JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

Join the forum, it's quick and easy

JUGOSLOVENSKI POKRET

DOBRODOŠLI!

Ako niste registrovani posjetilac foruma, kliknite na "registracija" na dnu ovog prozora, a ukoliko ste registrovani član, kliknite na "login".

JUGOSLOVENSKI POKRET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JUGOSLOVENSKI POKRET

Samo zajedno smo jači!

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku riječ: Da ću marljivo učiti i raditi i biti dobar drug. Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu SOCIJALISTIČKU FEDERATIVNU REPUBLIKU JUGOSLAVIJU. Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo naših naroda i ideje za koje se borio Tito. Da ću cijeniti sve ljude svijeta koji žele slobodu i mir.

Login

Zaboravljen password

Anketa

Da li bi ti učestvovao/la u pro-yu internet lobiju?

 
 
 

Rezultati

Latest topics

» DRUGARICE I DRUGOVI GDE STE?
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyTue Jan 29, 2019 6:22 pm by valter

» Smrt? Je li to kraj ili prelaz iz faze u fazu?
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Aug 29, 2015 4:28 pm by Jugos

» Izgubljeni drugovi
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Feb 14, 2015 10:12 pm by SAMOUPRAVLJAC

» PRAZNICI
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyMon Dec 29, 2014 6:16 pm by SAMOUPRAVLJAC

» BEZ DLAKE NA JEZIKU
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Dec 13, 2014 12:28 pm by Jugos

» Zdravo! Ja sam Dejan!
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Dec 13, 2014 12:23 pm by Jugos

» Kakvo drustvo zelimo...nova Jugoslavija?
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Dec 13, 2014 11:46 am by valter

» LALA U PEKARI
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyFri Dec 05, 2014 2:05 pm by valter

» Socijalisticki sistem i Radnicko samoupravljanje u SFRJ-i
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyFri Dec 05, 2014 7:08 am by valter

» TEZINA LANACA
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyMon Dec 01, 2014 7:44 am by valter

» LINUX MINT
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySun Nov 30, 2014 8:31 am by valter

» 29.Novembar-Dan Republike
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Nov 29, 2014 8:18 am by valter

» "SAMO ZAJEDNO SMO JACI!"
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyThu Nov 27, 2014 5:52 pm by valter

» Draga moja domovino
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyWed Nov 26, 2014 4:28 pm by valter

» Evropska Unija
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyTue Nov 18, 2014 3:51 pm by valter

» PROJEK ROSETTA
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Nov 15, 2014 8:03 pm by valter

» Cestitke i pozdravi
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Nov 15, 2014 7:55 pm by valter

» " ZA VASU BOLJU BUDUCNOST"
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Nov 15, 2014 12:32 pm by SAMOUPRAVLJAC

» OBAVEŠTAVAM SVE!
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyWed Nov 12, 2014 1:07 pm by valter

» Ubuntu
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyWed Nov 12, 2014 10:35 am by valter

» Savez komunističke omladine Jugoslavije-SKOJ
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptySat Nov 08, 2014 7:26 am by valter

» Jugoslovenska Narodna Armija -JNA-
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyThu Nov 06, 2014 10:05 pm by valter

» JUCE DANAS SUTRA
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyFri Oct 03, 2014 1:45 pm by valter

» Evo nesto interesantno
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyWed Oct 01, 2014 8:11 pm by valter

» Demokratija ili Radnicko samoupravljanje
Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. EmptyMon Sep 22, 2014 4:57 pm by maro

April 2024

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Preporučene stranice

free forum
free forum
free forum
free forum
free forum


4 posters

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    ExOduS
    ExOduS
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 63
    Age : 34
    Mjesto : Vukovar - Rijeka
    Političko opredjeljenje : Socijalist
    Registration date : 2010-10-28

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by ExOduS Sat Dec 18, 2010 5:51 pm

    Citajuci Nacional procitao sam zanimljiv clanak o tome da ce na iducem popisu stanovništva (2011-2012?) u Srbiji biti izbrisana 'Jugoslavenska pripadnost'. Tj. obrazložuje se da nacija mora imati državu, jezik i kulturu da postala nacionalna manjina što Jugoslaveni nemaju. U Srbiji se jos oko 80.000 ljudi izjasnjava kao Jugoslaveni, što s njima?

    Navodno ce dio naroda koji se tako osjecaju pokusat izborit Jugoslavene kao nacionalnu manjinu no po svemu sudeći to nece uspjet.

    U Hrvatskoj se ljudi jos uvijek tako mogu izjasniti, no cini mi se da ce poslije Srbije, Hrvatska uciniti istu stvar.
    Internetlija
    Internetlija
    Osnivač
    Osnivač


    Male
    Broj komentara : 917
    Age : 33
    Političko opredjeljenje : Ljevičar
    Registration date : 2009-02-17

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by Internetlija Sat Dec 18, 2010 6:09 pm

    Jugoslaveni možda nemaju državu (oteta im), ali svakako imaju kulturu i jezik!
    Čitav Drugi svjetski rat na prostoru Balkana je jugoslavenska kulturna baština, dobar dio današnje industrije Balkana postoji samo zahvaljujući SFRJ.

    Sramota... Sad nam ne daju ni na papiru biti Jugoslavenima.
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Odgovor

    Komentar by valter Sun Dec 19, 2010 5:21 am

    To je samo dokaz straha od juoslovena i ponovnog ujedinjenja. Sto se vise priblizava kraj " Zmije" ona je sve ljuca.

    Osim toga, mogu oni da brisu iz spiskova, tako su i u hrvatskoj odredjene vlasti brisale puno sta, pa se po neke polako vracaju.
    Ni cevapcici nisu bili nacionalno jelo hrvata. Sada su ponovo na jelovnicima. Izvinjavam se zbog ovako "banalnog" primera.

    Nama jugoslovenima je u medjuvremenu postalo jasno da se nijedna "supa" ne jede onako vruca kako se "kuva".

    Upravo zato treba sto vise informisati bas mlade generacije o svim dobrim stranama zajednicke drzave.

    Osim toga je Eu samo bleda kopija SFRJ, odnosno skup drzava u okruzenju. Razlika je samo u sistemu.

    Prema tome, nemojmo se obeshrabriti trenutkom, imajmo u srcu sustinske vrednosti nase SFRJ i prenesimo ih i na mlade ljude koji ce na moderan nacin vratiti dostojanstvo radnicke klase i gradjana nase teritorij na onaj nivo, na kom zasluzuje biti.

    Koliko vrede politicari u jednoj drzavi, pokazuju svojim nagazovanjem za gradjane u njoj.

    Mislim da su svi politicari do sada jasno pokazali koliko im je gradjanin "vredan".

    Za mene je svest coveka osnova kada je u pitanju shvatanje vrednosti i prednosti SFRJ-e, odnosno sistema koji je bio u njoj. Svi oni ljudi koji se izjasnjavaju kao jugosloveni su mentalno napredniji od " republikanaca", a da ni ne spominjem one nacionaliste koji su izprovocirali gradjanski rat da bi imali nacionane drzave ( svoje zastave i himne ) a sada zele sto pre u EU. Koji je to apsurd?? A mozda i nije. To je jasan dokaz da se nije radilo o netrpeljivosti gradjana unutar drzave SFRJ-e, vec je trebalo ukinuti socijalisticki sistem. To je bila sustina zelje. Cije?? svih onih koji su protiv radnicke klase i interesa gradjana SFRJ-e.
    To je zelja svih onih koji gradjane smatraju " Stoku sitnog zuba".

    Ako covek poklekne i dopusti da se ovako nastavi, ce kazna biti jos strasnija od ove koju sada placa za popustanje kada je SFRJ bila u pitanju.

    Na nama svima je da dokazemo, dali smo samo " Ovce" koje jedino misle na "seno" ili smo radnici, gradjani koji misle na svoju decu i svoju buducnost. Mi ucestvujemo u kreiranju buducnosti, na ovaj ili onaj nacin.Vreme otkucava svima, dokazimo da nismo na ovoj zemlji samo radi zabave. Dokazimo da radnicka klasa nije samo broj, koji izvrsava odredjene procese u toku dana, vec misli o svojo buducnosti, kao i buducnosti cele zemlje.


    Valter

    study
    tvrtko
    tvrtko
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 43
    Mjesto : Novi Sad
    Političko opredjeljenje : jugoslovensko
    Obrazovanje : fakultet
    Registration date : 2010-12-10

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by tvrtko Sun Dec 19, 2010 11:59 pm

    po mom misljenju je jedna od najprioritetnijih stvari da napravimo neku VALIDNU organizaciju Jugoslovena,validnu u smilsu da svaki Jugosloven moze da prepozna to ,kao sto danas je validno kada nekome pokazes pasos. U tom smislu po onoj teoriji o povezanosti svih ljudi do 7-mog nivoa,mozemo tvrditi da se mi svi mozemo upoznati preko nekoga koga poznajemo u 7 nivou,a mozda i manjem nivou s obzirom na mali prstor,U tom smislu bi trebali teziti da medju svaka dva clana udruzenja postoji veza od ljudi koji se znaju odranije,da bi se izbjegla zloupotreba i lazno predstavljanje. U tom slucaju podigao bi se stepen povjerenja. Jednu odnajvecih baza za Jugoslovenstvo predstavljaju tzv.muntinacionalni brakovi i potomci,kojih po statistikama samo za vreme SFRJ 1950-1980. ima 12,5% sto cini preko 2 miliona stanovnika. Prvi korak bio bi uvodjenje baze podataka koja daje provjeru tih mdjuljudskih veza medju Jugoslovenima po pricipu: Svaki clan udruzenja moze da potvrdi nekog drugog clana Jugoslovena kao "provjerenog", ne u smislu djelovanja nego u smilslu nacionalnosti. Kada bismo imali jaku organizaciju mogli bismo da ujedinjeni nastupamo po raznim osnovama,npr. ko zna jednog dana 3 miliona Jugoslovena sirom svijeta osnujemo banku Smile razvojnu banku Jugolavije A sigurno je da ima vis eod 2 miliona.

    JUGO-GRAD Zelja mi je da jednog dana osnujemo Jugo-grad.To bi bio grad,po mogucnosti na teritoriji SFRJ,koji bio osniovali Jugosloveni.Yamisli da se probudis ujutru i ynas da su ti sve komsije Jugoslveni,da ti je prodavacica u supermarketu Jugoslovenka,da je vozac autobusa Jugos.. ne moras da razmisljas o tome uopste. Nakon osnivanja udruzenja trebali bismo predloziti takav neki grad.Siguran sam da u postojecim uslovvima na Balkanu,gdje nam je dijaspora ogromna a i emigracija velika,Jugograd privukao veliku paznju i investicije..Pa makar nekima i kao vikend naselje. U trenutnim uslovima mislimd a bi nesto moglio da se postigne sa vladom Slovenije,kao relativno uredjene pravne drzave,ali dok se mi svi organizujemo vidjecemo kako ce se situacija razvijati u regionu. Svakako,zamisli recimo 200.000 Jugoslovena dodje da kupi zemlju recimo izmedju Ljubljane i primorja.Naprave kuce,stambene zgrade,trgovina,zanatstvo,usluge.Zasto bi to Slovenija odbila?Dobili bi grad..poreze.. Jednog dana povoljne lokacije za Jugograd mogle bi biti npr.oko Subotice,gdje ima mnogo Jugoslovena ali je drzava nazalost losa,Zatim Pula,Tuzla,Novi Sad,Banjaluka,..
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by valter Mon Dec 20, 2010 7:19 am

    tvrtko (citat):po mom misljenju je jedna od najprioritetnijih stvari da napravimo neku VALIDNU organizaciju Jugoslovena,validnu u smilsu da svaki Jugosloven moze da prepozna to ,kao sto danas je validno kada nekome pokazes pasos. U tom smislu po onoj teoriji o povezanosti svih ljudi do 7-mog nivoa,mozemo tvrditi da se mi svi mozemo upoznati preko nekoga koga poznajemo u 7 nivou,a mozda i manjem nivou s obzirom na mali prstor,U tom smislu bi trebali teziti da medju svaka dva clana udruzenja postoji veza od ljudi koji se znaju odranije,da bi se izbjegla zloupotreba i lazno predstavljanje. U tom slucaju podigao bi se stepen povjerenja. Jednu odnajvecih baza za Jugoslovenstvo predstavljaju tzv.muntinacionalni brakovi i potomci,kojih po statistikama samo za vreme SFRJ 1950-1980. ima 12,5% sto cini preko 2 miliona stanovnika. Prvi korak bio bi uvodjenje baze podataka koja daje provjeru tih mdjuljudskih veza medju Jugoslovenima po pricipu: Svaki clan udruzenja moze da potvrdi nekog drugog clana Jugoslovena kao "provjerenog", ne u smislu djelovanja nego u smilslu nacionalnosti. Kada bismo imali jaku organizaciju mogli bismo da ujedinjeni nastupamo po raznim osnovama,npr. ko zna jednog dana 3 miliona Jugoslovena sirom svijeta osnujemo banku Smile razvojnu banku Jugolavije A sigurno je da ima vis eod 2 miliona.

    JUGO-GRAD Zelja mi je da jednog dana osnujemo Jugo-grad.To bi bio grad,po mogucnosti na teritoriji SFRJ,koji bio osniovali Jugosloveni.Yamisli da se probudis ujutru i ynas da su ti sve komsije Jugoslveni,da ti je prodavacica u supermarketu Jugoslovenka,da je vozac autobusa Jugos.. ne moras da razmisljas o tome uopste. Nakon osnivanja udruzenja trebali bismo predloziti takav neki grad.Siguran sam da u postojecim uslovvima na Balkanu,gdje nam je dijaspora ogromna a i emigracija velika,Jugograd privukao veliku paznju i investicije..Pa makar nekima i kao vikend naselje. U trenutnim uslovima mislimd a bi nesto moglio da se postigne sa vladom Slovenije,kao relativno uredjene pravne drzave,ali dok se mi svi organizujemo vidjecemo kako ce se situacija razvijati u regionu. Svakako,zamisli recimo 200.000 Jugoslovena dodje da kupi zemlju recimo izmedju Ljubljane i primorja.Naprave kuce,stambene zgrade,trgovina,zanatstvo,usluge.Zasto bi to Slovenija odbila?Dobili bi grad..poreze.. Jednog dana povoljne lokacije za Jugograd mogle bi biti npr.oko Subotice,gdje ima mnogo Jugoslovena ali je drzava nazalost losa,Zatim Pula,Tuzla,Novi Sad,Banjaluka,..

    Postoavni druze Tvrtko,
    ovo sto ti predlazes je lepo ali situacija je sledeca:

    1.) Udruzenje Jugoslovena postoji u hrvatskoj, srbiji. U BIH za sada vlada jos uvek nedopusta da se bilo koja oraganizacija tako zove. Za ostale za sada neznam. Mozda bi neko mogao da se poveze sa prijateljima da i to saznamo.
    2.) SLovenija ? SLO, se nalazi na teritoriji EU, sto znaci da su cene zemljista jako visoke. Jezik stanovnika je slovenacki, sto nije za svakoga. "selidba" je promena teritorije. Dali su ljudi spremni na to? Neverujem.

    Najveci problem pri ostvarenju ovakvog sna je sto " svaka vaska obaska" vuce na svoju stranu. Kao sto ima na "hiljade internet stranica sa tematikom Jugoslavija, tako i ima na hiljade zelja o konstituisanju iste.

    Najveci problem jugoslovena je neorganizopvanost i tvrdoglavost moderatora internet stranica. Mi ( jugosloveni ) nismo ni do dana danasnjeg uspei da se oraginizujemo??

    Onoga dana kada se budu ujedinilile internet stranice u jednu, ce se sve promenuti.

    "Samo zajedno smo jaci"

    Sta se moze zajednickom akcijom postici je pokazala internet stranica wikileaks, ali to za nas neznaci nista. Mi sve "bolje" znamo. Svaki pojedinac.????

    Kada se pocnu postovati tekovine nase istorije i kada se pocne ponasati svako tako sto ce postovati tekovine jugoslavije, ce se sve promenuti ka boljem.

    Znaci, prvo se mora stvoriti jaka "podloga"= ujedinjenje svih internet stranica ( ozbiljnih ), zatim se rasporede obaveze na forumima i zadatci. Kada se postigne jednoglasnost ciljeva ( AVNOJ ), se moze krenuti u javnost.

    Apropo ciljeva, kod mnogih jugoslovena nepostoji jasan stva o tome kakvu jugoslaviju zele. Neki zele SFRJ-u ( medju njima sam i ja ) dok drugi samo zele jednu drzavu u okviru EU?? Sto za mene dolazi samo kao nuzno zlo u obzir. Zasto?

    Zato sto je EU sama na rubu propasti, osim toga je u njoj kapitalisticki sistem, koji ugnjetava radnicku klasu a sa time i gradjane. Stalno sirenje granica EU uvodi u nestabilno trziste i samim time dovodi u pitanje Eu kao novcanu vrednost a to znaci da se dovodi u pitanje i opstanak Eu same. Znaci,ako se ono najgore desi, opet sve iz pocetka.

    Kao sto vidis druze tvrtko, situcija je zakukuljena i zamumuljena, nije bas lako.

    Kada bi politicari u nasim zemljama bili stvarno za interes gradjana bi sve bilo drugacije. Ovako ce biti u buducnosti teskoh dana za sve nas.

    Do onoga dana kada se nasi "lideri" budu urazumeli i shvatili sta rec " Samo zajedno smo jaci!" znaci, i vratili se na
    "utabani put", put bratstva i jedinstva ce sve biti bolje. Ma nemora on ni biti bratski, ali jedinstvani nastup u jedinstvenim interesima, na jedinstvenoj teritoriji.

    Kada se bude stvorilo alpe-dunav-more, trzisna zajednica, ce se moci puno toga drugacije razmatrati.

    Za sada toliko od mene.

    Valter santa
    tvrtko
    tvrtko
    Vodnik
    Vodnik


    Male
    Broj komentara : 64
    Age : 43
    Mjesto : Novi Sad
    Političko opredjeljenje : jugoslovensko
    Obrazovanje : fakultet
    Registration date : 2010-12-10

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by tvrtko Mon Dec 20, 2010 12:23 pm

    Da,upravu si za različita viđenja.

    Ipak ono što bi se moglo ostvariti je realno upoznavanje,preko prijatelja,uživo,korak po korak.

    evo neki forumi koje sam našao zadnjih godina

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    valter
    valter
    Moderator
    Moderator


    Male
    Broj komentara : 990
    Age : 72
    Mjesto : ch
    Političko opredjeljenje : AVNOJ
    Registration date : 2009-02-18

    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by valter Mon Dec 20, 2010 7:07 pm

    tvrtko (citat):Da,upravu si za različita viđenja.

    Ipak ono što bi se moglo ostvariti je realno upoznavanje,preko prijatelja,uživo,korak po korak.

    evo neki forumi koje sam našao zadnjih godina

    [You must be registered and logged in to see this link.]


    Postoavni tvrtko,
    forumu slobodna jugoslavija sam ja pomogao da krene, pa me je kasnije "drug" Stric ( osnivac foruma ) toliko provocirao, da sam napustio forum.
    No, bez obzira na sve, svi mi a posebno vi, treba da se krecemo po forumima i da sami odlucimo gde nam je mesto.
    Moje dugogodisnje iskustvo mi je pokazalo da nije bitna kolicina ljudi na forumu, vec njihovo delovanje.Nacin ucesca na forumu, nacin kometarisanja jasno pokazuje sta ucesnik u stvari zeli.

    Valter

    Sponsored content


    Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje. Empty Re: Srbija ukida Jugoslavensku nacionalnost? Jugoslaveni vise u Srbiji ne postoje.

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun Apr 28, 2024 8:06 am