cuju.
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Wed May 19, 2010 3:19 pm

    . ..Dragi Drugovi i Drugarice ja(Dragan Batak)odoh za 25.May 2010.g.u Sarajevo-darovati ću sedamnaesti put krv u Bosni i Hercegovini(Sarajevo) a čujem da navečer u Sarajevu će biti i vatrometa sa Narodnim veseljem. ..Pitam Vas gdje ćete Vi za 25.May? ??
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Thu May 20, 2010 12:07 am

    Dragan Batak-SFRYY (citat):. ..Dragi Drugovi i Drugarice ja(Dragan Batak)odoh za 25.May 2010.g.u Sarajevo-darovati ću sedamnaesti put krv u Bosni i Hercegovini(Sarajevo) a čujem da navečer u Sarajevu će biti i vatrometa sa Narodnim veseljem. ..Pitam Vas gdje ćete Vi za 25.May? ??

    Najvjerovatnije ću i ja biti u Sarajevu tada.
    avatar
    Dragan Batak-SFRYY
    Početnik
    Početnik


    Male
    Broj komentara : 8
    Age : 61
    Registration date : 2010-02-10

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Dragan Batak-SFRYY Thu May 20, 2010 6:23 am

    . ..Dryyže Mirza mogli smo se i vidjet 25.05.u Sarajevu. ..P.S.28.i 29.05.je Moto fešta u Širokom Brijegu pa ću i tamo da UUljetim a u povratku je Moto fešta je u SokolCCu pa KKladanj. ..Valja pripremiti našu RaYYU DA ISTJERAMO STRANCE(FUR NACISTIČKE UND FAŠISTIČKE €UROPE) IZ NAŠE SFRYY. ..
    SAMOUPRAVLJAC
    SAMOUPRAVLJAC
    Zastavnik 1. klase
    Zastavnik 1. klase


    Male
    Broj komentara : 312
    Age : 60
    Mjesto : Kragujevac
    Političko opredjeljenje : socijalisticko samoupravljanje
    Obrazovanje : SSS
    Registration date : 2009-02-25

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by SAMOUPRAVLJAC Mon May 24, 2010 7:28 am

    Ja cu biti u Kragujevcu, polozicu cvece pored biste prvoj Titovoj stafeti koja je krenula iz Kragujevca. Bista se nalazi u strogom centru Kragujevca i za divno cudo ove nove vlasti je nisu dirale. cherry
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Internetlija Mon May 24, 2010 8:26 pm

    Dragan Batak-SFRYY (citat):. ..Dryyže Mirza mogli smo se i vidjet 25.05.u Sarajevu. ..P.S.28.i 29.05.je Moto fešta u Širokom Brijegu pa ću i tamo da UUljetim a u povratku je Moto fešta je u SokolCCu pa KKladanj. ..Valja pripremiti našu RaYYU DA ISTJERAMO STRANCE(FUR NACISTIČKE UND FAŠISTIČKE €UROPE) IZ NAŠE SFRYY. ..

    Druže, tek 25. maja ću krenuti iz Bijeljine u Sarajevo. Sticajem okolnosti neću biti u Sarajevu do večeri Dana Mladosti.

    Sponsored content


    Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji Empty Re: Jugoslaveni žele biti nacionalna manjina u Srbiji

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Mon May 13, 2024 6:48 am